Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Vakos

[#1] Zbiórka na Serwery - wyjaśnienia, nowe możliwości!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak mogliście ostatnio zauważyć dodaliśmy do bocznego panelu możliwość złożenia dotacji na wsparcie w rozwoju naszych serwerów.

Cel? Głównie reklama serwerów.

Ostatnim czasy zrobiłem lekką rewolucję z serwerami, co niektóre osoby pewnie zauważyły iż znikło z sieci kilka serwerów. 

Powód? Powód jest prosty - pozbycie się niepotrzebnych kosztów, zaoszczędzenie pieniędzy które będziemy mogli przeznaczyć na reklamę serwerów które mają się dobrze. W przyszłości jeżeli uda mi się doprowadzić serwery do statusu "stabilne" to wdrążymy do życia nowe serwery.

Przechodząc do sedna sprawy - potrzebujemy waszego wsparcia, jesteśmy tutaj aby się nawzajem wspierać!

Co miesiąc będziemy organizować tzw. zbiórki na reklamę wszystkich serwerów, im więcej tym większe możliwości do lepszej reklamy.

Na pewno nie chcielibyście mniejszego przyrostu graczy, im więcej ludzi na serwerze tym lepsza gra oraz możliwość na spędzenie wolnego czasu.

Przygotowaliśmy dla was odznaczenia które możecie zdobyć za wsparcie:

Xb0Jalu.png

Dotacje można złożyć w następujący sposób:

Każda chętna osoba proszona jest o kontakt z @Vakosbądź @xdbx

Osoby które dokonają wpłaty proszone są o dodanie postu w tym temacie - w temacie podajcie kwotę bądź informacje o wpłacie abyśmy mogli nagrodzić reputacją.

Zbiórka potrwa do 11.09.2019

Mam nadzieję, że pomożecie nam doprowadzić sieć do porządku! Liczę na was :kotek:

Z góry dziękuje za wszystkie wpłacone dotacje!

Z pozdrowieniami

Administracja Pijemy-Rozrabiamy.pl

• Piwko 12
  • Winko 1
  • Wódeczka 1
  • Piwo bezalkoholowe 4

Zbiórka #1 dobiegła końca.

Dziękujemy za wsparcie!

• Piwko 3
  • Winko 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.