Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowany)

Wyobraźcie sobie sytuację, kiedy jesteście w tt i jesteście w clutch'u. Macie podłożoną bombę. Staracie się wsłuchać w kroki przeciwnika, kiedy nagle narrator zaczyna mówić odnośnie czasu jaki pozostał to końca wybuchu bomby. I sruu. Giniecie, bo narrator od bomby jest na tyle głośny i niepotrzebny, że nie usłyszeliście kroków enemy. W skrócie moja propozycja to usunięcie owego narratora, ściszenie, lub komendę na jego wyłączenie.

Edit:
"@Kika" - Przecież coś takiego to jest błahostka. Wątpię żeby przez coś takiego zaraz każdy miał uciekać na inny serwer xd. Poza tym ludzie nie są głupi i od czegoś mają początkowe powiadomienie "the bomb has been planted", szybsze pikanie w tle oraz licznik na monitorze..
"@Unluku" - To te clutch'e chyba na botach grałeś jak myślisz, że clutcha możesz tak ugrać xd. Gracze na tym serwerze nie są słabi, a wręcz przeciwnie. + to że clutch nie zawsze jest 1v1 i trudno się skupić jak ci narrator odlicza od 10 do 1...

Edytował/a przez Spandi
  • Piwko 3
  • Wódeczka 1

Dokładnie, jest to bardzo uciążliwe, ludzie to wykorzystują :) 

Moim zdaniem out narrator ponieważ każdy widzi ile czasu zostało do wybuchu

Moim zdaniem napis za ile wybuchnie bomba może zostać ale narrator fakt mozna wykopać :D 

Napisano (edytowany)

Ja osobiście nigdy nie miałem problemu z tym, jestem nawet zdziwiony że komuś to przeszkadza ;D Clutcha można ugrać nawet na kosie bez słuchawek jak się myśli :D Narrator się czasami przydaje bo jak wiemy niektórzy gracze (Ci inaczej myślący) nagle gdy odzywa się narrator mówią "O kurde, nawet nie wiedziałem że paka leży", wydaje mi się że ten napis mógłby być nawet bardziej widoczny jeśli się da. 

@Spandi Clutche na botach? Prosy w GO tak wygrają clutche a co dopiero w 1.6 na tych graczy, naprawdę ani razu nie przeszkodziło mi to, ba nawet nigdy nie zwróciłem na to uwagi, jak skupiasz się na krokach to tego odliczania nawet nie słychać, może tylko ja tak mam, nie wiem. Ale mi to tam nie przeszkadza. A co do graczy to czytałeś co napisałem? Wielokrotnie spotykam się z sytuacją gdzie jest 10s do końca narrator odlicza i nagle ktoś mówi przez mikro "O bomba leży". Narrator pomaga i przeszkadza niektórym, ja tam jestem neutralny ;)

Edytował/a przez Unluku
  • Piwko 1

Mnie osobiście też nigdy to nie przeszkadzało i nie przeszkadza, a należy pamiętać że Nowi gracze którzy przyszli z jakiegoś serwera i tam nie było narratora bądź był wyciszony czy coś innego tam było czego tu nie ma, to wychodzą z takim propozycjami i chwilę pogra i odchodzi na inny szukać czegoś innego bo za jakiś czas i tu mu się nie spodoba to co jest. Znam wiele takich przypadków ciągłych pomysłów i zmian, a stali gracze na serwerze tylko się wkurzają tak jak na tego vipa co został okrojony z wiadomych przyczyn. Tak więc ja póki co, to bym robił konsekwentnie to co zostało uzgodnione na zebraniu i tego się trzymać, bo plan zamierzeń i lista była była spora do zrobienia i jeśli już zostanie to wszystko zrobione należy wówczas zrobić spotkanie administracji i objaśnić co dało się zrobić a czego nie i ewentualnie później można zarzucić dodatkowy ten dzisiejszy poruszony temat, oczywiści po wypowiedziach Innych graczy i administracji. Na tą chwilę nie ma co działać na ślepo, takie jest moje zdanie bo ciągłymi zmianami tylko stracimy gracza znam to z doświadczenia jako admin z innych serwerów. Ale decydujące zdanie mają Właściciele i Opiekun serwera. 

• Winko 1
  • Wódeczka 1

@11ruk3q.jpg KIKABardzo  ładnie wszystko opisałeś :)

Nie ma co tu więcej dodawać...

Mi to osobiście nie przeszkadza, ale jestem za by został sam Napis za ile będzie BOOM

Odliczanie było jest i będzie i to nie zostanie zmienione.. Jeśli każdy będzie się czepiał każdej drobnej rzeczy ten serwer zmieni się nie do poznania, a i tak już dużo zmian zaszło, które nie powinny mieć miejsca. Jest to drobna rzecz i skoro jest wysoki poziom to myślę, że ludziom to nie przeszkadza ;) Odliczanie było od prawie 3 lat i nikomu to nie przeszkadzało.  Zostaje. 

Odrzucam. 

• Piwko 2
  • Wódeczka 1

odrzucona.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.