Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
RockStaR ★

Miesięcznik Pijaków #7

Rekomendowane odpowiedzi

2385c214c0916.png

 

 

Witam wszystkich Pijaczków-Rozrabiaczków!

 

 

Tu dowiecie się co działo się w miesiącu czerwiec w skrócie.

 

 

Życzę Wszystkim miłego czytania!

 

 

 

 

 

4bb586a718b8d.png

 

 

Na stanowisko Redaktor awansował @ Dystopia- Gratulacje!

 

Na stanowisko Grafik powróciła @ mirabelka 蛇 - Gratulacje!

 

Na stanowisku Typer powrócił @mateusz 142 - Gratulacje!

 

Na opiekuna  serwera 4 maps, który zawsze będzie w moim sercu, bądź w pamięci awansowała @Adele : > -  Gratulacje!

 

Na opiekuna serwera Zombie Plague awansował @LiLCrank - Gratulacje!

 

Czas na adminów serwerów :

 

Serwer Only DD2 #1  - @11ruk3q.jpg HeniekHelikopter2 @11ruk3q.jpg Biegam na Shifcie @11ruk3q.jpg Iziakizia*.* @11ruk3q.jpg SKT AngeliX @Dєzєятєя  @11ruk3q.jpg malutka^^

 

Serwer Only DD2 #2 - @11ruk3q.jpg mibras 

 

Serwer Only DD2 #3 - @11ruk3q.jpg Azaazelek @11ruk3q.jpg PATKA <3 @11ruk3q.jpg iza.

 

Serwer 4 MAPS - @Megi54359 @Kill3r @kamiKadze147 @McElitE @BubuTrue @mateusz 142 @11ruk3q.jpg MajkelG @Kropek.

 

Serwer BF 2 - @qdFCkj8.png FliseK @qdFCkj8.png Trust Me @qdFCkj8.png Marco

 

Serwer COD 501 - @cod.png NoHackThisisSkill

 

Serwer DeathRun - @dr1.png [FLEX] ][_(())]{(()) dr2.png @dr1.png Dzieciaczeq dr2.png

 

Serwer JailBreak - @Wardox 

 

Serwer Mix - @ SeriouS

 

Team Speak 3 - @Lukensky

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy samych awansów!

 

Dla przypomnienia :

 

-> Awanse co i jak <-

-> Objaśnienie stopni <-

 

 

 

6a5ce634774a4.png

 

4 MAPS

-> Konkursy 4 MAPS <-

 

 

CS:GO MOD #1

-> Konkurs Pakman <-

-> TOP15 <-

-> MVP <-

-> Nowości na serwerze! <-

 

I to chyba na tyle, chętnie powypisywałbym więcej, także zachęcam drogich Opiekunów do tworzenia konkursów :)

 

 

 

5b2d49f77bccf.png

 

 

Ciekawostki ze świata gier

 

TEN MOMENT, W KTÓRYM AGENTOM NCIS POMOGŁA ZNAJOMOŚĆ GRY GTA III

 

Istnieje spora szansa, że chociaż raz zetknęliście się z serialem telewizyjnym Agenci NCIS, który od 2003 roku cieszy się ogromną popularnością w Stanach Zjednoczonych, a w Polsce emitowany był m.in. w stacji TVN. Opowiada on o pracy agentów fikcyjnego zespołu dochodzeniowego Naval Criminal Investigative Service, który ściga terrorystów i podejmuje się spraw kryminalnych związanych z amerykańską Marynarką Wojenną. W jednym z odcinków tego tasiemca (do tej pory stworzono blisko 400 odcinków!) pojawia się interesujące nawiązanie do gry Grand Theft Auto III. Dotyczy ono samochodu Kuruma, które jest pierwszym autem prowadzonym przez Claude’a w „trójce”.

Z jednego odcinku serialu dowiadujemy się też, że słowo „kuruma” pochodzi z języka japońskiego i oznacza „samochód”. To akurat jest prawdą. Pierwszym autem, które prowadzimy w grze Grand Theft Auto III, jest zatem „auto”. Zabawne, nieprawdaż?

