Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
kocie buty :33

odrzucony [Podanie] kocie buty :3

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:kocie buty :3
Steam_ID :  STEAM_0:1:128609151
Doświadczenie: no zerowe :(
Znajomość AMXX(1-5) : 2,5
Link do Twojego gametracker'a: https://www.gametracker.com/player/kocie buty %3A3/193.33.176.33:27015/
Czy byłeś banowany na naszych serwerach?:  tak :(

Sprawny Mikrofon?: no taaa :)
Zapoznałeś się z obowiązującymi regulaminami?: no tak, tak 

Osoby niepełniące rang na serwerze 4Maps, które wypowiadają się na temat danego kandydata mają obowiązek dodać do własnego postu link ze swoim GT z serwera.

- Na serwerze zachowujesz się dziecinnie, tak samo zresztą na forum (wystarczy czasem poczytać AB) 

- lubisz się podlizywać odpowiednim osobom (to również widać na AB), 

- twój wiek to również wada. 

Wątpie że jakikolwiek gracz brałby na poważnie twoją osobę jako admina + wydaje mi się że to by skłoniło resztę dzieci z serwera do składania podań. 

Nie mam nic do ciebie, boś zabawny gostek, ale jesteś zbyt dziecinny. Nie dorosłeś do funkcji admina. 

Jestem na nie

(taka ciekawostka: każde podanie powinno się brać na poważnie, emotki zastosowane przez ciebie pokazują, jak poważnie do tego podchodzisz) 

• Piwko 4
  • Winko 2
  • Wódeczka 1

Praktycznie wszystkie + i - przedstawił @Dare Davil

Na nie

• Piwko 1
  • Winko 1

Hmm po dzisiejszej rozmowie na alkoboxie - piszesz, że masz 14 lat potem, że 11. Dla mnie nie ma znaczenia ile masz lat, jeśli mówisz prawdę. Nie lubię kłamstw. Jeśli chodzi o admina, jeszcze za wcześnie. Masz dziwne zagrywki, raz jesteś miły, raz "ofiara losu". Po prostu popracuj nad sobą, nad swoim zachowaniem. Nie mówię, że w przyszłości nie możesz się starać o admina, ale na dzień dzisiejszy mówię nie. 

• Piwko 6
  • Winko 1
  • Wódeczka 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.