Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluje wam tego ze rozwaliliscie jeden z lepszych jesli nie najlepszy moim zdaniem server dd2 (csgomod) z servera na ktorym gralo okolo 25/30 osob zrobilo sie pustkowie na ktorym gra ledwie 3/4 nie wiem czemu tak sie stalo pewnie z powodu tego ze zmieniliscie to na 5maps nie wnikam ale szkoda ze tak dobry server poszedl psu w przyslowiowa dupe a ludzie z ktorymi gralem w przyjaznej atmosferze najprawdopodobniej juz nie zobacze

1 minutę temu, {MaNiAk}{Cs}{ZoNaTy}{^_^} napisał:

poszedl psu w przyslowiowa dupe

Jakoś nie poczułem - dziwne.

• Piwko 4
  • Winko 1
  • Wódeczka 3

Gdybyś wiedział i czytał na bieżąco co się dzieje to byś tak nie napisał. Serwer od dawna ma pustki jaki jest powód? Nie wiemy Obecni opiekunowie starają się jak mogą by graczy przybyło ale oni nie mają wpływu na ludzi :) Jako były opiekun tego serwera wiem jak ciężko jest sprowadzić graczy. Jeśli dd2 nie pomógł i nie podołał to próbują czegoś innego stąd też wzięły się inne mapy.

• Piwko 1

27 minut temu, Kropek. napisał:

Gdybyś wiedział i czytał na bieżąco co się dzieje to byś tak nie napisał. Serwer od dawna ma pustki jaki jest powód? Nie wiemy Obecni opiekunowie starają się jak mogą by graczy przybyło ale oni nie mają wpływu na ludzi :) Jako były opiekun tego serwera wiem jak ciężko jest sprowadzić graczy. Jeśli dd2 nie pomógł i nie podołał to próbują czegoś innego stąd też wzięły się inne mapy.

Nie wiem czemu napisales "Gdybyś wiedział i czytał na bieżąco co się dzieje to byś tak nie napisał" jak dalem do zrozumienia ze nie wiem czemu tak sie stalo ze tylko wnioskuje :)  

Napisano (edytowany)

@{MaNiAk}{Cs}{ZoNaTy}{^_^}- uzywaj opcji edytuj 

Kiedyś był popularny to fakt ale aktualnie ten (jak i ZE) nie są już takie ciekawe jak kiedyś i po prostu graczom się już najzwyczajniej znudził. Czasem grałem na tym serwerze i ostatni raz mówili mi że lepiej pobrać oryginalny CS GO lub wbić na lepszy only DD2 lub 4maps 

P.S

"jak dalem do zrozumienia ze nie wiem czemu tak sie stalo ze tylko wnioskuje :) " - skoro wnioskujesz i nic nie wiesz to po co nam gratulujesz i sądzisz że "zniszczyliśmy" serwer? Po co w ogóle postanowiłeś stworzyć ten temat? Łatwiej i szybciej dostałbyś informacje pisząc do Administracji lub Opiekunów serwera. 

Edytował/a przez NiceK
  • Piwko 2
  • Piwo bezalkoholowe 1

Hmmm... Tak jak napisał kropek zmieniliśmy wiele rzeczy, a ostatnią z nich była zmiana mapek ze względu na totalny brak ludzi.

Staramy się w dalszym ciągu coś wymyślić jednak efekty niestety są marne.

Faktem jest że to był serwer DD2 i takim będzie ponownie po nowym miesiącu.

Z racji iż skiny itp, nie przyciągają graczy, pozostaje nam zainwestowanie w reklamę.

Na pewno w dalszym ciągu będziemy starać się poprawić pracę serwera, jednak że twoje złośliwe uwagi raczej w tym nie pomogą.

Zaraz po powrocie z urlopu biorę się pełną parą za serwer.

• Piwko 3

Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Gotowe.

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami
Ekipa Pijemy-Rozrabiamy.pl

• Piwko 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.