 

W RED DEAD REDEMPTION 2 ŻYJE DAMA, KTÓRA NAPISAŁA SWOJĄ WERSJĘ HARRY’EGO POTTERA

 

Arthur Morgan z gry Red Dead Redemption 2 to bardzo sympatyczny gość, więc możemy się założyć, że znakomita większość z Was nie uczyniła z niego kanalii, napadającej na wszystkich mieszkańców wirtualnego świata bez wyjątku. Zboczenie z honorowej ścieżki ma jednak w tej produkcji swoje zalety, o czym można się przekonać podczas pobytu w miasteczku Rhodes. Pewna zamożna dama, która całe dnie przesiaduje w altanie położonej nieopodal znajdującego się tam saloonu, nosi przy sobie arcyciekawy list. Jedynym znanym nas sposobem na poznanie jego treści jest obrabowanie kobiety, więc to z bólem serca uczyniliśmy.

Z treści listu do wydawnictwa Scruffers & Co. dowiadujemy się, że ograbiona dama próbowała na początku 1899 roku opublikować swoją książkę. Opis sugeruje, że Edukacja młodej wiedźmy to opowieść o dziewczynce, która próbuje zostać czarownicą w specjalnie powołanej do tego szkole z internatem. Brzmi znajomo? Powinno! Jeśli zmienimy płeć dziecka, z grubsza otrzymamy fundament tego, na czym opiera się Harry Potter i kamień filozoficzny – pierwszy odcinek niezwykle popularnego cyklu powieści, który przez kilkanaście lat tworzyła brytyjska autorka, J. K. Rowling.

 

 

FIRMA ELECTRONIC ARTS OD BLISKO SZEŚCIU LAT JEST TROLLOWANA NA INSTAGRAMIE

 

Firma Electronic Arts nie ma łatwego życia z miłośnikami elektronicznej rozrywki. Choć nie da się zaprzeczyć, że jej produkty sprzedają się wyśmienicie, to jednak istnieje spora rzesza ludzi, która delikatnie mówiąc nie jest zadowolona z prowadzonej przez koncern polityki. EA systematycznie wystawia się na zmasowany atak hejterów, serwując różne kontrowersyjne rozwiązania i zaliczając wizerunkowe wtopy. To jednak tylko kropla w morzu tego, co dzieje się na Instagramie. Electronic Arts jest w tym serwisie obiektem zmasowanego trollingu ze strony fanów serii Skate, a o determinacji tych ostatnich najlepiej świadczy fakt, że akcja trwa nieprzerwanie od prawie sześciu lat!

 

OBALAMY MITY O PIERWSZEJ UMOWIE SAPKOWSKIEGO I CD PROJEKT RED

 

Andrzej Sapkowski wywołał pod koniec ubiegłego roku prawdziwą burzę, żądając sześćdziesięciu milionów złotych od studia CD Projekt Red. Pisarz najwyraźniej nie był zadowolony z faktu, że warszawska firma zarabia kokosy na dziele jego życia i powołując się na odpowiedni przepis w „Ustawie o prawie autorskim i prawach pokrewnych”, chce otrzymać w ramach zadośćuczynienia astronomiczną kwotę pieniędzy. Po ujawnieniu tej informacji w sieci zrobiło się bardzo gorąco i wielu fanów wiedźmińskich gier otwarcie skrytykowało pisarza za pazerność. Pokutuje przekonanie, że pomysłodawca przygód Geralta z Rivii mógł odpowiednio wcześniej zadbać o swoje interesy, a nie domagać się kasy po fakcie, gdy nagle okazało się, że Wiedźmin Redów to kura znosząca złote jajka. Podkreśla się również to, że do sukcesu deweloperów ręki pisarz ręki nie przełożył, bo przez lata w ogóle nie był zainteresowany bezpośrednią współpracą, a o samych grach komputerowych wypowiadał się często lekceważąco, ignorując ich wpływ choćby na sprzedaż jego książek. 

