Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Yes sir

Szansa?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowany)

Siemaneczko kochani, stara ekipa z 2017r moze mnie jeszcze kojarzyć jak latałem na wysokich rangach, ale nie przyszedlem tu po to. Sprawa siega prawie 3 lata wstecz, pelniac range AC pewnego dnia dostalem blokade VAC. Administracja uznala to za jakis smieszny powod, typu "takie bajki slyszymy kazdego dnia od graczy", fakt, ze ktos uzywa wallhacka do oglądania demek to codzienność. Ja omyłkowo wstawiajac rozpiske w temat, nie zrestartowalem gry i dopiero po uzyciu "autobuy" (gdzie zazwyczaj jechałem na bindach do kupna broni) ukazało mi sie wh i wiedzialem ze to zle sie skonczy. Więc zeby tego nie ukrywac, wszystko pokazałem kolaoklowi, nie chcialem tego ukrywać, żeby nie było zdziwien ze dostałem blokade. Gadałem juz setki razy z administracją, jednak jakoś nie chceli mi sciągać blokady z konta? gdzie wielu uzytkowników dostawało x szanse, nawet Ci gorsi, którzy byli karani permem za wyzwiska administracji. Mam nadzieje, ze uda mi sie tym tematem coś zdziałać i dostać drugą szansę.

Male ps: już naprawdę kilka osób pytało mnie o tą sprawę, czy będę się po raz kolejny starać o ub. Tak więc, jestem. 

- @Dejman.

Edytował/a przez Yes sir
  • Wódeczka 4

19 minut temu, Yes sir napisał:

dostalem blokade VAC

Jak Cię Valve odbanuje, to będę pierwszym, który zdejmie Ci bana.

• Piwko 2
  • Wódeczka 1

7 minut temu, OxyGeN napisał:

Jak Cię Valve odbanuje, to będę pierwszym, który zdejmie Ci bana.

https://steamcommunity.com/id/jakisdejman

Konto jest czyste, gdzie tu widnieje jakiś vacban? 

Więc trzeba się zdecydować, czy dostałeś blokadę VAC, czy nie :) <- sam to napisałeś.

• Piwko 2

6 minut temu, OxyGeN napisał:

Więc trzeba się zdecydować, czy dostałeś blokadę VAC, czy nie :) <- sam to napisałeś.

Od dnia, kiedy dostałem vacbana zostało ono porzucone. Od ponad 3 lat używam tego steama, jest to główne konto. W ten sam dzień dostałem w prezencie od kumpla. Od tamtego błędu, demka weryfikuje na nsie. Byłbym wdzięczny gdybym został odbanowany nie bądź tak twardo nastawiony do mnie bo nic takiego nie zrobiłem, jedynie któryś raz z kolei poruszam temat, ciekaw jestem kto by postąpił tak samo jak ja? 

1 minutę temu, Yes sir napisał:

dostałem vacbana

Słowa klucz :) Nic więcej nam nie trzeba.

• Piwko 3

26 minut temu, OxyGeN napisał:

Trzeba nam więcej zrozumienia, coraz więcej ludzi, mniej człowieka. Budujemy za dużo murów, a za mało mostów 

• Piwko 2

Fajnie że zacytowałeś piosenkę, ale myślę, że powinieneś ją śpiewać na pw do Valve, a nie tu.

• Piwko 2

6 godzin temu, OxyGeN napisał:

@ OxyGeN wydaje mi się, czy lekko przesadzasz?

Doskonale wiesz, że miałem tutaj identyczną sytuację.

W sumie nie tylko tutaj, bo u siebie na sieci padło dokładnie o to samo.

Wiele osób pełniących na sieciach rangę AC ogląda demka poprzez WallHack'a ( sam tak oglądałem demka ).

Czasami zdarzy się jednak, że po obejrzeniu demka, nie resetuje się CS'a tylko wchodzi do gry i to wystarczy do tego, aby VAC się nami zainteresował.

Ja uważam, że jeśli z graczem nigdy nie było problemu, to problemem też nie powinno być dopuszczenie go do rozgrywki na sieci, ale oczywiście brak możliwości ubiegania się o rangę.

Coś, kosztem czegoś.

Nie warto w dzisiejszych czasach tracić graczy, skoro i tak jest ich naprawdę mało.

A jeśli ktoś jest aktywny, to tym bardziej przyda się - więcej graczy na serwerze przyciąga nowych...

Wiem też, że u Ciebie VAC dyskwalifikuje wszystkich i wszystko, ale często Valve się myli nakładając bany ( miałem raz tak ja, jak i kilku moich znajomych ) i pomimo prób pisania do nich, ban został do tej pory.

• Piwko 2
  • Wódeczka 1

Już nie takie tłumaczenia tu słyszeliśmy.

Jak chcesz, to werbuj go na swoją sieć - oddam Ci go za darmo ;)

Dla Vaców nie ma tu miejsca - pod jednym warunkiem jak Valve, które się pomyliło - jak sam napisałeś, gościa odbanuje, to nawet kupię mu kwiaty i wyślę list z przeprosinami.

