Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
wysokozmineralizowana woda

przyjęty [AntyCheat] wysokozmineralizowana woda

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: wysokozmineralizowana woda
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Nie da się określić czasu spędzanego przeze mnie na Forum, ale zazwyczaj są to godziny popołudniowe i wieczorne.
Coś o sobie: Mam na imię Kacper. Mieszkam w Toruniu i we wrześniu zaczynam naukę w technikum o profilu informatycznym. Na Forum udzielam się od maja 2017 roku.
Doświadczenie: Jestem opiekunem serwera Only AWP, więc na co dzień zdarza mi się mieć styczność z graczami, którzy są mi zgłaszani jako "Cziterzy" i do tej pory nie zdarzyło mi się popełnić błędu przy rozpoznawaniu oszustwa. Moja wiedza jest dość podstawowa. 
Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: Chcę wykonywać obowiązki związane z rangą AC. Mam bardzo dobry kontakt z obecną ekipą AC, więc nie będzie problemu w komunikacji, co jest również bardzo ważne. 

W podaniach o stanowiska forumowe mogą wypowiadać się tylko użytkownicy posiadający rangę na forum inną niż użytkownik, lub jakikolwiek zielony naramiennik.

• Piwko 6
  • Winko 1
  • Wódeczka 2
  • Piwo bezalkoholowe 1

Łącząc Twój popis w zachowaniu wobec mnie i adminów DR na serwerze z "bardzo dobrym kontaktem z obecną ekipą AC" gdzie Twój nick ani razu mi nie przeleciał w rozmowach moja opinia jest dość prosta.

Przykro mi, ja jestem na nie. Nie potrafisz się zachować i lubisz pobawić się w cwaniaka - taki obraz siebie przedstawiłeś na serwerze i z takim Cię nadal utożsamiam.

• Wódeczka 6

Napisano (edytowany)

Aktualne rangi pełnisz bez zarzutu, nie słyszałem nic złego na Twój temat. Chcesz iść dalej więc czemu by nie? Gdy jedna woda czegoś nie będzie wiedziała to druga mu pomoże, jestem na tak.

Edytował/a przez letdown.
  • Winko 2
  • Wódeczka 1

Ja jestem na tak 

Podanie dobre 

Aktywności dobra 

Pozartowac z nim można 

• Winko 1
  • Wódeczka 1
  • Piwo bezalkoholowe 1

Napisano (edytowany)

No to zaczynamy.

Skoro rekrutacja jest otwarta od dawna, a nie ma właściwie osoby godnej zaufania, która jest obeznana i na forum i w temacie "czitów", a na dodatek pełni rolę opiekuna serwera AWP i admina TS3, ja nie widzę problemu żeby taka osoba pełniła rolę AC. To, że ty masz problem @ Brawurowyz @wysokozmineralizowana wodato możesz sobie wyjaśnić z nim prywatnie. Jeżeli nick jego nie przeleciał Ci przed nosem to nie znaczy, że z resztą ekipy nie ma dobrego kontaktu. Jesteś krótko na sieci, a mówisz, że jego nick się nie przewija... radzę Ci się przejść po serwerach PR Kappa2

Kacper nie umie się zachować? No wybaczcie...gościu ma 16 lat, a zachowuje się lepiej niż niejedna osoba na tym forum, pomijam fakt, że są to osoby dużo starsze. Wie dużo, ale też obraca się w towarzystwie ludzi, którzy mogą mu pomóc lub podpowiedzieć. Widocznie chce się rozwijać dlatego też złożył owe podanie. Moim zdaniem nadaje się na to stanowisko jak nikt inny, wariat, komputerowy świr. Dlaczego blokować osobę, która chce dobrze dla forum i sama chce się rozwijać? 

Kontaktowy, pomocny, szybko się uczy i ma dojrzałe podejście do spraw i na koniec co mogę powiedzieć? Osoba godna zaufania - zdecydowanie na TAK! 

P.S zawsze można dać kogoś na okres próbny. Jedziesz Filet! Kappa2

P.S 2 niech pierwszy rzuci kamieniem ten co trzyma kulturę, tak na 100%, Śmiechłem:LUL:

@RdN no ewidentnie tu się rozchodzi o jego drugi nick, więc wydaje mi się, że to nie jest złe zachowanie na sieci, ale co ja mogę wiedzieć jak pół forum ma kija w dupie. Nawet właściciel całej sieci ma więcej dystansu do siebie niż połowa co tu się wypowiada na temat wybryku. Wszyscy tacy święci ochhh i achh.. Pozdrawiam:oklaski:

Edytował/a przez BRODATY_ZBIR
  • Piwko 3
  • Winko 2
  • Wódeczka 4

Jestem na tak.

