Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
DarO

Typowanie #7 El. Ligi Mistrzów 7.07.2019

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czas na 1 rundę eliminacji do Ligi Mistrzów UEFA.

Powodzenia w typowaniu!

Przypominam za spóźniony post to oczywiście warn (oczywiście jeżeli chodzi o datę i godzinę meczu danego a nie całość)

Za prawidłowe wytypowanie zwycięzcy otrzymuje się 2 punkty.

Za wytypowanie prawidłowego wyniku spotkania otrzymamy  3 punkty.

Za złe wytypowanie zwycięzcy dostaje się 0 punktów.

Typy wpisujemy w środku pomiędzy nazwami drużyn.

Wzór:

FC Astana - CFR Cluj (typujemy do 9.07 do godziny 15:00)
Ararat-Armenia - AIK Stockholm (typujemy do 9.07 do godziny 16:00)
HJK - HB Torshavn (typujemy do 9.07 do godziny 18:00)
Kalju - Shkendija (typujemy do 9.07 do godziny 18:00)
Sarajevo - Celtic (typujemy do 9.07 do godziny 19:45)
Dudelange - Valetta (typujemy do 9.07 do godziny 20:00)
Suduva - Crvena Zvezda (typujemy do 9.07 do godziny 20:00)
TNS - KF Feronikeli (typujemy do 9.07 do godziny 20:00)

Moje typy:

FC Astana 1-2 CFR Cluj (typujemy do 9.07 do godziny 15:00)
Ararat-Armenia 0-2 AIK Stockholm (typujemy do 9.07 do godziny 16:00)
HJK 2-0 HB Torshavn (typujemy do 9.07 do godziny 18:00)
Kalju 1-1 Shkendija (typujemy do 9.07 do godziny 18:00)
Sarajevo 0-3 Celtic (typujemy do 9.07 do godziny 19:45)
Dudelange 2-0 Valetta (typujemy do 9.07 do godziny 20:00)
Suduva 1-3 Crvena Zvezda (typujemy do 9.07 do godziny 20:00)
TNS 1-0 KF Feronikeli (typujemy do 9.07 do godziny 20:00)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FC Astana 0-2 CFR Cluj (typujemy do 9.07 do godziny 15:00)
Ararat-Armenia 0-2 AIK Stockholm (typujemy do 9.07 do godziny 16:00)
HJK 2-0 HB Torshavn (typujemy do 9.07 do godziny 18:00)
Kalju 1-1 Shkendija (typujemy do 9.07 do godziny 18:00)
Sarajevo 0-3 Celtic (typujemy do 9.07 do godziny 19:45)
Dudelange 2-1Valetta (typujemy do 9.07 do godziny 20:00)
Suduva 1-3 Crvena Zvezda (typujemy do 9.07 do godziny 20:00)
TNS 1-0 KF Feronikeli (typujemy do 9.07 do godziny 20:00)

  • Piwko 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FC Astana 3 - 0 CFR Cluj (typujemy do 9.07 do godziny 15:00)
Ararat-Armenia 0 - 2 AIK Stockholm (typujemy do 9.07 do godziny 16:00)
HJK  2 - 1 HB Torshavn (typujemy do 9.07 do godziny 18:00)
Kalju 1 - 1 Shkendija (typujemy do 9.07 do godziny 18:00)
Sarajevo 1 - 3 Celtic (typujemy do 9.07 do godziny 19:45)
Dudelange 2 -  0 Valetta (typujemy do 9.07 do godziny 20:00)
Suduva 0 - 1 Crvena Zvezda (typujemy do 9.07 do godziny 20:00)
TNS 0 - 1 KF Feronikeli (typujemy do 9.07 do godziny 20:00)

  • Piwko 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FC Astana 3-1 CFR Cluj (typujemy do 9.07 do godziny 15:00)
Ararat-Armenia 2-3 AIK Stockholm (typujemy do 9.07 do godziny 16:00)
HJK 2-1 HB Torshavn (typujemy do 9.07 do godziny 18:00)
Kalju 0-2 Shkendija (typujemy do 9.07 do godziny 18:00)
Sarajevo 0-1 Celtic (typujemy do 9.07 do godziny 19:45)
Dudelange 2-0 Valetta (typujemy do 9.07 do godziny 20:00)
Suduva 0-4 Crvena Zvezda (typujemy do 9.07 do godziny 20:00)
TNS 1-2 KF Feronikeli (typujemy do 9.07 do godziny 20:00)

  • Piwko 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FC Astana 3-1 CFR Cluj (typujemy do 9.07 do godziny 15:00)
Ararat-Armenia 0-1 AIK Stockholm (typujemy do 9.07 do godziny 16:00)
HJK 1-0 HB Torshavn (typujemy do 9.07 do godziny 18:00)
Kalju 1-1 Shkendija (typujemy do 9.07 do godziny 18:00)
Sarajevo 1-3 Celtic (typujemy do 9.07 do godziny 19:45)
Dudelange 2-0 Valetta (typujemy do 9.07 do godziny 20:00)
Suduva 1-3 Crvena Zvezda (typujemy do 9.07 do godziny 20:00)
TNS 1-0 KF Feronikeli (typujemy do 9.07 do godziny 20:00)