• Piwko 3
  • Wódeczka 1

Napisano (edytowany)

Post do usunięcia 

4 godziny temu, Kszaczek napisał:

Edytował/a przez Yes sir

2 godziny temu, OxyGeN napisał:

Już nie takie tłumaczenia tu słyszeliśmy.

Nie wiedziałem że już setki razy padały takie wyjaśnienia. Jak widać, inni zostaną odbanowani, niektórzy nie. Takie tam losowanie. Skoro chcesz tak bardzo grać rolę wspaniałego właściciela sieci który przestrzega zasady, to dlaczego odbanowałeś osoby którym przytrafiła się taka sama sytuacja, że dostali vaca i bez żadnej banicji siedzą na forum. 1 osoba nikogo nie zbawi, patrzac na to ze to było już wieki temu 

• Piwko 2
  • Wódeczka 3

2 godziny temu, Yes sir napisał:

Jak widać, inni zostaną odbanowani, niektórzy nie.

Konkrety proszę.

• Piwko 1

5 godzin temu, OxyGeN napisał:

Jak chcesz, to werbuj go na swoją sieć - oddam Ci go za darmo ;)

Raczej z propozycji nie skorzystam :)

Po prostu wyraziłem swoje zdanie na ten temat :)

• Piwko 1

Nie chce żadnej rangi na forum, nie kręci mnie to. Chciałbym tylko legalnie przebywać na forum i serwerach, jeśli to możliwe. Było na tej sieci parę osób które dostały VAC'a a skończyło się na degradacji, więc dlaczego ja muszę mieć bana? Chciałbym tylko to wiedzieć, dlaczego odbywa się tu losowanie kto zostanie a kto nie. 

• Piwko 1
  • Winko 2
  • Wódeczka 5

5 godzin temu, Yes sir napisał:

Było na tej sieci parę osób które dostały VAC'a a skończyło się na degradacji

Nie płacz, bo tusz do rzęs zaczyna Ci się rozmazywać. Ostatni raz proszę o konkrety.

Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, OxyGeN napisał:

Nie płacz, bo tusz do rzęs zaczyna Ci się rozmazywać. Ostatni raz proszę o konkrety.

https://pijemy-rozrabiamy.pl/profile/25075-clydiee/

https://steamcommunity.com/id/ShatanEKK

https://pijemy-rozrabiamy.pl/topic/76350-degradacja-merku/?tab=comments#comment-44465

https://pijemy-rozrabiamy.pl/profile/21892-xena/

received_348490552756511.png

Edytował/a przez Yes sir
  • Piwko 1
  • Winko 2
  • Wódeczka 3

2 godziny temu, OxyGeN napisał:

Ostatni raz proszę o konkrety.

Sprawdź wśród czerwonych. Ujrzysz tam VAC.

@ OxyGeN ktoś tu nie traktuje Wszystkich na równi? :P

Jedni mają VAC'a i grają, inni mają VAC'a i nie mogą grać? Hmm...

Poza tym, jeśli serwer jest zabezpieczony ( a wiem, że jest ), osobnik z VAC'em nie wejdzie.

Ponad to, jeśli osobnik zobaczy, że wejść nie może, kupi drugie konto steam za 11 zł ( tak, tyle obecnie kosztuje konto steam z 1.6 ), i tak, czy siak będzie grał, jeśli będzie miał na to ochotę.

Ty natomiast masz do czynienia w tym wypadku z uczciwym użytkownikiem, który nie kupił specjalnie drugiego konta tylko po to, aby grać na sieci,a kulturalnie odwołał się od blokady, jaką ma nałożoną przez otrzymanie VAC na starym STEAMIE.

Uważam mimo wszystko, że powinieneś przymknąć oko na gościa i dać mu grać.

Prawda jest taka, że użytkownik na serwerze krzywdy nie robi, wspomagaczy nie używa, to co Ci szkodzi?

Tak, za chwile zostanę pojechany, że mam iść na swoją sieć... Ale proszę Cie, przemyśl to, co pisze.

• Piwko 2
  • Wódeczka 2

@Yes sirno i nie można było tak od razu?

Na wstępie widać nieścisłości:

20 godzin temu, Yes sir napisał:

dlaczego odbanowałeś osoby którym przytrafiła się taka sama sytuacja

Nikt nie dostał UB, po prostu nikt im bana nie dał - dlaczego? Nie wiem, bo nawet nie znam tych osób, prócz xeny, który jest mi całkowicie obojętny i jak bardzo za tym obstajecie to zbanowanie ich wszystkich, razem z autorem tematu to żaden problem.

Tak czy owak, żeby nie wyjść na:

20 godzin temu, Yes sir napisał:

Skoro chcesz tak bardzo grać rolę wspaniałego właściciela sieci który przestrzega zasady

(śmiech na sali)

Zapytamy naszych drogich użytkowników co mamy z Tobą zrobić :)

@sprawiedliwy

bez konkretów, Twoja wypowiedź jest bezwartościowa

@Kszaczek filozofie za piątkę

25380d50cfab464e67661d63a5713a23.jpg

Jeśli wierzysz komuś kto dostał VAC-a że dostał go za darmo, to ślę wyrazy mega współczucia - tak trzymaj!

