Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
SeriouS

ONA & ON #28 NoHackThisisSkill # Wercia :3

Rekomendowane odpowiedzi

onaIon.png

Witajcie w kolejnej, już 28 odsłonie z serii Ona&On!

Tym razem udział mają okazję wziąć @ NoHackThisisSkilli @ Wercia :3

@wysokozmineralizowana woda odmówiła chęci udzielenia odpowiedzi a więc wzieliśmy osobę rezerwową :)

Czy mogą być tacy sami? A może raczej mają odmienne zdania?

Przekonajcie się sami czytając ich poniższe wypowiedzi na moje pytania!

Jak podoba się nowy system z pytaniami? Napiszcie w komentarzu :)

Zapraszam do lektury!

reddd.png

Co sądzisz na temat osób innych orientacji seksualnych?

reddd.png

ona1.png

Nie chcę zbytnio ingerować w to, kto kogo kocha i jaką płeć. Jak mam być szczera to powiem tak - niech sobie żyją, ale nie rzucają zbytnio w oczy.  

on1.png

Uważam te osoby za po prostu normalne, tak już jest, nie można dyskryminować kogoś za jego orientację seksualną. :)

reddd.png

Czy uważasz, że płacz jest oznaką słabości?

reddd.png

ona1.png

Oczywiście, że nie jest oznaką naszej słabości. Myślę, że płacz jest pewnym sposobem na ulgę. Chyba każdy może potwierdzić to, że jak się wypłacze, to mu lżej na serduchu. Nie ma powodu do wstydu, czy facet czy kobieta, każdy ma prawo czasami płakać, różne sytuacje zdarzają się w życiu i nie mamy na to wpływu - jak najbardziej nie powinniśmy się 
wstydzić naszych łez, bo to NORMALNE!

on1.png

Ciężko tutaj odpowiedzieć, zależy jak rozumiana jest "słabość"  czasami są takie momenty w których po prostu nie da się nie płakać. Moim zdaniem lepiej już wylać kilka łez niż trzymac to wszystko w sobie. 

reddd.png

Co dla Ciebie jest najważniejsze w życiu?

reddd.png

ona1.png

Najważniejsze to rodzina - bo to dzięki niej mogę się rozwijać i spełniać marzenia, przyjaciele - bo zawsze są i mogę na nich liczyć, zaufanie i szczerość - bez tego nie zbudujemy żadnej prawdziwej i długotrwałej relacji. Wydaje mi się, że to proste rzeczy, ale jakże ważne.

on1.png

Pewnie jak dla wielu innych rodzina i osoby najbliższe mojemu sercu :)

reddd.png

Czy według Ciebie miłość powinno się stawiać ponad przyjaźń?

reddd.png

ona1.png

Hmm... Myślę, że miłość powinno stawiać na równi z przyjaźnią. Te dwa słowa mają ze sobą bardzo wiele wspólnego. Przyjaźń kształtowaliśmy przez wiele lat i nie byłoby fair w stosunku do przyjaciela/przyjaciółki, gdybyśmy z powodu miłości, która nie wiemy czy okaże się tą jedyną, zrzucili na boczny plan osobę, która była z nami w najcięższych chwilach, i na którą zawsze mogliśmy liczyć. Lecz pamiętajmy, że należy umieć oddzielić miłość i przyjaźń, by potem nie było przykrych incydentów. :)

on1.png

Według mnie miłość jest ważniejsza niż przyjaźń, oczywiście jeśli trafi się na tą odpowiednią osobę.

reddd.png

Widzisz szklankę, w której do połowy nalano wody. Jest ona według Ciebie do połowy pusta, czy do połowy pełna?

reddd.png

ona1.png

Do połowy pusta. Nie pytajcie dlaczego, bo nie wiem.  

on1.png

Do połowy pełna :P

reddd.png

Co sądzisz na temat związków na odległość?

reddd.png

ona1.png

Wiele osób zapewne się ze mną nie zgodzi, ale uważam, że to nie wypala. Wiadomo, że rozmowy na kamerkach czy przez telefon ułatwiają w pewien sposób sprawę, ale trzeba mieć ogromne zaufanie do tej drugiej osoby, ogromne. Musimy wierzyć, że nie ma tam, na miejscu, kogoś innego itd., ciężka sprawa. Jednak te codzienne spotkania z ukochaną osobą, poczucie bliskości, to jest to, co powinno być na porządku dziennym, a nie tam jakieś internety. :3 

on1.png

Bycie w takim związku jest trudne, ale jeśli dane osoby bardzo się kochają, to owe kilometry nie będą stanowić problemu. 

reddd.png

Co Cię najbardziej denerwuje w płci przeciwnej albo co byś w niej zmienił?

reddd.png

ona1.png

Wiele rzeczy mnie denerwuje i wiele bym zmieniła, ale po co? Wszyscy - i mężczyźni i kobitki - zostaliśmy stworzeni według jakiś tam schematów. Gdyby wszystko było idealne, wiałoby nuuuuudą. :mafiozo::squirtleCool:

on1.png

U kobiet najbardziej denerwuje mnie ich tok myślenia, chodzi mi tu głównie o to, że uważają siebie za brzydkie gdy są bez makijażu.

reddd.png

Czym jest prawdziwa miłość?

reddd.png

ona1.png

Odp. Zenek Martyniuk wyjaśnił wszystko w tej oto piosence, więc co ja się będę rozpisywała. :hrhr::hrhr:
https://www.youtube.com/watch?v=k96jS1vurg4

on1.png

Prawdziwa miłość to przede wszystkim bezgraniczne ZAUFANIE do drugiej osoby. Pomoc sobie nawzajem. Czasami sprawienie by druga połówka była szczęśliwa nawet swoim kosztem.

reddd.png

Kogo nominujesz do następnego wydania?

reddd.png

ona1.png

@11ruk3q.jpgUnluku

on1.png

@11ruk3q.jpgZrobieCiNalesniki:)

• Piwko 4
  • Winko 1
  • Wódeczka 3

@ Wercia :3widzę, że nasze zdania czasami bywały podzielone :P .

@ SeriouS dziękuje za akurat wybranie mnie

Pierwszy raz odpowiadałem na takie pytania,  jeśli  będę brał udział kiedyś w jakimś wywiadzie to proszę daj łatwiejsze. HAHAHA ;D

SeriouS,

To jak będziesz w wywiadzie to specjalnie dam trudne pytania. Zapisałem sobie już :D

• Winko 1

@ NoHackThisisSkill Czasami? W większości odmienne :D 

Dziękuję, że mogłam odpowiedzieć, miło było. :tancze::tancze:

• Piwko 1
  • Winko 1

Dobre, ale więcej pytań.. 

Może być. 

Ciekawe wypowiedzi, dobra robota leci piwko:)

• Piwko 1

Może być

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.