Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: PingwiNek.
Steam_ID : STEAM_0:0:87189757
Doświadczenie: Kiedyś, bardzo dawno (z 4-5 lat) temu bawiłem się w admina na serwerze only dd2 innej sieci, dużo spędzam czasu na serwerze więc kwestia przypomnienia to formalność.
Znajomość AMXX(1-5) : 3 (do nauczenia)
Link do Twojego gametracker'a: https://www.gametracker.com/player/PingwiNek./54.38.141.231:27015/
Czy byłeś banowany na naszych serwerach?: Raz za flashe, dawno dawno temu

Sprawny Mikrofon?:  Jak najbardziej
Zapoznałeś się z obowiązującymi regulaminami?: Tak

Edit.: chciałbym jeszcze się odnieść do zarzutów co do kolesiostwa itd - moi koledzy zdają sobie sprawę, że jak jednak już bym pilnował serwera, to nie mógłbym na nich patrzeć przez pryzmat tego, że są znajomymi a sami z szacunku do mnie zdają sobie sprawę, że robiliby problem mi odwalając coś. Mam do nich pełne zaufanie, i wiem, że raczej nie chcieliby mi na złość robić i stawiać w trudnej sytuacji. @Kropek.
Ja nawet skakać nie umiem @McElitE

Sama wiesz, że zamykam i otwieram na zmianę, raczej do tych z topki nie należę @Adele : >

@Dare Davildzięki, że mi to wytknąłeś. W sumie trochę w tym prawdy sam czasem widzę, a fajnie wiedzieć nad czym powinienem popracować :) 

Osoby niepełniące rang na serwerze 4Maps, które wypowiadają się na temat danego kandydata mają obowiązek dodać do własnego postu link ze swoim GT z serwera. 

• Piwko 2
  • Wódeczka 2

Napisano (edytowany)

Doświadczenie oraz GT to nie wszystko co potrzeba, aby zostać adminem. 

Admin jest również graczem i nie powiniem się wywyższać nad innymi. 

Ty jesteś przykładem osoby, która uważa, że jest wyżej postawiona od innych. 

Zgrywasz inteligenta, aż cie boli gdy ktoś ma inne zdanie od ciebie. 

Do tego dochodzą prowokacje spowodowane właśnie twoim kompleksem wyższości. 

Zresztą, widać to nie tylko na serwerze, ale w jednej z twych wypowiedzi na forum :)

Do tego dodajmy patologiczną atmosferę, którą tworzysz ma serwerze, szczególnie gdy znajdują się tam naomix oraz pan chińczyk - upsy - i wszystko jasne

Jeśli to zmienisz, to jestem za daniem ci szansy. Ale narazie wolałbym abyś zachował rangę wyłącznie gracza, bo jednak współpraca z taką osobą, która uważa się za lepszą od innych....dobrze temu nie wróżę

A i jeszcze pewna mała uwaga - zauważyłem, że na admina pchasz się głównie poprzez (użyję tutaj ostatnio modnego określenia na sieci) "kolesiostwo" jak również podlizywanie się odpowiednim osobom. To jest ta...zła droga

Edytował/a przez Dare Davil
  • Piwko 6
  • Wódeczka 1

Niestety jestem na NIE 

Hmm zacznijmy od tego co napisał wyżej @Dare Davilwywyższasz się na serwerze gdzie później takie sytuacje prowadzą do konfliktu na serwerze. Twoja kultura osobista na serwerze niestety nie świeci przykładem dla innych graczy. Jesteś osobą, która niestety olewa większość upomnień/ostrzeżeń. Nie dogadujesz się z +/- z graczami/adminami serwera. Niestety ale moim zdaniem twoja współpraca z naszą grupą byłaby nie zgrana ;/  + dochodzą do tego wyzwiska w stronę administracji 4 Mapsa. 

Czekam na opinię innych adminów/graczy 

• Piwko 1

Ja jestem na NiE, i nie chodzi o te nasze "spory" tylko o to co napisał @Dare Davilwięc ja jestem takiego samego zdania. Na te "plotki" o wywyższaniu sie mógłbym uwierzyć bo nie robisz tego tylko na 4m ale też na AB. Więc ja mówie popraw to będę za daniem ci szansy ;)

https://www.gametracker.com/player/kocie buty %3A3/54.38.141.231:27015/

• Piwko 1
  • Wódeczka 1
  • Piwo bezalkoholowe 1

Ja natomiast jestem na TAK. Grając często na serwerze widuje tam również Pingwinka, nigdy nie spotkałem się z tym żeby się jakoś  wywyższał nad kimś. Jest zabawnym, pomocnym i aktywnym graczem. Chciałbym dodać, że po paru rozmowach na serwerze oraz przyjrzeniu się jego zachowaniu, myśle, ze byłby dobrym adminem z racji umiejętności komunikacji - nie tylko z „kolesiostwem” jak to powiedziały osoby wyżej, a z większością serwera, która też ma coś do powiedzenia - nie są to jakieś „suche” wypowiedzi tylko fajna, konstruktywna wymiana zdań. Do tego dochodzi doświadczenie, wiek, mikrofon - widziałbym go w tej roli

Gt: https://www.gametracker.com/player/VIX3R/54.38.141.231:27015/

• Piwko 1
  • Wódeczka 1

Pozwolę sobie  się wypowiedzieć pod tym podaniem, dlatego że moje zdanie różni się od tym wyżej .. Gram tu od kilku tygodni  a zdarzało się już wiele takich sytuacji że admini mieli wylane na to co się dzieję na serwerze  - typków którzy się wyzywali i  darli mordę .. nawet po ich zgłoszeniu nie robili z tym po prostu nic.. (typowe kolesiostwo z ich strony) . przy braku /mute odbiera to całkowitą chęć do grania.

