TheAngelFX

<span data-tooltip="" class="ipsBadge ipsBadge_red" id="anonymous_element_13">[ODRZUCONY]</span>Redaktor Angel

12 postów w tym temacie

Imię: TheAngelFX
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: 2 - 3 h
Coś o sobie: Piotr, 14 lat, DOŚĆ dużo postów, mieszkam w Jarocinie, interesuję się Grafiką i informatyką 

Czy pełniłeś już kiedyś funkcję podobną/identyczną do tej o którą się ubiegasz ? Masz doświadczenie w pisaniu? : Myślę że w szkole dużo się nauczyłem ;) Dużo piszę wypracowań :)

Jak wyobrażasz sobie pracę Redaktora?: Wprowadziłbym nową "gazetkę" Breaking News, czyli nowe wiadomości ze świata, Sport, Pogoda ITP. Myślę że też przyda się pomoc z mojej strony :p

Podaj przykłady artykułów (konkretne tematy), które chciałbyś napisać do magazynu.( mile widziane całe artykuły jako przykłady):

Witam serdecznie

TU Angel,

A to jest 1 Wydanie:

Breaking-News.jpg

Więc narpiew pogoda:

Niedziela:

day_v2_2015-06-21d.jpg

Poniedziałek:

day_v2_2015-06-22d.jpg

(Resztę opublikuję w 1 wydaniu Gazetki)

Sport:

LŚ 2015: Czwarta wygrana Polaków z Rosjanami w tym roku!

Hallmann przegrał przez TKO Lekkoatletyczne DME: Polska piąta po pierwszym dniu, Rosja liderem

(Reszta też w gazetce XD)

0

Jeśli masz chęć ożywić ten dział, myślę, że możesz dać szanse :-)

0

Nie wydaje mi się, że osoby na forum będą pozytywnie nastawieni do Ciebie z wiadomych powodów. Mój stosunek do tego jest taki, że działasz jak polityk obiecujesz dużo, ale końcem końców i tak nic nie robisz, a czemu tak twierdze ? Masz admina na ts3, gdy na nowo Cię przyjmowałem naobiecywałeś mi dużo rzeczy, a do tej pory nie zauważyłem żadnej dotrzymanej obietnicy. Generalnie takie zachowanie nie jest akceptowane na naszym forum a wręcz tępione, dlatego uważam, że i tak nie otrzymasz tej posady jak na razie.

0

Nie wydaje mi się, że osoby na forum będą pozytywnie nastawieni do Ciebie z wiadomych powodów. Mój stosunek do tego jest taki, że działasz jak polityk obiecujesz dużo, ale końcem końców i tak nic nie robisz, a czemu tak twierdze ? Masz admina na ts3, gdy na nowo Cię przyjmowałem naobiecywałeś mi dużo rzeczy, a do tej pory nie zauważyłem żadnej dotrzymanej obietnicy. Generalnie takie zachowanie nie jest akceptowane na naszym forum a wręcz tępione, dlatego uważam, że i tak nie otrzymasz tej posady jak na razie.

Dużo piszę wypracowań :)

Słaba składnia, nie jestem przekonany co do Twojej osoby. Całą resztę wymienił mój przedmówca.

Dodam, że podanie również w żadnym stopniu mnie nie przekonuje.

0

Eee tam. Ja z kolei nie będę zakładał z góry jak będzie, spróbuj sił & zobaczymy jak ci pójdzie, pokaż na co cię stać :D.

Jestem na tak!

0

Ja bym na próbę dał. Bardzo interesuje mnie to co będzie nam wypisywał :)

0

Redaktor to raczej osoba, która powinna prezentować sobą wysoki poziom poprawnej polszczyzny, a po Twoim podaniu takiej nie widzę.

To nie Twój czas.

0

Podanie na redaktora powinno zachęcać do czytania. Wszystko ma ręce i nogi, ale gubimy przecinki, brzydko składamy zdania.

Nie przekonuje mnie ten tekst.

Jestem na nie.

0

Jeśli mam być szczery to nie przyłożyłeś się do tego podania.

Jest napisane "na odwal się", nie przekonałeś mnie niczym w tym podaniu, poza tym, że masz problemy z poprawną składnią zdań.

Ode mnie na tą chwilę NIE.

0

Ze wzgledu na Twoja przeszłość oraz wiek(co łączy się ze składnia) na duże NIE

0

W sumie to jestem neutralna,brak składni podczas pisania,podanie mnie nie przekonało9jest,bo jest-dupy nie urywa) za to jakieś tam pomysły masz,więc możesz się nimi póki co podzielić z naszymi redaktorami :)

0

<p>

podanieodrzucone.png

</p>
0

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.