Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
SeriouS

Recenzja Rocket League

Rekomendowane odpowiedzi

D8T0n2IU0AAIgDj.jpg

Wstęp!

Rocket League - To gra sportowa która została wydana 7-Lipca 2015r. Przez studio Psyonix. 

Gra dostępna jest na platformy: Xbox One, Windows, Nintendo Switch, Playstation. 

Rozgrywka i trochę o grze :)

Rocket League - Aktualnie cieszy się dużą popularnością ze względu na to, że pieniądze w realistycznym świecie nie wpływają zbytnio, na Gameplay jak to bywa we większości gier. A samo nauczenie się technik gry zajmuje ledwo półtorej godziny :)

Opanowanie samochodu zależy od nas kto, do jakiego wymiaru się przyzwyczai, powiem tyle sam przyzwyczaiłem się do "lekkich" samochodów.

Na arenie możemy również zbierać tak zwany "dopalacz" który umożliwia nam szybszą jazdę oraz unoszenie się w powietrzu, ale to już technika dla zawodowców :)

Rocket League - Jest grą głównie drużynową, jak duże byśmy mieli umiejętności ale bez drużyny nie wygramy. Oczywiście nie musimy szukać własnej drużyny gdyż możemy wyszukać ją automatycznie a komunikacje upraszcza: Stała szybka komunikacja uruchamiana za pomocą klawiszy, Czat głosowy w grze. 

Zdjęcia z gry:

20150728103840.jpg

20150728103855.jpg

20150728103907.jpg20150728103919.jpg

Spodobało się?

Zostaw piwko!

• Piwko 2
  • Wódeczka 1

Napisano (edytowany)

Czemu nie stosujesz przecinków..?

W dodatku to zdanie -  ,,Jest grą głównie drużynową, jak duże byśmy mieli umiejętności ale bez drużyny nie wygramy.'' :killme: 

Edytował/a przez mirabelka 蛇
  • Piwko 1
  • Wódeczka 3

Gra nawet spoko, nie grałam, ale oglądałam na yt ;) Piwko leci za prace.

• Piwko 1

Gra bardzo fajna, zwłaszcza jak się gra z znajomymi. Można się nieźle pośmiać xDD

@ mirabelka 蛇 to już zauważyła, nawet ja to zauważyłem a noszę okulary i jestem ślepy.

@ SeriouS gdzie jest interpunkcja??????????????

• Winko 1

Recenzja -  to tekst będący omówieniem i oceną jakiegoś utworu lub wydarzenia (np. dzieła literackiego, publikacji naukowej, spektaklu, filmu, koncertu, przemówienia, meczu czy, tak jak w twoim przypadku - gry). Recenzja jest gatunkiem o schematycznej strukturze: zawiera elementy informacyjne, analityczno-krytyczne i oceniające.

To nie recenzja, a zwykły opis gierki.

• Piwko 2
  • Wódeczka 2

Ręce mi opadły jako, że gram w tą produkcję od premiery.

Po pierwsze pieniądze wydawane na samochody, skrzynki czy skiny w żaden sposób nie wpływają na rozgrywkę - tu się zgodzę, są to elementy czysto kosmetyczne. Ale zdanie sformułowałeś w taki sposób, że musiałem je przeczytać kilka razy by zrozumieć o co chodzi.

Po drugie nie ma czegoś takiego jak lekki samochód w tej grze. Waga wszystkich aut jest stała a różnice w hitboxach zależne od wielkości aut znikome.

Nie prawdą jest też, że to jest gra stricte drużynowa - nie stoi nic na przeszkodzie aby grać 1v1. Zapomniałeś wspomnieć o tym, że poza szybkimi bindami z wiadomościami i czatem głosowym istnieje też możliwość pisania na czacie ogólnym, drużynowym oraz party. Nie opanujesz także technik w tej grze w półtorej godziny - chyba, że miałeś na myśli trafienie turlającej się dwa na godzinę piłki.

Z opisu gry który przygotowałeś nic nie wynika. Nie napisałeś nic o dostępnych trybach gry (jest ich wiele), o możliwości grania turniejów, o możliwości dopasowania każdej najmniejszej rzeczy w pojeździe pod swoje widzimisie czy choćby o możliwości stworzenia publicznego serwera w którym zasady fizyki gry można dowolnie zmienić. Albo choćby o takiej dupereli jaką jest możliwość tworzenia party między wszystkimi platformami..

Gdy czytałem "recenzję" ETS2 z którym spędziłem masę czasu też mi zęby zgrzytnęły ale się powstrzymałem. Tutaj to już dowaliłeś do pieca. Ten tekst nie jest opisem, recenzją czy nawet zachętą do spróbowania tej gry.. to po prostu jakiś kastrat który po prostu jest.

• Piwko 3
  • Wódeczka 5

Pozwólcie, że ja wtrącę swoje trzy grosze. Zacznijmy od tego, że tutejszy temat nie można nazwać recenzją. Podzielę zdanie @RdN, ten temat bardziej pasuje do opisu gry, albo do ciekawostki. Nie będę ukrywał, że owy temat jest zbyt krótki. Popracuj trochę nad artykułami i poczytaj książki. 

• Piwko 1
  • Wódeczka 1

Nie czepiajcie się, chociaż zdjęcia fajne dał. :pies:

• Piwko 1
  • Wódeczka 1

Nie przejmuj się hejtami.To parówy,które Ci zazdroszczą.Rób dalej swoje.ESSA!

SeriouS,

Mibras to nie są "hejty" tylko krytyka :)

• Piwko 1

Faktem jest, że do recenzji Twojemu tematowi brakuje całkiem sporo... Ogólnie ten "opis" wygląda jakbyś pisał o czymś, o czym nic nie wiesz. Zdania, które wygooglowałeś, delikatnie pozmieniałeś w dodatku na takie, które kupy się nie trzymają. 

Recenzje gry możesz napisać jeśli poznałeś jej strukturę, a Ty wbijasz w redaktorke z brakiem wiedzy, praktyki i jak widać pomysłu... Wygląda to tak jakbyś obejrzał dwa 5-minutowe gameplay'e i na tej podstawie dodał parę groszy do tego co było w internetach.

Po ostatniej wtopie każdy zawiesza na Tobie oczy. Proponuje Ci zrezygnować z redaktora, albo przynajmniej zwolnić na tyle, żebyś wiedział co i o czym piszesz. 

Przede wszystkim skoro kopiowanie Ci tak dobrze wychodzi, to może skopiujesz parę informacji o poprawnej pisownie z SJP czy coś... Zanim zaczniesz pisać, naucz się pisać.

• Wódeczka 1

Gra taka sobie bo wkurza mnie ona xdd 

Ale plus za chęci 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.