Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

-Imię: Krystian
-Nick: Szatanek:)
-SID: STEAM_0:0:483879895
-Doświadczenie w prowadzeniu serwera: Miałem opiekuna na innej sieci.
-Znajomość AMXX* (0-5): 4
-Ile godzin jesteś w stanie poświęcić dla serwera: To zależy od dnia, od 1 godziny do 3 godzin. 
-Napisz coś o sobie: Mam na imię Krystian i mam 16 latek, pochodzę z województwa Kujawsko-Pomorskiego. Interesuję się motoryzacją oraz grami komputerowymi. Na forum jestem od początku stycznia bieżącego roku.
-Jakie zmiany chciałbyś wprowadzić na serwerze?: Na początek chciałbym pomóc obecnemu opiekunowi, Chciałbym również organizować konkursy, wgrywać nowe modele dla VIPa oraz nowe rsy.

W podaniach o stanowiska forumowe mogą wypowiadać się tylko użytkownicy posiadający rangę na forum inną niż użytkownik, lub jakikolwiek zielony naramiennik.

Co do twojego podania nie jestem pewny.. Ostatnio pisałeś rezygnacje, która potem została usunięta :P moim zdaniem sam nie wiesz dokładnie czego chcesz :P

+ amx

+ steam

+/- wiek

~ Neutralny

• Piwko 1

Z podaniem się nie postarałeś jako tako - napisanie trochę na kolanie. Nie widzę Cię w tej roli, a moim zdaniem złożenie podanie jest tylko dlatego że zrobiła to Marysia. Skoro wcześniej sam Vakos był opiekunem to dlaczego nie złożyłeś podania, aby pomóc mu w tej roli? ^^ 

Jestem na nie.

• Piwko 4
  • Winko 3

Napisano (edytowany)

Podanie słabe, powiedziałbym że takie se - tylko podstawowe informacje i typowe zadania dla opiekuna (dodawanie rs'y czy nowe modele). Nie rozpisałeś się też w doświadczeniu.

+ AMXX

+/- Wiek

+/- Doświadczenie 

Jestem - Neutralny,

niedawno napisałeś rezygnacje i jak mówi @Kropek.nagle znikło. Mam wrażenie że podanie napisane z powodu @ZrobieCiNalesniki:)i "pchanie" tam gdzie ona sprawuje funkcje.

Edytował/a przez Nicekovsky
  • Piwko 4
  • Winko 1

Napisano (edytowany)

XD 

Niedawno pisałeś rezygnację a tu podanie na opiekuna xD 

Podanie na kolanku 

Jak dla mnie @ZrobieCiNalesniki:)da sobie radę sama albo z kimś innym niż ty bo akurat też wątpię czy amxx znasz na 4

Jestem na nie 

Edytował/a przez Deguś :*
  • Piwko 3

Ostatnio napisałeś zwolnienie z braku czasu na grę, a nagle masz czas by zostać Opiekunem, dziwne co? W dodatku siedzisz na forum godzinami i piszesz pierdy na AB, gdzie mógłbyś 60min na serwie spędzić 

Na nie. 

• Piwko 2
  • Winko 3

Składasz podanie tylko dla kolorku xD i żeby nie mieć słabszej rangi od Marysi. Podanie śmieszne, lepsze na lekcji bym napisał :D

na nie

• Piwko 1

No cóż, powtarzanie tego co zostało napisane powyżej nie ma sensu, już zostałeś mocno wypunktowany a to i tak nie wszystko, co mówi przeciwko Tobie. Wystarczy spojrzeć na Twoje zachowanie wobec skargi jaka na Ciebie wpłynęła nie tak dawno temu (co skończyło się uwagą, gratuluję) żeby mieć poważne wątpliwości jak sprawowałbyś się jako Opiekun. Na forum przodujesz w aktywności, choć niekoniecznie takiej, jakiej by się od opiekuna spodziewano. Tekst do Vakosa na AB cytuję z pamięci: "Kiedy the best of, trzeba alko nabić" to zgroza jakich mało. Fakt, widać, że Ci zależy na serwerze, grasz jeśli się da, choć w ostatnim tygodniu GT padło na twarz, starasz się pomóc Marysi, ale to możesz robić również bez dodatkowego koloru na forum. Bez urazy, ale moim zdaniem musisz jeszcze co nieco w głowie poukładać zanim dostaniesz taką rangę, obecnie jestem na nie.

• Piwko 4
  • Winko 2

Napisano (edytowany)

Wyżej już chyba podsumowano, ja dodam od siebie jedynie, że niekiedy lepiej jest siedzieć cicho na forum, niż pisać wszędzie, lub spamować, aby nabić tę "pseudo aktywność na forum"

Tak jak napisał @ Radeckyskoro tak bardzo Ci zależało na tej funkcji mogłeś pomyśleć o tym jak Vakos sam siedział na stanowisku.

Po co kolejny opiekun, skoro @ZrobieCiNalesniki:) nie ma tak naprawdę co robić na forum ( WIEM WIEM RSY, I SPRAWY KTÓRE TRZEBA ZGŁOSIĆ DO WYŻSZYCH) - rozumiem, ale wystarczy spojrzeć na dział serwera dd2#2 

https://pijemy-rozrabiamy.pl/forum/560-sprawy-serwera/

https://pijemy-rozrabiamy.pl/forum/559-propozycje-i-uwagi/

https://pijemy-rozrabiamy.pl/forum/557-skargi/

https://pijemy-rozrabiamy.pl/forum/558-podania-na-admina/

Znajdziemy tutaj tylko jedną sprawę odnośnie rsów(nie wiem dlaczego opiekun nie dał chociaż wyjaśnienia, bądź notatki, że postaramy się to zrobić), oraz skargę, którą opiekun wyjaśnił, to po jakiego diabła kolejny opiekun?

Wgrywać rsów i modeli vipów nie będziesz, bo nie masz takiej możliwości jako opiekun, chyba, że o tym nie wiedziałeś - to już wiesz. :D 

Ludzie..Pomóc możesz nawet jako admin, w wybieraniu rsów Opiekunowi, stworzeniu jakiś ankiet odnośnie zmian na serwerze, modeli lub cokolwiek, bo każdy tak dużo obiecuję, a jak przyjdzie co do czego, to gówno z tego jest. Byle by podanie zostało przyjęte, napisać temat o kolorek, bez odbycia nawet rozmowy z Czerwonymi.. 

Na nikogo nie naskakuje, lecz Twoje podanie jest tutaj zbędne, bo po co dwóch opiekunów skoro graczy i tak brak? 

Podanie na Nie, to co napisałeś o "sobie" znajdziemy u Ciebie na profilu także ten. 

Dlaczego ludzie chcą dopiero pomagać jak mają opiekunów? Smutne :1:

Edytował/a przez MateOO /m/
  • Piwko 8
  • Winko 2
  • Wódeczka 1
  • Piwo bezalkoholowe 1

odrzucone.png

• Piwko 2
  • Piwo bezalkoholowe 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.