Sam pamiętam jak dawno temu bez większego doświadczenia oprócz rozpisywania demek jako admin złożyłem podanie na ''AC'' na innej nie istniejącej już sieci. Każdy musi od czegoś zacząć swą przygodę i łapać umiejętności w rozpatrywaniu spraw jak i zdobywaniu doświadczenia. Jest to trudne, ale nie niewykonalne.

Ogólnie spoko chłop i myślę, iż podoła.

• Winko 2
  • Wódeczka 2

Mam mieszane uczucia. 

Z jednej strony nie widziałem skarg na Ciebie ani żadnych wybryków na forum nie zauważyłem. 

Z drugiej jednak słowa @ Brawurowydają do myślenia. Nie pełni on funkcji AC od wczoraj i skoro twierdzi, że nie zamienił z Tobą słowa, a Ty uważasz, że masz dobry kontakt z AC, to mamy sprzeczność. Nie jestem pewien o jaki wybryk na DR chodzi, może nie pamiętam, ale mało ważne, na pewno @ Brawurowyz palca nie wyssał tej historii.

Jest też sprawa wieku. Nie chodzi mi o same cyfry, ale o fakt, że po wakacjach może być problem z pogodzeniem szkoły, życia prywatnego i 3 rang na forum, a jak masz pełnić funkcję na pół gwizdka lub zrezygnować za parę tygodni to czy ma to sens? 

Osobiście nic do Ciebie nie mam, ale pozostaję neutralny. 

• Piwko 1
  • Wódeczka 1

@ BRODATY_ZBIR Złe zachowanie na jednym z serwerów sieci nazywasz sprawami osobistymi?

42 minuty temu, BRODATY_ZBIR napisał:

wariat, komputerowy świr.

Takich właśnie osób w AC potrzeba Kappa2essa xD 

42 minuty temu, BRODATY_ZBIR napisał:

dojrzałe podejście do spraw

Kłóciłbym się.

Przechodząc do meritum:

@wysokozmineralizowana wodaTwoje zachowanie na serwerach i AB jest nieodpowiednie i tak jak słusznie zauważył @ Brawurowy często "cwaniakujesz".

Godzin w 1.6 masz dużo, ale pamiętaj - 1.6 w znaczącym stopniu różni się od CS:GO. 

Radzę się dobrze zastanowić nad decyzją o podaniu, a nie tak jak ja - bezpośrednio po fakcie.

Pozostaję neutralny co do twojego podania.

• Piwko 1
  • Winko 1
  • Wódeczka 2

Jestem na tak, bo kolesiostwo. A tak na serio, to trochę mnie niepokoi to, że po jednym śmiesznym incydencie nagle wszyscy mają jakieś zastrzeżenia. Nikt nie jest święty, a chłop jest z nami 2 lata, jak widać pełni nie jedną a dwie funkcje. Jedną z nich jest SA, który wymaga większej kultury osobistej niż AC, a jednak nadal nim jest i sprawuje się dobrze. Czasem warto wyciągnąć kija z pupy za przeproszeniem i dać komuś szansę spróbować. Trzy rangi to dosyć sporo, ale mam nadzieję, że pogodzisz je ze sobą i poświęcisz na nie tyle czasu ile będzie trzeba. :69: 

• Piwko 2
  • Winko 6
  • Wódeczka 2
  • Piwo bezalkoholowe 1

Jestem za okresem próbnym

Nie słyszałem, żadnych skarg na ciebie, obecne rangi pełnisz dobrze :P nie widziałem by były z tobą jakiekolwiek problemy. AC przyda się pomoc - skoro nikt podania nie składa a ty złożyłeś to nic tylko życzyć ci powodzenia! :D I brawo za odwagę ;)

• Wódeczka 2

Jestem na tak:

+ Wiek

+ Kultura

+ Ogarnięty 

+ Miły

+ Chęci 

Powodzenia Kacperek! ;D

• Wódeczka 1

Wrzućcie na luz ludzie, to jest forum CSa, kolega jak widać nie jest spięty całe życie jak gacie na dupie. Nie ma żadnego AC (chyba), który gra codziennie w globala i zajmuje się serwerami. Nie zalazłeś mi za skórę, wydajesz się mieć ADHD (serio xD, bez urazy) i dlatego jestem na tak. Kappa

