Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowany)

Pisałem już odnośnie tego do @ Brawurowy, ale chciałbym poznać zdanie większej ilości graczy na ten temat wraz z uzasadnieniem.

Chodzi o to, że jak wiadomo 1 osoba w kolejce podświetlona jest na zielono działa to jak działa (czyli tragicznie strasznie zlagowane)

Propozycja jest taka, żeby gracz drugi w kolejce też był podświetlony, ale na inny kolor np czerwony dzięki czemu od razu będzie wiadomo kto jest następny i nie będzie dużych kolejek co jest bardzo uciążliwe (duże kolejki gracze uciekają z pomieszczenie = masa roboty dla adminów)

@<3 Sumer Love <3

Oczywiście chodziło o podświetlenie dodatkowo tylko drugiej osoby w kolejce

@dr1.png Tala dr2.png

Kolor to był tylko przykład ^^

To, że trzeba naprawić główne podświetlenie wie każdy od dawna, ale nikt nic z tym nie działa ^^

Edytował/a przez delta6583
  • Wódeczka 1
  • Piwo bezalkoholowe 1

Pomysł super tylko ja bym dal inne kolory pierwszej 5 lub pierwszej 3

Dopóki nie zostanie naprawione podświetlanie pierwszej osoby w kolejce nie ma mowy o dodawaniu kolejnych podświetleń. 

Może ten pomysł też doprowadzać do kampienia przez TT na następne osoby w kolejce co znacznie utrudni jego zabicie.

Sam pomysł jest wart przemyślenia i zapraszam do dzielenia się opinią ale biorąc pod uwagę fakt, że trzeba w to włożyć dużo czasu i pracy aby naprawić obecne podświetlanie i dodać kolejne to na pewno nie jest coś co wejdzie w życie w najbliższym czasie. Co nie znaczy, że nie można tego zaplanować na zaś.

Także słucham co mają inni do powiedzenia.

• Piwko 3
  • Wódeczka 2

Ha! @<3 Sumer Love <35 lub 3 pierwsze osoby podświetlone? To szalone. Nie wiem kto by to spamiętał, która osoba jest pierwsza, druga, trzecia itd. 

Jeśli uda się zrobić coś z tym opóźnieniem to można pomyśleć o tym podświetleniu drugiej osoby w kolejce, jak najbardziej jestem za. Jednak ten kolor czerwony niektórym pewnie włączy agresję i będą bić drugą osobę, dlatego jestem za kolorem niebieskim. 

• Piwko 1
  • Wódeczka 2

Za chwilę każdy będzie miał kolor i się tęcza zrobi u tt. Średnio to widzę szczególnie że już to pierwsze podświetlenie daje po oczach. Co za dużo to niezdrowo moim zdaniem. 

• Piwko 1

Również uważam, że po pierwsze to trzeba naprawić główne podświetlenie pierwszej osoby w kolejce. Potem można działać.

• Piwko 1
  • Wódeczka 1

Propozycję odhaczam jako przyjętą aczkolwiek wyjdzie w praniu na ile plugin da się pogodzić na takie cuda przy naprawie podświetlenia.

Jeśli uda mi się dorobić podświetlanie drugiej osoby z kolejki to tak będzie.

• Piwko 1

przyjeta.png

• Piwko 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.