Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
Lili|TM

[Skarga] V1r00z. [ADMIN]

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowany)

Twój nick: Lili|TM
Nick oskarżonego: v1r00z/ADMIN

SID oskarżonego: W takiej sytuacji raczej nie potrzeba.
Powód: Bezpodstawny ban.
Opis sytuacji: O tuż latałem po mapie i leczyłem innych a to nie jest powód żeby dostać bana. Zapraszam cię do wyjaśnienia sprawy ponieważ nie dam sobie pomiatać niesłusznymi banami :) . @zeico.pngv1r00z.

Dodaje ci owszem linka do tego i przedstaw mi punkt który tam jest 
Dowody (demko lub ss):  Dodaje owszem demko do tej sytuacji żeby właściciel @ SDCSebeK lub opiekun @LiLCrank mogli zobaczyć sytuację.

Demko: Kliknij tutaj.

@zeico.pngv1r00z. jak @LiLCrank by ci kazał skoczyć z mostu też byś skoczył ?.

@LiLCrank Dlaczego w tedy jest nałożony za twoją zgodą ? hmmm pomyłka czyżby nie sądzę 

ryszki nie ośmieszaj się osoby nie upoważnione są proszone o nie wypowiadanie się w postach to po co się wypowiadasz po raz.

[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
[AMXBans] Pozostalo ci 59 minut i 45 sekund bana. 
[AMXBans] Zbanowany Nick: Lili|TM 
[AMXBans] Powod: 'Utrudnianie gry' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ Pijemy-Rozrabiamy.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:507909334' 
[AMXBans] Twoje IP: 'Nie twoja sprawa ' 
[AMXBans] =============================================== 

Edytował/a przez Lili|TM
  • Piwo bezalkoholowe 1

@zeico.pngv1r00z.proszę o zajęcie stanowiska, słuchamy.

• Piwko 1

Napisano (edytowany)

Otóż kolego - Banik został nadany za zgodą @LiLCrank

Utrudniasz grę i zarazem psujesz grę innym, co rundę leczysz każdego gracza i tak przez kilka map. 

Czekamy na wyjaśnienia LilCrank`a ;)

//// Myślisz że jak napiszesz "Twoje IP: Nie twoja sprawa" to administracja nie sprawdzi czy masz multi konto na forum? :)

Edytował/a przez v1r00z.
  • Piwko 1

Dostałeś od niego 2 ostrzeżenia co do psucia gry innym graczom. Nie tłumacz się że grałeś "no sound" bo admin nie będzie robił wyjątków. Ban słuszny, nikogo jest wina że dostałeś bana za swoją głupotę. A tutaj chciałbym @ SDCSebeKo takie małe pytanko czy za multikonta robione na forum/zm jest jakiś ban? Pan @Lili|TMto jest pan @:))tak btw.

• Piwko 1

Moze ban bezpodstawny tylko, że co runde gdy gra się rozkrecała latałeś bez celu i leczyles gre i niszczyleś wszystkim rozgrywke, wiec moim zdaniem ban słuszny, rozumiem okej pare razy mozna to zrobic i miec to gdzieś ale co runde leczenie to tylko utrudnianei gry.. poza tym jebać konfidentów :*

• Piwko 3
  • Wódeczka 1

Po rozmowie z @zeico.pngv1r00z. stwierdziłem, że zostanie wprowadzony limit dla Laser-Anti. 

Nie mamy zakazu na notoryczne leczenie innych, ale rzeczywiście może wydawać się to denerwujące.

@ryszki szyszkia z tym zapytaniem udaj się do administracji koloru       , ale z tego co wiem, to raczej multi-konta są banowane.

• Piwko 1

Temat zamniety, jednak dodam jeszcze jedno od siebie, bo teraz wrocilem z pracy.

Jako, ze sam juz dyskutowalem z sebkiem na ten temat pare razy i wiem, ze niektorzy naprawde przesadzaja z tymi laser anti, pozwolilem @zeico.pngv1r00z. jako pierwsze upominac graczy wielokrotnie a potem jezeli to nie skutkuje zbanowac danego gracza za utrudnianie gry. Rozumiem, ze czasami mozna uzywac tego laser anti i nawet "zepsuc runde", ale jezeli ktos spamuje tym co runde i ewidentnie utrudnia graczom gre to jest to powod na bana.

Jezeli co chwile runda sie konczy po 20 sekundach to odechciewa sie grac i gracze odchodza a tego nie chcemy.

Poza tym koledzy wyzej sami potwierdzaja, ze byles upominany, dlatego ban sluszny.

• Piwko 2
  • Winko 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.