Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
DarO

Typowanie #4 El. Euro 2020 9.06.2019

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czas na Eliminacje do Euro 2020.

Powodzenia w typowaniu!

Przypominam za spóźniony post to oczywiście warn   (oczywiście jeżeli chodzi o datę i godzinę meczu danego a nie całość) :) 

 

Za prawidłowe wytypowanie zwycięzcy otrzymuje się 2 punkty.

Za wytypowanie prawidłowego wyniku spotkania otrzymamy  3 punkty.

Za złe wytypowanie zwycięzcy dostaje się 0 punktów.

Typy wpisujemy w środku pomiędzy nazwami drużyn.

Wzór:

Kazachstan - San Marino (typujemy do 11.06 do godziny 16:00)
Azerbejdzan - Slowacja (typujemy do 11.06 do godziny 18:00)
Albania - Moldawia (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Andora - Francja (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Belgia - Szkocja (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Bialorus - Irlandia Pólnocna (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Grecja - Armenia (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Islandia - Turcja (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Liechtenstein - Finlandia (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Niemcy - Estonia (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Rosja - Cypr (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Wegry - Walia (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Wlochy - Bosnia Hercegowina (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)

Moje typy:

Kazachstan 4-0 San Marino (typujemy do 11.06 do godziny 16:00)
Azerbejdzan 1-1 Slowacja (typujemy do 11.06 do godziny 18:00)
Albania 1-1 Moldawia (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Andora 0-3 Francja (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Belgia 2-0 Szkocja (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Bialorus 2-1 Irlandia Pólnocna (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Grecja 2-1 Armenia (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Islandia 1-2 Turcja (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Liechtenstein 0-2 Finlandia (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Niemcy 4-0 Estonia (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Rosja 4-0 Cypr (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Wegry 2-1 Walia (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Wlochy 1-0 Bosnia Hercegowina (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kazachstan 3-0 San Marino (typujemy do 11.06 do godziny 16:00)
Azerbejdzan 1-1 Slowacja (typujemy do 11.06 do godziny 18:00)
Albania 1-2 Moldawia (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Andora 0-3 Francja (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Belgia 2-0 Szkocja (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Bialorus 2-0 Irlandia Pólnocna (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Grecja 2-1 Armenia (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Islandia 1-2 Turcja (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Liechtenstein 0-2 Finlandia (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Niemcy 4-0 Estonia (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Rosja 4-1 Cypr (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Wegry 2-1 Walia (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Wlochy 2-0 Bosnia Hercegowina (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kazachstan 1-2 San Marino (typujemy do 11.06 do godziny 16:00)
Azerbejdzan 1-1 Slowacja (typujemy do 11.06 do godziny 18:00)
Albania 2-1 Moldawia (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Andora 0-3 Francja (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Belgia 1-2 Szkocja (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Bialorus 2-1 Irlandia Pólnocna (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Grecja 2-0 Armenia (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Islandia 1-3 Turcja (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Liechtenstein 1-2 Finlandia (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Niemcy 2-0 Estonia (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Rosja 1-0 Cypr (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Wegry 2-1 Walia (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Wlochy 2-0 Bosnia Hercegowina (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kazachstan 2 - 0 San Marino (typujemy do 11.06 do godziny 16:00)
Azerbejdzan 0 - 2 Slowacja (typujemy do 11.06 do godziny 18:00)
Albania 0 - 1 Moldawia (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Andora 1 - 3 Francja (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Belgia 2 - 2 Szkocja (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Bialorus 0 - 1 Irlandia Pólnocna (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Grecja 2 - 0 Armenia (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Islandia 1 - 1 Turcja (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Liechtenstein 2 - 3 Finlandia (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Niemcy 3 - 0 Estonia (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Rosja 2 - 0 Cypr (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Wegry 1 - 2 Walia (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Wlochy 3 - 0 Bosnia Hercegowina (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kazachstan 2 - 0 San Marino (typujemy do 11.06 do godziny 16:00)
Azerbejdzan 0 - 1 Slowacja (typujemy do 11.06 do godziny 18:00)
Albania 0 - 1 Moldawia (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Andora 1 - 3 Francja (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Belgia 3 - 0 Szkocja (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Bialorus 1 - 1 Irlandia Pólnocna (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Grecja 2 - 0 Armenia (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Islandia 1 - 3 Turcja (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Liechtenstein 1 - 3 Finlandia (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Niemcy 2 - 0 Estonia (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Rosja 4 - 0 Cypr (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Wegry 1 - 3 Walia (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Wlochy 3 - 0 Bosnia Hercegowina (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kazachstan 5-0 San Marino (typujemy do 11.06 do godziny 16:00)
Azerbejdzan 0-3 Slowacja (typujemy do 11.06 do godziny 18:00)
Albania 2-1 Moldawia (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Andora 0-4 Francja (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Belgia 3-1 Szkocja (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Bialorus 0-0 Irlandia Pólnocna (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Grecja 2-0 Armenia (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Islandia 1-2 Turcja (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Liechtenstein 0-3 Finlandia (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Niemcy 4-0 Estonia (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Rosja 4-0 Cypr (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Wegry 1-3 Walia (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Wlochy 4-1 Bosnia Hercegowina (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kazachstan 7-0 San Marino (typujemy do 11.06 do godziny 16:00)
Azerbejdzan 0-2 Slowacja (typujemy do 11.06 do godziny 18:00)
Albania 4-0 Moldawia (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Andora 0-8 Francja (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Belgia 5-0 Szkocja (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Bialorus 0-1 Irlandia Pólnocna (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Grecja 3-0 Armenia (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Islandia 1-2 Turcja (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Liechtenstein 0-5 Finlandia (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Niemcy 7-0 Estonia (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Rosja 6-0 Cypr (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Wegry 0-1 Walia (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)
Wlochy 3-0 Bosnia Hercegowina (typujemy do 11.06 do godziny 20:45)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyniki.png.4dc12ec1c09798ae5401d1684a428d86.png

Kazachstan 4-0 San Marino 
Azerbejdzan 1-5 Slowacja 
Albania 2-0 Moldawia 
Andora 0-4 Francja 
Belgia 3-0 Szkocja 
Bialorus 0-1 Irlandia Pólnocna 
Grecja 2-3 Armenia 
Islandia 2-1 Turcja 
Liechtenstein 0-2 Finlandia 
Niemcy 8-0 Estonia 
Rosja 1-0 Cypr 
Wegry 1-0 Walia 
Wlochy 2-1 Bosnia Hercegowina 

Punktacja:

@dr1.png zawis8 dr2.png21

@sWaR19

@DarO18

@ Mategros17

@ NoHackThisisSkill17

@ SeriouS17

@RdN15

Gratuluję zdobytych punktów i zapraszam do dalszego typowania.

zakonczone.png.8921dd2a42cd96bb57dc6a1fad5e7290.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×