Pigwinek wprowadza na serwer miłą i luźną atmosferę - co dla niektórych widzę nazywa się wywyższaniem .. ale mniejsza ..

Nie powinien być też rozliczany z zachowania swoich znajomych czyt. Chińczyka który faktycznie czasem zachowuje się  jak 10-latek  i obraża bez powodu.

Myślę że przydałby się w roli admina ktoś kto jest na serwerze bardzo często i wie co się tam dzieje a Pingwinek na pewno jest taką osobą..

Co do rozwiązywania konfliktów, udowodnił już też że ma do tego neutralne i zdrowe podejście.

Co do wymagań.. spełnia je wszystkie , a nauka AMX jest banalnie prosta i do opanowania z godzinkę..  zwłaszcza że bany lecą z automatu i główną rolą admina na tym serwerze jest pilnowanie kultury co jakoś słabo wychodzi co niektórym .

Myślę że zasłużył na szansę

Ja od siebie daję duże TAAAK

https://www.gametracker.com/player/иιєвιєѕкσωℓσѕα/54.38.141.231:27015/

• Wódeczka 1

Ja nie mam problemu się z Tobą dogadać, nie widziałem żebyś się negatywnie wyróżniał. Potrafisz się zachować ale są wobec Ciebie poważne zarzuty. Nic do Ciebie nie mam, jednak na ten moment mam obawy jak wyglądałaby Twoja współpraca z resztą administracji. Jeśli poprawisz swoje zachowanie i zyskasz ich aprobatę powinno być w porządku. 

Obecnie małe nie, ale z szansą na przyszłość.

https://www.gametracker.com/player/Dystopia/54.38.141.231:27015/

• Piwko 1
  • Winko 1

Dobra przyszła pora i na moją wypowiedź. Gram na 4maps dość długo i często jesteś w miarę ogarnięta osobą, ale i tobie zdarzają się wpadki z kulturą.

Zgadzam się też z @Dare Davili nie chodzi tu o "kolesiostwo", ale uważam podobnie. Mimo plusów jak doświadczenie, mikro itd uważam że nasze grono jest już wystarczająco duże i nie potrzebujemy nowych osób.

Zresztą tak jak moi poprzednicy nie widzę współpracy z tobą, szczególnie kiedy grasz ze swoimi kolesiami i zachowujesz się tak jak oni a szkoda, bo może dostałbyś szansę.

Ja jestem na NIE

• Piwko 1

Jestem neutralny z lekkim naciskiem na "tak"

+ steam

+ mikro

+ wiek

+/- Gt

Jedynie co mnie martwi co będzie gdy dostaniesz rangę a twoi koledzy zaczną rozrabiać na serwerze - Albo ich zbanujesz albo będziesz przymykał na to oko. Jedynie to mnie martwi jaki wtedy będziesz czy twoja osobowość się zmieni czy nie - Póki co jesteś neutralny ale co będzie potem?  Osobiście nic do ciebie nie mam - spoko się rozmawia i "śmieszkuje" Nie podpadłeś mi więc dlatego jestem lekko na "tak"

• Piwko 1

Powiem tak: 

Nie miałam z Tobą problemów, jesteś w porządku. Na mikrofonie gadasz i śmiejesz się - pozytywnie. Nie będę pisała tu o osobach trzecich i sypała "Z kim się zadajesz takim się staniesz", choć tak jak było pisane wyżej miałabym obawy jak się będziesz zachowywał względem kolegów z ts. Czy wciąż będzie to obiektywne gadanie jak w przypadku spin. 

Odnośnie gt w sumie hmmm...  Z niego wychodzi, że albo nie należysz do najlepszych graczy, albo często przesiadujesz na spec. Jeśli to drugie, to błędna droga do nabijania GT. Nie lubie czegoś takiego. 

GT                                                                         Scoore

player_time.php?nameb64=UGluZ3dpTmVrLg%3 ---> player_score.php?nameb64=UGluZ3dpTmVrLg=

Biorę też pod uwagę spore grono adminów. Za i przeciwy.

Jako, że mam mieszane uczucia ( choć fajnie, że poświeciłeś  czas i pomogłeś pewnie kilku osobom -> klik )

Dlatego ja decyzji nie podejmę tylko drugi opiekun @kolaokl

• Piwko 4

Gt nawet dobre, ja osobiście nie widzę żebyś przesiadywal na spect, na plus też że posiadasz mikrofon i steam, z wiekiem to różnie bywa, kultura ostatnio została u Ciebie poprawiona, ale to co napisał @Dare Davilo wywyższaniu się, jest trochę w tym prawdy.

Ja jestem neutralny co do twojego podania, ale za daniem ci sznasy na okres próbny. 

• Piwko 2

Daj nam i sobie czas. Pokaż że Ci faktycznie zależy. Na razie się wstrzymujemy. Jeśli Ci zależy to niedługo zobaczymy ponownie Twoje podanie. 

• Piwko 4

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.