Internetowy hejt na Sapkowskiego wydaje się nie mieć końca i wiele osób otwarcie szydzi z postępowania pisarza. Nie będziemy w tym miejscu oceniać zasadności tych wszystkich oskarżeń, ale naprostujemy kilka faktów dotyczących pierwszej umowy, jaką obie zainteresowane strony zawarły 28 czerwca 2002 roku, czyli dokładnie 17 lat temu. Komentujący sprawę fani powtarzają bowiem totalne głupoty, które ze stanem faktycznym mają niewiele wspólnego.

Nieprawdą jest, że Andrzej Sapkowski sprzedał prawa do Wiedźmina w 2002 roku. Pierwsza umowa pomiędzy firmą CD Projekt Red dotyczyła udzielenia licencji pozwalającej wykorzystać wszystkie utwory (od opowiadań począwszy, na tzw. wiedźmińskiej sadze skończywszy) na potrzeby stworzenia gry komputerowej Wiedźmin (pierwszej, nie wszystkich trzech). Mało tego, była to umowa ograniczono czasowo, bo deweloperzy zobowiązali się wydać produkt do 30 czerwca 2007 roku i tego terminu nie dotrzymali. Nie znamy treści kolejnych porozumień pomiędzy obiema stronami, a takowe były zawierane nawet w 2016 roku. Powiedział to Adam Kiciński (prezes CD Projekt Red) w wywiadzie dla serwisu gazeta.pl. Podejrzewamy, że pierwszy aneks do umowy został przygotowany jeszcze przed premierą Wiedźmina, bo deweloperzy musieli zdawać sobie sprawę, że nie uda im się opublikować ich debiutanckiego dzieła w założonym wcześniej terminie, a co za tym idzie, wywiązać się z warunków umowy.

 

Ciekawostki ze świata informatyki

 

Jak nazywa się dziesięć do potęgi setnej? googol

 

Nazwa wyszukiwarki internetowej Google powstała przez pomyłkę jej twórcy L.Page'a, któremu chodziło o googola.

 

Z czego zbudowana jest Maszyna Touringa? nie istnieje fizycznie

 

Maszyna Turinga to abstrakcyjny model komputera, zaproponowany przez angielskiego matematyka Alana Turinga w roku 1936. Do dziś stanowi podstawowy model w badaniach właściwości algorytmów.

 

Tekst "Lorem ipsum dolor sit amet" używany jest do demonstracji wyglądu tekstu. Skąd pochodzi?

 

to zniekształcony fragment Cycerona

 

Tekst w obcym języku ma odwrócić uwagę od treści i pozwolić skoncentrować się na wyglądzie. Fragment został po raz pierwszy użyty w XVI wieku i zawiera powyrywane i poucinane słowa z traktatu "O granicach dobra i zła".

 

W którym roku powstał pierwszy komputer i jak się nazywał?

 

w 1939 r - Atanasoff-Berry ABC

 

Pierwsze komputery miały masę ok 27 ton, zawierały blisko 18 tys. lamp elektr. i zajmowały pow. ok. 140 m2 pow. Po wieloletnim procesie sądowym wytoczonym przez Atanasoffa twórcom ENIAC-a, w 1973 r sędzia federalny Earl R. Larson podjął decyzję unieważniającą patent ENIAC-a i przyznał Atanasoffowi miano wynalazcy komputera elektronicznego.

 

Autorem "największego włamania do wojskowych systemów komputerowych wszechczasów" jest?

 

Gary McKinnon

 

Bezrobotny londyński administrator komputerowy jest oskarżony o włamanie do 97 amerykańskich komputerów wojskowych i NASA w 2001 i 2002 /w tym do jednego należącego do Pentagonu/. Koszty włamania oszacowano na 700 000 USD. U McKinnona zdiagnozowano Zespół Aspergera będący w spektrum autyzmu.

