Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
Dystopia

Q&A #182 kazalot

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie !

To już 182 wydanie naszych pytań i odpowiedzi!

Poprzednio uzyskaliśmy odpowiedzi na wszystkie zadane pytania od @dr1.png Dzieciaczeq dr2.png

A kolejną osobą, która została nominowana jest @dr1.png kazalot dr2.png

Życzymy powodzenia :)

Pamiętajcie o regulaminie!

Nie zapomnijcie tylko, że pytania mają być z prefiksem [P], a odpowiedzi z prefiksem [O].

Pytania możecie zadawać do 13.09 (piątek), a odpowiedzi zostaną udzielone 15.09 w niedzielę.

Im więcej pytań, tym więcej się dowiemy, także do dzieła!

• Wódeczka 1

[P] Jak ci sie tutaj podoba?

[P] Jak masz na imie?

[P] Czego Cie tak mało.

[P] Jak długo myślisz z nami zostac?

• Piwko 1

P w jakim kraju mieszkasz? 

P czy opiszesz swój wygląd? 

P jakieś ciekawe zainteresowania masz? 

P Masz rodzeństwo? 

P Uprawiasz jakiś sport? 

• Piwko 2

(P)  Dlaczego akurat serwer dr? 

(P) Wpadniesz kiedyś na dd2 #2? 

(P) Do czego masz słabość? 

(P) Czego się boisz? 

• Piwko 2
  • Wódeczka 1

[P] Jest jakiś kraj który chciałbyś odwiedzić?

• Wódeczka 1

@ Callousnes

[P] Jak ci się tutaj podoba?
[O] Jak to jak :o ? Klimat jaki tworzą tu ludzie jest naprawdę czymś niesamowitym. Każdy z osobna wkłada czy to na forum czy na serwerach pewną cząstkę siebie dzięki czemu naprawdę aż chce się tu być. Miło zostałem przyjęty co spotęgowało może moje wrażenia na ten temat. Wracając do pytania, podoba mi się tutaj, więc no, zacnie.

[P] Jak masz na imię?
[O] Na imię mi Hubert. Coś tam pisałem na swój temat w przywitaniu ale no nie każdy go czyta haha

[P] Czego Cie tak mało.
[O] Na ogół jestem osobą dość nieśmiałą. Każdy kto mnie zna z serwera chyba się uśmieje jak to zobaczy. Ale w prywatnym życiu jestem mimo wszystko dość cichy (ale nie jeśli chodzi o ton głosu i ilość wszystkiego co mówię), a dlaczego mnie tak mało? Nie chce się udzielać tam gdzie nie jestem potrzebny, tam gdzie nie mogę o kimś/czymś czegoś powiedzieć bo się nie znam. Może pewnego dnia przyjdzie taki czas że w końcu zacznę się angażować. Kto wie może będzie to jutro albo za jakiś czas. Zobaczymy hehe

[P] Jak długo myślisz z nami zostać?
[O] Jak najdłużej, ale niczego nie mogę obiecać. Tak jak wspomniałem wyżej pożyjemy zobaczymy.

@WyrewolwerowanA~

[P] W jakim kraju mieszkasz ?
[O] Hmmm.. Jest to kraj gdzie królują pierogi, bigos i rosół. Posiada on zanieczyszczone dość powietrze, liczne jeziora, szczyty górskie. Dodatkowo ma dostęp do morza, pięknych miast i wielu zabytków. O ludziach z tego kraju mówi się że są złodziejami, alkoholikami, osobami z mocną głową, ale także gdy nadchodzi zagrożenie to naród jest zmobilizowany. Więc Natalia naprawdę nie wiem co to może być za kraj. A może Polsza? Bez dwóch zdań.

[P] Czy opiszesz swój wygląd? 
[O] Nie wiem czy jest sens opisywać mój wygląd. Brałem udział w konkursie na Miss i Mistera 2k19, więc moje zdjęcie wisi tuż obok innych współzawodników. Lecz jeśli prosisz... Jestem wysokim ciemnowłosym chłopaczkiem o kolorze oczu zależnym od padającego w danym momencie na nie światła, z dość sporym bagażem zjedzonych potraw. No i chyba tyle. A bym zapomniał.. Wielka stopa!