  • Piwko 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FC Astana 2-1 CFR Cluj (typujemy do 9.07 do godziny 15:00)
Ararat-Armenia 0-3 AIK Stockholm (typujemy do 9.07 do godziny 16:00)
HJK 3-0 HB Torshavn (typujemy do 9.07 do godziny 18:00)
Kalju 0-2 Shkendija (typujemy do 9.07 do godziny 18:00)
Sarajevo 0-2 Celtic (typujemy do 9.07 do godziny 19:45)
Dudelange 3-1 Valetta (typujemy do 9.07 do godziny 20:00)
Suduva 0-2 Crvena Zvezda (typujemy do 9.07 do godziny 20:00)
TNS 1-0 KF Feronikeli (typujemy do 9.07 do godziny 20:00)

  • Piwko 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FC Astana 2-1 CFR Cluj (typujemy do 9.07 do godziny 15:00)
Ararat-Armenia 0-3 AIK Stockholm (typujemy do 9.07 do godziny 16:00)
HJK 4-0 HB Torshavn (typujemy do 9.07 do godziny 18:00)
Kalju 0-2 Shkendija (typujemy do 9.07 do godziny 18:00)
Sarajevo 1-0 Celtic (typujemy do 9.07 do godziny 19:45)
Dudelange 3-0 Valetta (typujemy do 9.07 do godziny 20:00)
Suduva 0-2 Crvena Zvezda (typujemy do 9.07 do godziny 20:00)
TNS 2-2 KF Feronikeli (typujemy do 9.07 do godziny 20:00)

  • Piwko 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FC Astana 1-2 CFR Cluj (typujemy do 9.07 do godziny 15:00)
Ararat-Armenia 0-2 AIK Stockholm (typujemy do 9.07 do godziny 16:00)
HJK 2-0 HB Torshavn (typujemy do 9.07 dogodziny 18:00)
Kalju 1-1 Shkendija (typujemy do 9.07 do godziny 18:00)
Sarajevo 0-2 Celtic (typujemy do 9.07 do godziny 19:45)
Dudelange 2-0 Valetta (typujemy do 9.07 do godziny 20:00)
Suduva 1-3 Crvena Zvezda (typujemy do 9.07 do godziny 20:00)
TNS 1-0 KF Feronikeli (typujemy do 9.07 dogodziny 20:00)

  • Piwko 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FC Astana 0-3 CFR Cluj (typujemy do 9.07 do godziny 15:00)

Ararat-Armenia 0-2 AIK Stockholm (typujemy do 9.07 do godziny 16:00)

HJK 2-2 HB Torshavn (typujemy do 9.07 do godziny 18:00)

Kalju 0-2 Shkendija (typujemy do 9.07 do godziny 18:00)

Sarajevo 0-3 Celtic (typujemy do 9.07 do godziny 19:45)

Dudelange 2-1 Valetta (typujemy do 9.07 do godziny 20:00)

Suduva 2-0 Crvena Zvezda (typujemy do 9.07 do godziny 20:00)

TNS 1-0 KF Feronikeli (typujemy do 9.07 do godziny 20:00)

  • Piwko 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

FC Astana 1-2 CFR Cluj (typujemy do 9.07 dogodziny 15:00)
  Ararat-Armenia 0-2 AIK Stockholm (typujemy do 9.07 do godziny 16:00)
HJK 1-0 HB Torshavn (typujemy do 9.07 do godziny 18:00)
Kalju 1-0 Shkendija (typujemy do 9.07 do godziny 18:00)
Sarajevo 1-2 Celtic (typujemy do 9.07 do godziny 19:45)
Dudelange 2-0 Valetta (typujemy do 9.07 do godziny 20:00)
Suduva 1-3 Crvena Zvezda (typujemy do 9.07 do godziny 20:00)
TNS 1- 1KF Feronikeli (typujemy do 9.07 dogodziny 20:00)

  • Piwko 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dudelange 1:0 Valetta (typujemy do 9.07 do godziny 20:00)
Suduva 1:2 Crvena Zvezda (typujemy do 9.07 do godziny 20:00)
TNS 1:1 KF Feronikeli (typujemy do 9.07 do godziny 20:00)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyniki.png.90bf2caed5188a7c9557c7ed00f94306.png

FC Astana 1-0 CFR Cluj 
Ararat-Armenia 2-1 AIK Stockholm 
HJK 3-0 HB Torshavn 
Kalju 0-1 Shkendija 
Sarajevo 1-3 Celtic 
Dudelange 2-2 Valetta 
Suduva 0-0 Crvena Zvezda 
TNS 2-2 KF Feronikeli 

Punktacja:

@dr1.png zawis8 dr2.png9

@sWaR9

@mateusz 1428

@cod.png NoHackThisisSkill7

@ SeriouS7

@kocie buty :336

@ DarO4

@Mategros4

@McElitE4

@ K3IMaN aKa $hootinG.;ver百万4

                                                                                                                     @awιĸa 2

                                                                        Gratuluję zdobytych punktów i zapraszam do dalszego typowania.

                      zakonczone.png.1214801a88a4e2cbe67bf1e08587e0f2.png

  • Piwko 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×