Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Just1k

[Skarga] malutka

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: mXn ~ Just1k <3 Elu
Nick oskarżonego: malutka^^

SID oskarżonego: -
Powód: Brak reakcji jako admin
Opis sytuacji:
1)Gracz o nicku gSZU wyzywał mnie, p oczym ja napisałem zgłoszenie na [email protected] co do tekstów w moją stronę, ale od admina "malutka^^" było 0 reackji i 3 rundy kolega nadal grał, później ja wyszedłem z serwera. Proszę o ostrzeżenie dla admina, nie mówiąc o tym, że 2 razy dostałem kicka z serwera od tego samego admina z powodem "kultura/obraza" za nic
SID tego gracza: # 4   "gSZu"  STEAM_0:1:24201031    - żeby nie robić spamu i nie pisać kolejnej skargi na niego
SID gracza #LwG# nie zapisałem

2) brak reakcji na gracza o nicku "pizda cie boli". Zgłaszałem 2 razy i również brak reackji, czyli nie wykonywanie swoich obowiązków, a kiedy admin gra na serwerze, to komenda /zglos nie działa, i niestety, zawołać bardziej kompetentną osobę się nie da. 

UPD

@11ruk3q.jpg Dєzєятєяbyłem Adminem i Opiekunem serwera i to przez baaaaardzo długi czas, więc wiem jak to jest reagować na wszystko i odrazu
Co do tekstu "przestań ćpać" to była odpowiedź na teskt "upa na atakuję" bo gość zobaczył na moim steamie że jestem z Ukrainy zaczął pisać takie teksty. Powtarzam, grać grał DALEJ 3 RUNDY i było 0 reakcji ze strony admina, czyli ona nie czyta czatu i ignoruje [email protected](przy tym normalnie biegała i grała) więc wymagam ostrzeżenia w uwagach do admina

UPD 2
 @11ruk3q.jpg malutka^^1.9 Używanie haseł/nicków faszystowskich, rasistowskich oraz innych które dyskryminują/obrażają czyjąś godność.  [ban 1d]
Najwidoczniej musisz jeszcze raz przeczytać regulamin, bo słago go znasz jeśli twoim zdaniem "ten nick nikogo nie obraża
1 do maniaka powiedziałem "dla takiego gejuszka nie ma VIPa" i to był żart który on zrozumiał, bo dawno się znamy, a ty nie. A gdzie ja 2 raz zacząłem obrażać graczy? Pamniętam że powiedziałem "o kurwa ale mam 1 pingu" i momentalnie dostałem kicka, hm...
Szkoda że na wyzwiska reagujesz dopiero po zgłoszeniu na [email protected], a czatu wgl nie czytasz 

DEMKO http://593543.hltv3.pukawka.pl/hltv-1908140011-de_dust2-1565734260-1565735460.zip
- 10:15 brak reakcji na tekst gSZu w moją stronę (zabiłem tego gracza)
- moment na 13:31 tego demka to nie jest obraza i gracz nie niesie konsekwencje, bo jest twoim kolegą(nick #
LwG#), tak? A ni kicku, a ni upomnienia słownego tylko "haha co ja zrobie" w odpowiedź. Dołączam screenshot
16:30 brak reakcji na drugi tekst od gSZu w moją stronę

DEMKO http://593543.hltv3.pukawka.pl/hltv-1908132351-de_dust2-1565733060-1565734260.zip
11:42 - brak reakcji na obrazę od kolegi admina w moją stronę 

UPD 3

Czyżby LwG dostał 3 upomnienia i 0 kicków? I nie dałaś żadnego upomnienia na [email protected] dla niego? A ja za 1 niby „obrazę” dostaje kicka? I to sa jednakowe zasady, dla wszystkich twoim zdaniem? Ciekawe 

P.S @11ruk3q.jpg malutka^^

• Nie piszemy posta pod postem. ( Używamy opcji EDYTUJ )

Kolejny post pod postem widzę że z każdym z regulaminów jest problem. @Adele : >albo @SoBeKproszę, zwróczcie uwagę na ten temat :P
Dowody (demko lub ss):

20190814003154_1.jpg

20190814004137_1.jpg

20190814131843_1.jpg

20190814133206_1.jpg

20190814131206_1.jpg

20190814131507_1.jpg

Edytował/a przez Just1k
  • Piwko 2
  • Piwo bezalkoholowe 2

Co do skargi w ostatnim ss nie ma mojej odpowiedzi na to ze zgłaszałes nick a odpowiedziałam Ci " nick nie obraza nikogo i nic nie rekalmuje :)" w pierwszym za to jest ostrzeżenie "kultura!!!" od tej pory z jego strony nie wiedziałam żadnych wyzwisk. Za to Ty dostałeś kicka 2 razy za obraze " dla takich ciot nie ma vipa" gdy gracz m25iek zapytal czemu nie ma vipa, drugi był za to, że zacząłeś obrażać graczy. Byłeś prowokatorem całej sytuacji, rozumiem kiedyś byłeś tu administratorem (?) ale to nie znaczy, że możesz robić co Ci sie podoba, teraz jesteś oceniany i karany tak jak każdy gracz :)

@Just1k

"Używanie haseł/nicków faszystowskich, rasistowskich oraz innych które dyskryminują/obrażają czyjąś godność" czy ten nick byl nickiem reprezentującym jakiś faszystowski, rasistowski, dyskryminujacy czy chociażby obrażający kogokolwiek?  Po pierwsze mylisz fakty :) po drugie połowę tego co było w konsoli pojawiało sie z opóźnieniem przez to, że był spam i ciężko było coś zauważyć :) a co do tego "co ja mu zrobię" to chodziło o Ciebie,  że co ja Ci mam zrobić, skoro każdego prowokujesz i nie reagujesz, potem pretensje  masz  do wszystkich i o wszystko zamiast odszczekiwac i prowokowac, a co do tego, że to mój kolega, jakoś specjalnie nie trzymam sie z ludzmi z serwera i każdego traktuje tak samo :), wszystkim zwracam uwage czy to pisemna czy słowna na mikro Ty też na nią nie reagowałes. Skoro byłeś adminem to powinienes wiedzieć, że gdy jest spam ciężko coś znaleźć w konsoli :D

• Piwko 1

Zamykam póki opiekun się tym nie zajmie. 

Po rozmowie z @Just1kgracz "gSZu" został ukarany a gracz "LwG" zostanie ukarany kiedy zdobędę jego SID.

Wracając do skargi - skarga jest słuszna. Nie będę tutaj pisał rzeczy które wyjaśniałem z @11ruk3q.jpg malutka^^oraz @Just1k

• Wódeczka 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.