Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

-Imię: Rafał
-Nick: Nayerbany
-SID: STEAM_0:0:440554721
-Doświadczenie w prowadzeniu serwera: Nie byłem opiekunem żadnego serwera.
-Znajomość AMXX* (0-5): 2
-Ile godzin jesteś w stanie poświęcić dla serwera: Myślę, że od 1 do 3 godzin, aczkolwiek zdarzają się dni gdzie więcej czasu spędzę na serwerze czy forum.
-Napisz coś o sobie: Odkąd zacząłem spędzać dość dużo czasu przy komputerze zacząłem się interesować bardziej grami, trochę nowinkami technologicznymi, lubię poczytać jakieś artykuły właśnie w tym zakresie. Myślę, że muzyki większość lubi posłuchać, ze mną nie jest inaczej, aczkolwiek nie mam wyodrębnionego swojego ulubionego rodzaju, jestem otwarty na każdy i nie odrzucam póki samemu nie przesłucham utworów. Na sieci jestem od około 3 lat z małą przerwą.
-Jakie zmiany chciałbyś wprowadzić na serwerze?: Zmian stricte na serwerze było dość dużo ostatnio, chciałbym w jakimś stopniu odciążyć obecnego opiekuna od zajmowania się chociażby działem DR czy konkursami.

W podaniach o stanowiska forumowe mogą wypowiadać się tylko użytkownicy posiadający rangę na forum inną niż użytkownik, lub jakikolwiek zielony naramiennik.

Edytował/a przez Nayerbany
  • Piwko 6
  • Winko 1
  • Wódeczka 10
  • Piwo bezalkoholowe 1

Odpowiednia osoba na to stanowisko. Nie znam Cię jakoś super, ale mieliśmy okazję zamienić jakieś tam zdania na ts. Ogólnie podanie jest w porządku i zdecydowanie się przyda pomoc. Na duże tak. 

• Piwko 3
  • Winko 2
  • Wódeczka 1

Na Tak jesteś już na długim stażu na Dr 

Ogarnięty ,pomocny . Miły 

• Piwko 5
  • Wódeczka 1

Na tak.

Mysle,że chlopak zasłużyl.Siedzi na serwerowni juz te 3 lata,ja znam go troche wiecej.Opanowany i wyrozumiały,potrafi wytlumaczyć jak sie czegoś nie wie.Odciąży obecnego opiekuna.

• Piwko 4
  • Wódeczka 1

No cóż, na serwerze radzisz sobie bardzo dobrze. Nie masz problemów z  ludźmi, ani oni z Tobą. Wśród adminów DR sprawa jest postawiona klarownie i wątpię, żeby ktokolwiek miał coś przeciwko daniu Ci szansy. Nie tworzysz konfliktów, spokojnie można z Tobą pogadać. Masz chęci, mam nadzieję, że nie okaże się to tylko chwilowe, nie masz jednak 10 lat, więc myślę, że przemyślałeś to podanie. Ode mnie masz głos na tak, powodzenia. 

• Piwko 2
  • Winko 1
  • Wódeczka 2

Masz bardzo duży staż na DR co na +, raz na jakiś czas pogram na deathrunie i jak jesteś na serwerze to ogarniasz all, jesteś miły, pomocny, i jakoś nikogo nie denerwujesz.

Jedynie co mogę powiedzieć, że ta ranga Ci się należy. Powodzenia ! Ode mnie otrzymujesz:        

• Piwko 2
  • Wódeczka 1

Kojarzę Cię z forum, ale nigdy nie zdarzyło mi się z Tobą pogadać, mimo to, nie słyszałam niczego złego na Twój temat. Doświadczenia nie oceniam, bo każdy musi od czegoś zacząć. Twój staż na forum jak i na serwerze jest na ++. Myślę, że @ Brawurowyprzyda się pomoc, mimo to, że i tak dobrze sobie radzi. Masz moje tak. Życzę powodzenia! 

• Piwko 1
  • Wódeczka 2

Pewnie że TAK.

Przyda im się pomoc, pozatym dostępu do FTP żaden opiekun raczej nie ma więc mało do nauki ;)

• Piwko 1
  • Piwo bezalkoholowe 2

Tak 

Długi staż 

Wiek dobry 

Jesteś ogarnięty 

Krótko mówiąc na posadę pasujesz idealnie ;) Tak 

• Piwko 1
  • Piwo bezalkoholowe 2

Jestem na Tak masz bardzo duży staż jako gracz ale także jako admin spin pomiędzy adminami/graczami nie widziałem abyś miał jesteś ogarnięty zawsze pomożesz jak czegoś potrzeba jesteś osobą która idealnie pasuje na te stanowisko.

• Piwko 1
  • Wódeczka 1
  • Piwo bezalkoholowe 1

Kojarzę Cię z forum i nie przypominam sobie, żeby były na Ciebie jakiekolwiek skargi czy jakieś zastrzeżenia. Czytając komentarze innych to widzę, że jesteś pomocny, ogarnięty, otwarty na ludzi. Idealnie pasujesz na to stanowisko!
Jestem na TAK!
+ Wiek
+ Aktywność w grze jak i na forum
+ Duże chęci do pomocy, a na pewno Brawurowemu się ta pomoc przyda ^^

• Piwko 2
  • Winko 1
  • Wódeczka 1

Wszystko zostało wymienione powyżej, zgodzę się ze wszystkim.

Inaczej być nie może niż być na tak, dobry z Niego gość, przyda się, powodzenia! :pijacy2:

• Piwko 1
  • Piwo bezalkoholowe 2

Tak because

You 20 lat

You have steam

You have aktywność

• Piwko 1
  • Piwo bezalkoholowe 2

idealna osoba na to stanowisko. Bardzo kulturalna, przyjazna duszyczka. Na pewno da radę i będzie dobrze wypełniać swoje obowiązki. Na PR jest już od dłuższego czasu, nie było z nim nigdy większych problemów, w razie kłopotu wszystko wyjaśnia i pomaga. Reszta jest powyżej. 
Na TAK.

• Piwko 4
  • Piwo bezalkoholowe 1

Osobiście jestem na tak. Nayerjarku do Ciebie nie ma co się przyczepić spełniasz swoją funkcje doskonale. Spędzasz sporo czasu na serwerze wiem że potrafisz nawet i 900 min szaleńcu. Jesteś pomocną osobą i nie ma co ukrywać Jankowi zawsze się przydadzą dodqtkowe łapki do odciążenia z pewnych spraw i rozwijania serwera. Powodzenia 

• Piwko 3
  • Piwo bezalkoholowe 1

Na tak

+Wiek

+Steam

-Doświadczenie

+Aktywność na serwerze

-/+Aktywność na forum

+Pagon

• Wódeczka 3
  • Piwo bezalkoholowe 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.