 

Co jest "sercem" procesora (CPU)?

 

monokryształ krzemu

 

Sercem procesora jest monokryształ krzemu, na który naniesiono techniką fotolitografii szereg warstw półprzewodnikowych, tworzących, w zależności od zastosowania, sieć od kilku tysięcy do kilku miliardów tranzystorów. Jego obwody wykonywane są z metali o dobrym przewodnictwie elektrycznym, takich jak aluminium czy miedź.

 

Ciekawostki ze świata zwierząt 

 

- Podczas wylatywania z jaskini, nietoperze skręcają zawsze w lewo.

 

- Koci mocz błyszczy się w świetle ultrafioletowym.

 

- DNA szympansa i człowieka są zgodne w 98.4 %

 

- Słonie to jedyne ssaki, które nie potrafią skakać.

 

- Krew pasikoników jest koloru białego.

 

- Konie i króliki nigdy nie wymiotują.

 

- Złote rybki trzymane w ciemności tracą kolor i stają się biało-szare.

 

- W Australii żyje dwa razy więcej kangurów niż ludzi.

 

- Oko strusia jest większe od jego mózgu.

 

- Karaluch może przeżyć kilka tygodni pozbawiony głowy – ostatecznie zabija go głód.

 

 

- Psie i kocie nosy są tak unikalne, jak opuszki ludzkich palców – ich odciski mogą służyć do identyfikacji osobników.

 

- Gdy ślimak straci oko, potrafi na jego miejsce wytworzyć nowe.

 

- Kolibry to jedyne ptaki, które potrafią latać w tył.

 

- Kacze kwakanie nie odbija się echem i nikt jeszcze nie wyjaśnił, dlaczego.

 

- Pamięć złotej rybki trwa zaledwie trzy sekundy.

 

- Orgazm świni trwa aż pół godziny. 

 

- Serce krewetki umiejscowione jest w jej głowie.

 

- Ślimak może zapaść w sen na trzy lata.

 

- Płeć żółwia można poznać po wydawanych przez niego dźwiękach – samce burczą a samice syczą.

 

- Jeśli ośmiornica głoduje, potrafi zjeść swoją własną mackę.

 

- Tygrysy mają paski nie tylko na futrze, ale również na skórze.

 

 

- Pchła potrafi skoczyć na wysokość aż 200 razy większą niż ona sama.

 

- Koty o białej sierści są zazwyczaj głuche i mają jedno oko koloru zielonego, a drugie koloru niebieskiego.

 

- Na każdego człowieka na ziemi przypada ponad milion mrówek.

 

- Język żyrafy jest koloru czarnego i jest tak długi, że może sobie nim wyczyścić uszy.

 

Ciekawostki ze świata geografii

 

- Kontynenty zmieniają się w tempie zbliżonym do wzrostu paznokci u człowieka

 

- Najwyższą na świecie pionową ścianę – 1250 metrów, ma Mount Thor w Kanadzie

 

- Dziewięćdziesiąt procent populacji Ziemi mieszka na półkuli północnej

 

- W Kalifornii mieszka więcej osób niż w całej Kanadzie

 

- Australia jest szersza niż księżyc

 

- Na wyspie Luzon na Filipinach znajduje się jezioro, na którym znajduje się wyspa, na której znajduje się jezioro, na którym jest kolejna wyspa

 

- Morze Martwe znajduje się obecnie na poziomie 429 m n.p.m i obniża się około 1 metr na rok

 

- Zimą z USA do Rosji można by przejść pieszo - z wyspy Ratmanowa (rosyjskiej) na Małe Diomedy (USA)

 

- Mount Everest, najwyższa góra świata, może wypełnić Rów Mariański, czyli najgłębszą część oceanu

 

- W Rosji jest 11 stref czasowych

 

- Watykan to najmniejsze państwo świata

 

-  Afryka jest jedynym kontynentem leżącym na półkuli północnej i południowej oraz wschodniej i zachodniej

 

 

516efebd1118f.png

 

kijek w ...

