Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Siemkaa :p Przychodzę tutaj z propozycją odmiany serwera - zamiast only dd2 zrobić z niego zwykłego go moda z 5-10 mapami od tradycyjnych do jakiś najnowszych by serwer mógł w końcu ruszyć bo nie ma z kim grać ciągle świeci pustkami. Może warto zaryzykować i spróbować z różnymi mapami a nie only dd2. Może niektórym osobą się to znudziło i już nie grają bądź też zrobić podobny mod od  krwiopijcy. Bądź cokolwiek by serwer mógł ruszyć i odbić się od dna w którym się znajduje. Zapraszam do dyskusji.

• Piwko 1
  • Winko 1
  • Wódeczka 1

Ja opiekunom już to mówiłem dawno, ale mówili wtedy, że nie będą to wprowadzać tylko dodadzą nowe dusty :(. Być może teraz się coś zmieni i dodają te inne stare mapy typu westwood ^^.  No nic.. Poczekamy na odpowiedź opiekunów i zobaczymy co oni zdecydują. 

Mapy które mogłby zostać wgrane:

1. de_nuke

2. de_inferno 

3. de_mirage

4. de_train

5. de_westwood

6. de_aztec
7. de_kabul

8. de_eldorado

9. cs_assault 

Kropek , o ile pamiętam byłeś opiekunem na tym serwie , i nie przypominam sobie żebyś kiedykolwiek wyszedł z inicjatywą zmiany GoMod#1 na coś więcej niż DD2.

Poza tym właśnie prowadzone są dość poważne zmiany, które mam nadzieje że wprowadzą odrobinę nowości. (nowe misje,skiny,zmiana zasad Vip)

Zarówno staram się żeby zaraz po reaktywacji serwera  została wprowadzona odpowiednia reklama, która myślę że pozwoli ściągnąć nowych graczy.

Dlatego też proszę o cierpliwość.

• Piwko 1

Dodam jeszcze od siebie że Wy również możecie zaproponować skiny które mogą się pojawić na serwerze :) 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.