• Piwko 5
  • Winko 4
  • Wódeczka 3
  • Piwo bezalkoholowe 1

Nie znam Cię lecz słyszałem dużo. ( nje byndzie kolesiustwa Kappa )

podobno jesteś ogarnięty jak na nasz rocznik ( też mi tak mówili więc upewnij ich w tym - wiesz ocb przelewik i gituwa )

grasz codziennie co daję Ci wielki + wiadomo od września szkoła będzie Ciężko ale myślę że dasz radę bo zdajesz sobie sprawę na co się piszesz

1 spina o którą jest wielki dym a ty masz na to wyje**ne co pokazuje że nie masz kija w d**ie 

Jestem na TAK brać póki CIEPŁY Kappa 

• Winko 1
  • Wódeczka 1

Brakuje takiej osoby, która ogarniała by CS:GO więc przydasz się w tym jak najbardziej, szczególnie że jedyny który byłby AC najwięcej gra w GO. Jeśli chodzi o AC w 1.6 to wiadomo, każdy od czegoś zaczynał i każdy nabiera tego doświadczenia. Łapiesz dość szybko o co chodzi, więc wydaje mi się że sprawdzanie ssów jak i demek nie będzie dla Ciebie trudnością. Jesteś spokojny, a czasami świr i nic w tym złego. Jeśli rekrutacja jest otwarta, to właśnie po to żeby przydał nam się jakiś AC - nie bez potrzeby. Kto będzie mógł to napewno Ci pomoże, żeby cały nasz zespół mógł współpracować.

Tyle z mojej strony - Tak.

• Winko 1
  • Wódeczka 1

CTRL + C

CTRL + V

Jestem na tak.

Mam nadzieję, że ogarniesz to bo uwierz mi, że jest mega ciężko i tylko to chciałem dopisać. Powodów dlaczego tak nie mam zamiaru wypisać bo bardzo ładnie wszystko opisał @ BRODATY_ZBIRoraz @Miętowa.:) Powodzenia!

• Winko 1
  • Wódeczka 1

Pamiętam Cię jeszcze jako opiekuna ZE, gdzie prowadziłeś ludzi w dobra stronę i zachowywałeś się odpowiednio. Teraz, jako Admin TS3, nie mam z Tobą problemów. Na AWP, gracze nie narzekają na Ciebie i widzę, jak trzymasz tam w miarę dobry poziom. Pomagasz nam od dawna, czy to w testowaniu nowości, jak i pilnowaniu działania wszystkiego na TS3. 

Jak dla mnie, nadajesz się na to stanowisko, jak mało kto (zobaczymy ile wytrzymasz :hrhr:). 

• Piwko 3
  • Winko 1
  • Wódeczka 2

Jestem na TAK

Rozmawiałem z tb i wydajesz się być ogarnięty jak na swój wiek +

Staż +

Wiek +/-

Każdy cię tu zna

Nie ma z tobą żadnych problemów ;)

Jak to każdy mówi, szansa należy się każdemu powodzenia! 

• Wódeczka 1

Tak jak inni koledzy: TAK!!!
+ Wiek
+ Ogarnięty
+ Doświadczenie z bycia opiekunem serwera na pewno mu się przyda :)
+ Staż

• Wódeczka 1

No nie będę inny, też jestem na tak:

+ Opiekun serwera

+ Żadnych sporów ze sobą nie mamy

+Ogarnia CS : GO

• Wódeczka 1

Na małe Tak 

+Potrzebny AC od cs:go

+Aktywność na forum jest

+Nie widać chętnych na to stanowisko

+Pagon

-Nie dogadujesz się z częścią ekipy AC

-Nie odniosłeś się do tego co napisał @Brawurowy

• Wódeczka 1

Myślę, że można dać szansę.

+ aktywność na forum,

+ chęci,

+ pagon, 

+ staż 

• Winko 1

Jestem na Tak 

+Aktywność na forum 

+Pagon

+Wiek

+Kultura 

+Jest opiekunem wiec jest jakieś i doświadczenie 

POWODZENIAA:palka:

• Wódeczka 1

Zgłoś się do mnie. Biorąc za i przeciw damy Ci szansę. 

• Winko 1
  • Wódeczka 2

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.