Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Tak jak w tytule, polećcie jakieś sensowne słuchawki do 200 zł(+/- 50 zł).

SteelSeries Arctis 3

Polecam Ci te słuchawki, sam z nich korzystam i są bardzo dobre.

Kosztują około 200-250 zł.

https://allegro.pl/oferta/sluchawki-z-mikrofonem-genesis-radon-720-7097986463

Polecam. Włącz sobie recenzje na YT. Ja nie chciałam dużo wydać na słuchawki, a te są zajebiste. Nie mam większych problem z odczytaniem gdzie jest przeciwnik :) +Odczepiany mikrofon uaua

Osobiście używam tej myszki :

https://www.mediaexpert.pl/myszy-i-trackballe/mysz-genesis-krypton-770,id-1159714?gclsrc=aw.ds&&gclid=Cj0KCQjwitPnBRCQARIsAA5n84niv8lUO6IhFBCYE2tlMYKikkWvzORIA_fBYeQv7-iu6j-Uf0oo5ZQaAthPEALw_wcB

Polecam również. Lekka, miła w dotyku,reka nie boli po dłuższym graniu ;)

Tak jak @ Withong™polecił SteelSeries Arctis 3. Jak dobrze wyszukasz, to kupisz je za mniej niż 200. 

Ja od Siebie mogę polecić SteelSeries Siberia 150, z których sam korzystam i są dla mnie wystarczające obecnie i lepsze niż propozycja powyżej. Koszt wydatku, to 150 złotych choć Ja za nowe jeszcze mniej zapłaciłem :nosacz:

• Winko 1

Ja osobiście posiadam słuchawki Genesis, są wystarczające do gry w cs, ale jak chcesz już coś lepszego to możesz zakupić Steelseries, osobiście mam myszkę z tej firmy I też polecam.

• Piwko 1

1 godzinę temu, wtf :) napisał:

Ja osobiście posiadam słuchawki Genesis, są wystarczające do gry w cs, ale jak chcesz już coś lepszego to możesz zakupić Steelseries, osobiście mam myszkę z tej firmy I też polecam.

No właśnie tez szukam bo wczoraj chińska myszka za dwie dychy dokonała żywota.;D Także myszki też możecie polecać, budżet podobny.

Napisano (edytowany)

HyperX Cloud Black (KHX-H3CL/WR)-korzystałem z nich przez jakieś 2 lata i byłem bardzo zadowolony.Wystarczy poczytać opinie o nich :) 

@Nizarlak podlaskispokojnie,nie kłamią :D  Gdyby nie to,że parę razy mi spadły na ziemię,to nadal bym korzystał :D 

Edytował/a przez mibras
  • Piwko 2

Napisano (edytowany)

Dziękuje wszystkim za opinie. 

@mibras - wybrałem twoje. Wszędzie ludzie piszą że są takie zajebiste, ciężko znaleźć jakąkolwiek negatywną opinię. Mam nadzieję że nie kłamią!;o

Edytował/a przez Nizarlak podlaski
  • Piwko 1
  • Wódeczka 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.