Spoiler

Darmowy hosting zdjÄÄ i obrazków

 

kropkownik

Spoiler

Darmowy hosting zdjÄÄ i obrazków

 

 

co tu sie 

Spoiler

Darmowy hosting zdjÄÄ i obrazków

 

 

pieroszki, kobiety, arbuzy

Spoiler

Darmowy hosting zdjÄÄ i obrazków

 

 

kszykacze

Spoiler

Darmowy hosting zdjÄÄ i obrazków

 

 

nigdy nie jest za PUZNO na randki nawet z kolegom

Spoiler

Darmowy hosting zdjÄÄ i obrazków

 

 

Misiu zawsze wszystkim dobrze życzył

Spoiler

Darmowy hosting zdjÄÄ i obrazków

 

 

co ten nicek

Spoiler

Darmowy hosting zdjÄÄ i obrazków

 

 

poeta

Spoiler

Darmowy hosting zdjÄÄ i obrazków

 

 

pytanie roku

Spoiler

Darmowy hosting zdjÄÄ i obrazków

 

 

sen dla suabych?

Spoiler

Darmowy hosting zdjÄÄ i obrazków

 

 

ja się nie czepiam, ale... dobra już nie waza

Spoiler

Darmowy hosting zdjÄÄ i obrazków

 

 

 

no homo

Spoiler

Darmowy hosting zdjÄÄ i obrazków

 

xD

Spoiler

Darmowy hosting zdjÄÄ i obrazków

 

 

ab6df0cab4205.png

 

 

Teściowa do zięcia: 
-Nigdy się nie zrozumiemy! Ja jestem zagorzałą katoliczką. 
-Ale ja przecież też jestem za gorzałą.

 

Spotyka się dwóch znajomych po latach i jeden namawia drugiego: 
- Chodź, idziemy się napić do baru. 
- Ale ja nie mam grosza przy duszy - odpowiada drugi. 
- Jest dobrze. Ja stawiam. 
Poszli do baru, wypili trochę alkoholu, ale godzina była późna i ten biedny naje*any mówi: 
- Już jest późno, nie będą już podawać alkoholu, zaraz zamykają. 
- Jest dobrze. Mam w domu jeszcze flaszkę. Na dwóch starczy. - Odpowiada spokojnie pijany bogacz. 
Poszli do niego do domu, gospodarz mówi: 
- Idź do salonu, rozgość się, ja zaraz przyniosę flaszkę i zagryzkę. 
Rozeszli się w dwie strony. Zaraz gość przybiega z salonu do kuchni zataczając się i mówi: 
- Stary słuchaj, w twoim salonie jest twoja żona z jakimś rudym w łóżku. 
Na co gospodarz odpowiada: 
- Jest dobrze. Rudy nie pije.

 

Facet u seksuologa: 
- Doktorze, moja żona bardzo dziwnie zachowuje się podczas orgazmu. 
- Proszę się nie martwić - kobiety bardzo różnie zachowują się w takiej chwili - jęczą, stękają, krzyczą, drapią, niektóre nawet gryzą. 
- No i o to chodzi, doktorze. A moja tylko przełknie i patrzy na mnie taka jakaś obrażona...

 

Do pewnej rodziny przyjechali goście. 
Wszyscy siedzą przy stole, a tu wchodzi synek gospodarzy i na cały głos mówi: 
- Mamo, a mi się chce sikać! 
- To idź i wysikaj się, ale na drugi raz mów, że ci się chce gwizdać. 
W nocy synek śpi z dziadkiem, który o niczym nie wie. 
Dziecko budzi się w środku nocy i mówi: 
- Dziadku mi się chce gwizdać! 
- Nie wolno teraz gwizdać, bo jest noc. 
- Ale mi się naprawdę chce gwizdać! 
- Nie wolno bo wszystkich pobudzisz. 
- Ale ja już nie mogę! 
- No dobrze, to zagwiżdż mi, ale tak cichutko, do ucha...