Biorąc pod uwagę fakt, że miałeś bana i wchodziłeś na serwer dalej grać, mając na nas totalnie wyjebane oczywiście jestem za NIE daniem Ci szansy. 

• Piwko 1

@ OxyGeNnie wiem dlaczego sugerujesz sie VAC'iem, systemem który działa jak chce. Poczynawszy od ostatnich zajść np w CS:GO czy docie dość spora część społeczności Steama dostała od tak za darmo VAC'a( w przypadku CSGO z powodu komendy sv_cheats 1 która została odblokowana podczas OFICJALNYCH mm'ów z powodu błędu tego ów zajebistego systemu i jego nic nie znaczących aktualizacji(dość głośno o tym było że niby to atak hackerów- wujek google wszystko powie + luknij na obecne poczekalnie, gdyż dalej tego nie naprawili, jeydnie stworzyli nowy protokół). W Docie.. w gierce która przynosi Miliony dolarów (dowodzik  - https://www.komputerswiat.pl/gamezilla/aktualnosci/dota-2-the-international-2018-z-najwieksza-pula-nagrod-w-historii-esportu/lj8spy1) zysków podobnie... pół roku temu, może od 8-10 miesięcy również spora część graczy otrzymała od tak VAC'a z powodu dennej aktualizacji która rzekomo miała poprawić grywalność i tego typu pierdoły. Serio ufasz systemowi który jest zapchany błędami od podstaw, mało tego który kara uczciwych graczy za regularny co miesięczny Viewer pass(w przypadku doty - 4 dychy jesli sie nie myle) czy tam prime w CS:Go, przepustki i inne bzdety z COD'ów BF itp. ??

Nie wydaje mi się aby Blokada VAC była jakimś konkretnym argumentem do banowania tym bardziej na forum które nie jest jakoś specjalnie z tym powiązane... w praktyce ranga AC raczej zobowiązuje do pobierania czitów aby kogoś sprawdzić czyż nie ? Albo daj mi jakiś przykład kogoś kto bez WH ogląda dema aby stwierdzić czy dany delikwent centralnie modeluje i jest wiarygodny w 100%... Cheaty nigdy nie były nie będą bezpieczne, są uzależnione od systemu który nie działa, nigdy nie wiadomo kiedy zrobią "coś nowego" więc na dobrą sprawe każdy może wpaść nawet podczas wstrzykiwania cfg z notatnika.

No ale przechodząc do sedna, Dejman jest toksycznym gównem które lubi trollować w lefcie czy tam cs, ale nie sądzę aby celowo Cheatował ( w przeciwnym wypadku dostał by bana wcześniej) czy tam przyczyniał się do szkód na rzecz Twojej sieci, tym bardziej że odwalał kawał solidnej roboty na tej sieci i to przez spory okres(patrząc po samych postach). Jak i banach na banid(BL/AC blokad na gier DEVELOPERA, nie VAC) spalonych ginger shitów więc tam raczej wyrazy uznania powinny być uwzględnione. Przynajmniej na forum jako normalny użytkownik. Na serwerach może też, obecnie są aktualizowane pluginy wylapujace wszystkie publiki i wiekszosc private cheatów + był chyba reset całego bansa dla WSZYSTKICH uzytkowników wiec czemu ban dla dejmana ma byc podtrzymywany ?

Masz ogarnięte konto Steam więc sam od sb napisz do Supportu moderacyjnego Steama, za pierwszym razem odpowiada maszyna, lecz za drugim już normalnie można pogadać z człowiekiem, udzielają wszystkich niezbędnych informacji nawet korzystając z własnych kont(wyróżnionych). Może sie czegoś dowiesz o "VALVE" xD

Podsumowując ban na forum z powodu VAC'a właściwie z przypadku patrząc na jego obowiązki na tamten moment jest dość śmieszny. Tak mi sie wydaje z obiektywnego punktu widzenia.

Serdecznie pozdrawiam, miłego czytania xD (z góry przepraszam za składnie ale układanie zdań do rozprawki po kilku latach za granica sprawia lekkie trudności xD )

• Piwko 1
  • Wódeczka 1

1264890197_by_elite19_600.jpg

Jest ankieta, można głosować.

Napisano (edytowany)

@ OxyGeN tylko nie graj jak baba, bo widze ze zaczeliscie sie logowac na konta uzytkownikow ktorzy nie wchodzą na forum i glosujecie na nie, beka po prostu jednym słowem. Płaczecie, ze ludzie chca mi dac szanse. Szkoda ze konta ostatnio były aktywne kilka lat temu, słabe zagranie ;)

4300a13aed1dd4c0ce354d68dbd2033b.png

28b3d299ba2ef1fe1a7795c60f9fd3fb.png

4136cdd0a3517616419b67bb000b5d27.png

c747b5c6096a88797a9633e98dd41b79.png

xDDDD

Edytował/a przez Yes sir
  • Piwko 1
  • Wódeczka 3

Daj chłopakowi szanse :) 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.