Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
SeriouS

Terraria Recenzja oraz Przedstawienie.

Rekomendowane odpowiedzi

image.jpeg.1e6d7766e3a5623fb0653d9186a6e87a.jpeg

Wstęp:

Terraria została wydana przez studio: Re-Logic. Gra występuje praktycznie na wszystkich platformach. Gra po raz pierwszy na rynku zawitała 16-Maja 2011r. Gra jest nazywana Minecraftem 2D.

Rozgrywka: 

Oczywiście wchodząc do gry musimy stworzyć swojego bohatera oraz świat, mamy wiele opcji do wyboru zaczynając od wielkości a kończąc na poziomie trudności. Po stworzeniu wymaganych rzeczy: Przenosimy się do dwuwymiarowej krainy gdzie otrzymujemy miedziane narzędzia potrzebne do przetrwania. Od tego momentu jesteśmy zdani na siebie, sami musimy zdobywać materiały potrzebne do zbudowania schronu. Podczas gry możemy pokonywać różne bossy oraz potwory, prócz tych rzeczy możemy wybrać się do kopalni lub zasadzać roślinki. Terraria umożliwia nam zwiedzanie co raz większego terenu właśnie poprzez pokonywanie bossów odblokowujemy nowe lokacje.

Rozgrywka Multiplayer:

W grze mamy również "Tryb Gry Wieloosobowej" Dzięki czemu możemy ze znajomymi stworzyć wspólny świat, na serwerze możemy zagrać tradycyjnie jak przystaje na Single player, ale Terraria umożliwia także tryb PVP gdzie możemy walczyć ze znajomymi i przejmować "Flagi" lub "Fortece"

Jeśli znajdziemy ekipę grając w tą grę można na prawdę się pośmiać, ale na Single player nie jest tak źle :)

Lista Bossów:

A więc tak jak wspominałem wyżej w grze mamy dostępnych specjalnych przeciwników którzy są trudniejsi od zwykłych NPC. 

Zabijając Bossa otrzymujemy specjalne "trofeum" każdy boss ma od 2k-HP do 145k-HP.

Bossy Podstawowe

Król Slime:

Jest to ogromny niebieski slime z koroną na głowie. Posiada 2.000HP  zabijając 150 slime'ów podczas deszczu slime'ów, może też sam się pojawić daleko od miejsca pojawienia się gracza.

Oko Cthulhu:

Pojawia się tylko w nocy, oznacza to, że w przypadku rozpoczęcia się dnia boss odleci. Posiada 2.800HP Jest zazwyczaj pierwszym bossem z jakim walczy gracz.

Pożeracz Światów:

Boss ten pojawia się jeżeli gracz rozwali trzeci z rzędu Kamienną Kule albo użyje Zgniłego kawałka mięsa. Posiada on 7845HP . Po rozwaleniu części jego ciała boss się podwaja na dwie części.

Mózg Cthulhu:

Aby przywołać tego bossa trzeba zniszczyć trzy "Brodawki" . Posiada tylko 1.000HP co czyni go bossem posiadającym najmniej HP w grze. Posiada on dwie fazy walki.

Pszczółka:

Pojawia się wraz ze zniszczeniem jej Larwy znajdującej się w ulu, który znajduje się w podziemiach dżungli. Posiada 3.400HP (4.760 w Expert Mode)

Ściana Mięcha:

Ściana  Mięcha jest prawie najtrudniejszym i ostatnim Pre-Hardmodowym bossem. Pojawia się wraz z wrzuceniem  do lawy w piekle, kiedy żyje. Posiada 8.000HP po pokonaniu tego bossa aktywuje się tryb: Hardmode!

Kilka Zdjęć z Rozgrywki: 

6635674999_9b8378a5b8.jpg

10505621984_601e62b5e2.jpg

6570630125_e758c64c9b.jpg

Spodobało się?

Zostaw piwko!

• Piwko 4

Akurat mnie Terraria nigdy nie kręciła, nie moje klimaty.

Ale mam nadzieję, że będą kolejne takie tematy a może znajdę coś dla siebie :):D

SeriouS,

Oczywiście że będą. W końcu wezmę się do pisania recenzji :) Zależy jakie klimaty lubisz :)

Grałem, ale nie miałem czasu na tyle kopania, a budować nie wiadomo jakich budowli mi się nie chciało. Mimo to gierka spoko, szanuję.

Leci browar, fajna recenzja

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.