 

Jest lekcja. 
Pani bawi się z dziećmi w zgadywanki. 
Dzieci zadają Pani zagadki, a Pani stara się odpowiedzieć, w miarę swych (skromnych) możliwości. 
Przychodzi kolej na Jasia. 
Jaś wstaje i pyta: 
- Co to jest: długi, czerwony i często staje? 
Pani zaczerwieniona na buzi woła: 
- Jasiu, jak Ty możesz takie świństwa... 
A Jaś na to radośnie: 
- To autobus, proszę Pani, ale podoba mi się Pani tok rozumowania!

 

Żona stoi naga przed lustrem, oglądając się krytycznie, wreszcie powiada do męża: 
- Wydaje mi się, że wyglądam okropnie! Powiesz mi jakiś komplement? 
- Masz świetny wzrok!

 

Dzień kobiet, a tu jeden z podwładnych przynosi swojemu kierownikowi (mężczyźnie) kwiaty. Na to kierownik zdumiony: 
- Co pan, przecież to dzień Kobiet?... 
- No wiem, ale pomyślałem, że przyniosę, bo z pana taka ku*wa...

 

Wchodzi profesor do auli na wykład i dostrzega niedopałek na podłodze. 
- Czyj to niedopałek? - pyta wykładowca. 
W auli zrobiło się cicho, jak makiem zasiał. 
- Pytam, czyj to niedopałek? 
Grobowa cisza. Profesor zdenerwowany. 
- Po raz ostatni pytam, czyj to niedopałek? 
Głos z końca sali. 
- Niczyj, można wziąć.

 

Powien mężczyzna w trakcie robienia 
zakupów, dostrzegł na sklepowej półce 
olimpijskie kondomy. 
Zafascynowany kupił je z miejsca. 
Po powrocie do domu poinformował małżonkę o swoim nabytku. 
- Olimpijskie kondomy!? A co w nich takiego specjalnego, zapytała zaintrygowana. 
- Mają trzy kolory, odpowiedział, Zloty, srebrny i brązowy. 
- Jaki kolor masz zamiar dziś na siebie nałożyć - zapytała żona chichocząc. 
- Złoty oczywiscie - dumnie odpowiedział mąż, na co żona krzywiąc się odparła. 
- A dlaczego nie srebrny do cholery!? Choć raz mógłbyś skończyć jako drugi!

 

Pani w przedszkolu rozdała dzieciom rysunek kaczki z parasolem do pokolorowania. Zbierając prace zauważyła, że Jasiu pomalował kaczkę na czerwono. 
- Jasiu - spytała - ile razy w życiu widziałeś czerwoną kaczkę? 
- Tyle samo razy, co kaczkę z parasolem.

 

Chłopiec wyznaje na pierwszej spowiedzi przed przystąpieniem do Komunii:
- Pożądałem żony bliźniego swego.
Kapłanowi aż głos odebrało z wrażenia:
- W tym wieku?!
- Tak, robi lepsze naleśniki, niż mama.

 

Żona pyta męża: 
- Kochanie, a jakbym była niewidoma, to kochałbyś mnie? 
- Tak - odpowiada mąż. 
Po chwili przerwy: 
- A jakbym była kulawa, to kochałbyś mnie? 
- Tak. 
Po chwili przerwy: 
- A jakbym była niema, to kochałbyś mnie? 
- Wtedy to bym oszalał z miłości!

 

Żona dzwoni do męża na komórkę: 
- Wania, gdzie jesteś? 
- Na polowaniu. 
- A kto tak głośno dyszy? 
- Niedźwiedź. 
- A czemu jęczy? 
- Bo go raniłem. 
- A dlaczego głos żeński? 
- A skąd mam wiedzieć? Jestem myśliwym, nie weterynarzem.