[P] Jakieś ciekawe zainteresowania masz? 
[O] Czy jest to ciekawe? Nie wiem. Ale rysowałem dość sporo, nie jest to też szczyt moich umiejętności. Wakacje są dla mnie pewnego rodzaju przerwą między rysunkami, bo do niego wrócę już w październiku. Lubię też śpiewać może nie jest to najpiękniejsze na świecie, ale jak to w swoim utworze zaprezentował nam Jerzy Stuhr:
"Śpiewać każdy może,
Trochę lepiej, lub trochę gorzej,
Ale nie oto chodzi,
Jak co komu wychodzi.
Czasami człowiek musi..."

Więc pod prysznicem, przed komputerem kiedy leci kolejny ban za kulturę jest coś podśpiewywane, nie będzie to moje główne zajęcie w życiu ale na pewno będzie ono dość ważne. Ba! Nawet na ts jeśli ktoś ze mną dość często siedzi można usłyszeć moje jękoty, krzyki i ryki. 

[P] Masz rodzeństwo ?
[O] Tak, mam

[P] Uprawiasz jakiś sport?
[O] Jestem totalnym leniem który wątpię by coś wielkiego osiągnął, ale oprócz opierdzielania się to jak mam możliwość to pojeżdżę sobie na rowerze. A gdy mam z kim to wyjdę na długi spacer zwiedzać świat.

@ZrobieCiNalesniki:)

(P)  Dlaczego akurat serwer dr? 
[O] Powiem tak, grałem już na różnego typu serwerach: cod, bf, JB, surf, only jakaś mapa, 4maps, AWP, AIM no ale jednak deathrun jakoś mnie zachęcił do gry i tak już zostało. Nie ukrywam że też mi się zdarzy pograć na innych typach gry ale to mniej bo niestety łapka już nie potrafi strzelać bani jak kiedyś.

(P) Wpadniesz kiedyś na dd2 #2? 
[O] Kochana moja Marysiu. Ja tam jestem częściej niż myślisz. Nie jest to co prawda gra po kilka godzin dziennie ale staram się chwile posiedzieć. A to że się mijamy to już inna sprawa.

(P) Do czego masz słabość? 
[O] Do pięknych kobiet oczywiście. Nie no a tak na poważnie to do małych pieśków, ale też nie wszystkich i nie miniaturek oraz do japońskiej motoryzacji. Spokojnie @ Brawurowy zapas oleju mam 

(P) Czego się boisz?
[O] Tak mi się wydaje że tego co prawie każdy człowiek - samotności. Co prawda jestem wolnym strzelcem już od dłuższego czasu i jest mi z tym jak na razie dobrze to za te paręnaście lat może to się nieco zmienić. A czy jest coś takiego normalnego czego się boję? Nie wiem jeszcze do tego nie doszedłem albo nie przeżyłem, ale na pewno pająki wielkości ludzkiej ręki to nie dla mnie.

@szatanek

[P] Dlaczego akurat PR?
[O] Grałem na innej sieci... tylko że to było parę lat temu i nie ma co ukrywać podupadła. Czasami posiedzę na ich dd2 ale to czasami. Skusił mnie ten dr bo nie ma wielu ogarniętych i ciągle rozwijających się tego rodzaju serwerów.

@Putuś

[P] Jest jakiś kraj który chciałbyś odwiedzić?
[O] Tak. Na pewno jednym z nich jest Australia lub Nowa Zelandia. Spokojnie nie porwę się na głęboką wodę .Chcę jeszcze mieć w swojej pamięci Skandynawie, Kanadę oraz Kamczatkę oraz Południe Ameryki Południowej

Dziękuję za pytania miałem nadzieję że będzie ich więcej ale mimo wszystko <3
A nominować chcę ...
@Emaus
Dawaj tylko nie pleć kocopołów 

Edytował/a przez kazalot
  • Piwko 4
  • Winko 1
  • Wódeczka 2

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.