Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
DarO

Typowanie #1 El. Euro 2020 3.09.2019

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czas na Eliminacje Mistrzostw Europy 2020.

Powodzenia w typowaniu!

Przypominam za spóźniony post to oczywiście warn (oczywiście jeżeli chodzi o datę i godzinę meczu danego a nie całość).

Za prawidłowe wytypowanie zwycięzcy otrzymuje się 2 punkty.

Za wytypowanie prawidłowego wyniku spotkania otrzymamy  3 punkty.

Za złe wytypowanie zwycięzcy dostaje się 0 punktów.

Typy wpisujemy w środku pomiędzy nazwami drużyn.

Wzór:

Armenia - Włochy (typujemy do 5.09 do godziny 18:00)
Bośnia Hercegowina - Liechtenstein (typujemy do 5.09 do godziny 20:45)
Finlandia - Grecja (typujemy do 5.09 do godziny 20:45)
Gibraltar - Dania (typujemy do 5.09 do godziny 20:45)
Irlandia - Szwajcaria (typujemy do 5.09 do godziny 20:45) 
Izrael - Macedonia Północna (typujemy do 5.09 do godziny 20:45)
Norwegia - Malta (typujemy do 5.09 do godziny 20:45)
Rumunia - Hiszpania (typujemy do 5.09 do godziny 20:45)
Wyspy Owcze - Szwecja (typujemy do 5.09 do godziny 20:45)

Moje typy:

Armenia 1-3 Włochy (typujemy do 5.09 do godziny 18:00)
Bośnia Hercegowina 2-0 Liechtenstein (typujemy do 5.09 do godziny 20:45)
Finlandia 1-2 Grecja (typujemy do 5.09 do godziny 20:45)
Gibraltar 0-6 Dania (typujemy do 5.09 do godziny 20:45)
Irlandia 0-2 Szwajcaria (typujemy do 5.09 do godziny 20:45) 
Izrael 1-2 Macedonia Północna (typujemy do 5.09 do godziny 20:45)
Norwegia 3-0 Malta (typujemy do 5.09 do godziny 20:45)
Rumunia 1-4 Hiszpania (typujemy do 5.09 do godziny 20:45)
Wyspy Owcze 0-4 Szwecja (typujemy do 5.09 do godziny 20:45)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Armenia 1-3 Włochy (typujemy do 5.09 do godziny 18:00)
Bośnia Hercegowina 2-1 Liechtenstein(typujemy do 5.09 do godziny 20:45)
Finlandia 1-2 Grecja (typujemy do 5.09 do godziny 20:45)
Gibraltar 0-7 Dania (typujemy do 5.09 do godziny 20:45)
Irlandia 1-2 Szwajcaria (typujemy do 5.09 do godziny 20:45) 
Izrael 1-1 Macedonia Północna (typujemy do 5.09 do godziny 20:45)
Norwegia 4-0 Malta (typujemy do 5.09 do godziny 20:45)
Rumunia 1-4 Hiszpania (typujemy do 5.09 do godziny 20:45)
Wyspy Owcze 1-4 Szwecja (typujemy do 5.09 do godziny 20:45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Armenia 1-2 Włochy (typujemy do 5.09 do godziny 18:00)
Bośnia Hercegowina 1-0 Liechtenstein (typujemy do 5.09 do godziny 20:45)
Finlandia 2-0 Grecja (typujemy do 5.09 do godziny 20:45)
Gibraltar 0-2 Dania (typujemy do 5.09 do godziny 20:45)
Irlandia 1-3 Szwajcaria (typujemy do 5.09 do godziny 20:45) 
Izrael 1-1 Macedonia Północna (typujemy do 5.09 do godziny 20:45)
Norwegia 0-2Malta (typujemy do 5.09 do godziny 20:45)
Rumunia 0-2 Hiszpania (typujemy do 5.09 do godziny 20:45)
Wyspy Owcze 1-3 Szwecja (typujemy do 5.09 do godziny 20:45)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Armenia 0-3 Włochy (typujemy do 5.09 do godziny 18:00)
Bośnia Hercegowina 4-0 Liechtenstein (typujemy do 5.09 do godziny 20:45)
Finlandia 2-1 Grecja (typujemy do 5.09 do godziny 20:45)
Gibraltar 0-3 Dania (typujemy do 5.09 do godziny 20:45)
Irlandia 1-2 Szwajcaria (typujemy do 5.09 do godziny 20:45) 
Izrael 2-0 Macedonia Północna (typujemy do 5.09 do godziny 20:45)
Norwegia 2-0 Malta (typujemy do 5.09 do godziny 20:45)
Rumunia 0-2 Hiszpania (typujemy do 5.09 do godziny 20:45)
Wyspy Owcze 0-2 Szwecja (typujemy do 5.09 do godziny 20:45)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Armenia 0-2 Włochy (typujemy do 5.09 do godziny 18:00)
Bośnia Hercegowina 4-0 Liechtenstein (typujemy do 5.09 do godziny 20:45)
Finlandia 1-1 Grecja (typujemy do 5.09 do godziny 20:45)
Gibraltar 0-5 Dania (typujemy do 5.09 do godziny 20:45)
Irlandia 2-2 Szwajcaria (typujemy do 5.09 do godziny 20:45) 
Izrael 3-1 Macedonia Północna (typujemy do 5.09 do godziny 20:45)
Norwegia 3-0 Malta (typujemy do 5.09 do godziny 20:45)
Rumunia 1-4 Hiszpania (typujemy do 5.09 do godziny 20:45)
Wyspy Owcze 1-3 Szwecja (typujemy do 5.09 do godziny 20:45)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyniki.png.3dda91ba5e46aeaddfaee034331578b8.png

Armenia 1-3 Włochy 
Bośnia Hercegowina 5-0 Liechtenstein 
Finlandia 1-0 Grecja 
Gibraltar 0-6 Dania 
Irlandia 1-1 Szwajcaria 
Izrael 1-1 Macedonia Północna 
Norwegia 2-0 Malta 
Rumunia 1-2 Hiszpania 
Wyspy Owcze 0-4 Szwecja 

Punktacja:

@kocie buty :3316

@ DarO15

@ letdown.15

@dr1.png zawis8 dr2.png15

@sWaR14

Gratuluję zdobytych punktów i zapraszam do dalszego typowania.

zakonczone.png.bed0d623daad986c32879e36abf5dd13.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×