 

Kobitka goli w łazience strefę bikini. Męczy się strasznie, za cholerę jej to nie chce wyjść. Wreszcie woła do męża przez drzwi: 
- Słuchaj, jak ty to robisz, że jak się ogolisz, to masz tak gładko wygolone policzki? 
- Wypycham je przy goleniu od środka językiem. 
- No to mi chyba będziesz musiał pomóc...

 

- Co kobieta zakłada na uszy, żeby podobać się facetom? 
- Kolana...

 

- Jaka jest różnica miedzy "erotycznie" a "perwersyjnie"? 
- Erotycznie, to gdy twoja dziewczyna ściąga majtki i rzuca nimi o ścianę. Perwersyjnie, gdy się przykleją.

 

Rozmowa dwóch blondynek po dyskotece: 
- Gardło mnie boli. 
- Przeziębiłaś? 
- Nie, obtarłam...

 

 

0cada87f78b3e.png

 

 

Spoiler

 

 

Spoiler

 

 

Spoiler

 

 

Spoiler

 

 

Spoiler

 

 

Spoiler

 

 

Spoiler

 

 

 

 

fd9c73fb28099.png

 

 

Po raz kolejny jest mi bardzo miło, że mogłem dla Was zrobić Miesięcznik.

 

Mam nadzieję, że Wam się podobało i dobrze czytało.

 

Jak co miesiąc przypomnę Wam o głosowaniu na serwery, za każdy głos otrzymujecie alko.

-> Głosowanie <-

 

Zachęcam i zapraszam wszystkich użytkowników na nasze serwery pijemy-rozrabiamy.pl 

 

a administrację oraz opiekunów serwerów do dalszej owocnej pracy, bądź do nadrobienia paru aspektów typu GT, Konkursy itp.

 

Pozdrawiam Wszystkich @ RockStaR ★

 

 

 • Piwko 20
 • Winko 2
 • Wódeczka 6
 • Piwo bezalkoholowe 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba czytać żeby widzieć że to kawał dobrej roboty, wielki szacun w Twoją stronę ;)

 • Wódeczka 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szacun za ogarniecie tego :D Kupa dobrej roboty :) 

 • Wódeczka 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Się pośmiałem. Świetna robota :D

 • Wódeczka 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna robota!

 • Wódeczka 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ RockStaR ★ Nie wiedziałem, że taką robotę masz ;d Fajnie się czyta! :D Pozdro mordko <3

 • Wódeczka 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tymi screenami z alkoboxa to ja nie wiem :mellow: nawet kącik ust mi nie drgnął... 

 

 

O strefie z dowcipami nie wspominając :killme:

 • Piwko 1
 • Wódeczka 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, łap piwko 

 • Piwko 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się czytało, piwko leci :D

 • Piwko 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, no spoko 👌 

 • Winko 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SZTOS TOTALNY 

Kawały mega

Ciekawostki zajebiste 

Ten kropkownik z moim udziałem mnie rozjebal xD 

 

Brawo @ RockStaR ★ brawo!!!!

 • Wódeczka 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajebiście się czytało, szacun Star :D

 • Piwko 1
 • Wódeczka 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piwo poleciało ;) kawał dobrej roboty :D

 • Wódeczka 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ RockStaR ★- no co, żartować nie można? :pies:

 

Artykuł jak zawsze niesamowity o7

 • Wódeczka 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry miesięcznik. 

Jak co miesiąc, bardzo dziękuję za wykonanie :)

 • Winko 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Git robota Piotruś :D

 • Wódeczka 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahahahahahahaha super😂😂

 • Wódeczka 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnie się czytało, super robota :) 

 • Wódeczka 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet i ja jestem :wub:

Świetna Robota.

 • Wódeczka 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak co miesiac, oddalony kawał dobrej roboty. Bronek za to

 • Piwko 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klasunia Pjoter :pika1: :wub:

 • Winko 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

 • Kto przegląda   0 użytkowników

  Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×