Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Spͪrͣinͯt.

odrzucony [Podanie] Sprint.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: w grze: Sprint
Steam_ID: STEAM_0:0:149397377
Doświadczenie: W cs'a 1.6 zacząłem już grać w wieku 7/8 lat na serwerze BF4+DD2 i był to serwer mojego brata kolegi. Nieco później ten serwer upadł, a ja szukałem czegoś do pogrania, więc, gdy znajdowałem jakąś ciekawą sieć, od razu startowałem na admina. W wieku 10/11 lat się dużo działo w moim świecie cs'a, a mianowicie grałem na serwerze COD 301 bodajże i poznałem kolegę, z którym do dzisiaj utrzymujemy kontakt. Bardzo chciałem założyć swój serwer, który będzie stał dłużej niż kilka dni i mi się to udało (mod ss2, VPS, 16slotów). Następnie serwer dołączyliśmy na sieć, która już teraz nie istnieje. Gdy serwer się rozpadł postanowiliśmy założyć sieć, było to w wieku 12/13 lat. Może ta sieć jak i serwery nie były takie wielkie jak PR, ale na pewno wtedy się bardzo dużo nauczyłem. 
Znajomość AMXX(1-5): 5+
Link do Twojego gametracker'a:  https://www.gametracker.com/player/sprint/51.75.43.35:27015/
Czy byłeś banowany na naszych serwerach?: Owszem

Sprawny Mikrofon?: Owszem
Zapoznałeś się z obowiązującymi regulaminami?: Owszem

+ Wiem, że ostatnio nie pokazałem wysokiej kultury osobistej, ale dostałem za darmo blokadę na mixy, więc ciężko było nic nie zrobić. Na serwerze rzadko zdarza mi się przeklnąć, a co dopiero obrazić kogoś.

Osoby niepełniące rang na serwerze DD2#2, które wypowiadają się na temat danego kandydata mają obowiązek dodać do własnego postu link ze swoim GT z serwera.

• Piwko 1

Wreszcie się doczekałeś tego momentu. :pies:

Mimo tego, że wiele razy podanie zostało odrzucone, nadal zacięcie walczysz o tego admina. + chęci, zależy Ci. 

GT masz dobre, starasz się być na serwerze. +

Sprawa AMX.. Niektórzy zapewne myślą, że piszesz bzdety, ale znam Cie i wiem. >> Znasz się na rzeczy. + doświadczenie 

Mikrofon +/- lekko słychać brak mutacji,ale to nie jakiś mega problem. 

Wiek - to tylko liczba, też mam 15 lat.  +/-

Steam + 

@Poeta Mrokuzrezygnował, dlatego przyda się para rąk, do pomocy. +

Jestem na tak, powodzenia! :pies:

PS. 

Mam szczerą nadzieję, że ta sytuacja, na temat kultury osobistej, była tylko jednorazowa ;)

• Wódeczka 1
  • Piwo bezalkoholowe 1

Ja jestem na Nie
Adminów jest dość po pierwsze
po drugie wiek 15 lat kiepsko troszkę ..  
Gt oczywiście na + bardzo ładne wręcz 

Powodzenia Kolego , oczywiście :)

• Wódeczka 1

NA   NIE

Wiek  -

GT +

Mikro + 16 (   Zgłoszenia na u @ co do jego wieku i używania mikro )   -

• Wódeczka 1

Napisano (edytowany)

Jestem na TAK!

Wymagania spełnia

Wiek? Są osoby, które nie spełniają tego wymagania mimo, że do pięt mu nie dorastają doświadczeniem w pełnionych funkcjach, a rangi mają..

Doświadczenie jest. Brzmi jak dzieciak ale cóż.. mikra używać nie musi. 

Adminów wielu? Raczej nie... @11ruk3q.jpg ZrobieCiNalesniki:), @11ruk3q.jpg Estero, @11ruk3q.jpg Andrzejjooo :), @11ruk3q.jpg mibras OFF@11ruk3q.jpg Hudy

5 adminów to nie dużo. To nawet nie jest optymalnie. 

Dajcie mu w końcu okres próbny, bo to śmieszne w porównaniu z innymi użytkownikami na swoich stanowiskach... 

Chłopak może sie wykazać lepiej niż niejeden admin, w dodatku aktywność ma lepszą niz 3/4 adminów. 

@11ruk3q.jpg Andrzejjooo :)tylko pozwolę sobie przypomnieć, oto Twoja odpowiedź na podanie placka:

"A ja jestem na Tak : )
Miła uczynna , często widuje zapewne się przyda ;D"

Czyżby w jej przypadku wiek nie sprawiał Ci problemu? ;) 

https://www.gametracker.com/player/Poeta Mroku/51.75.43.35:27015/

Edytował/a przez Poeta Mroku
  • Piwko 4
  • Wódeczka 1

Po prostu za młody jesteś i misie gumisie masz w głowie.

Na NIE 

• Piwko 4
  • Winko 1

A ja jestem na tak. Choć ostatnio mam ciężki okres w pracy i mało gram, to myślę że panu należy się szansa. Wiek? No i co że 15? Naszemu Naleśniczkowi jakoś nie przeszkadza to w prowadzeniu funkcji admina. Jak jestem to go widzę. Z kulturą nie wiem jak, ale nie zdarzyło się w mojej obecności nic przykrego. Zastosował bym konsensus i dał mu okres próbny miesiąca. W tym czasie każdy admin ma na niego oko. Jak się potknie...no może nie potknie, jak się porządnie wypierdoli, to elo. 

• Piwko 2
  • Winko 2
  • Wódeczka 1
  • Piwo bezalkoholowe 1

odrzucone.png

• Piwko 2
  • Winko 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.