Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem dziwnie się expi powiniscie zrobić coś takiego nie w procentach ile expa brakuje ci do levela tylko w liczbach wiecie o co mi chodzi 

a wg jeszcze 1 zecz 80lveli tak a może zrubcie wiecej broni nie co 10 lvl 1 bron albo cos takiego tylko co 1lvl inna bron 

i za wygrana mapke 100expa 

1 bron bedzie tmp 0-100 expa wygrasz mape masz 2 lvl mac np: od 3 lvl mp5 potem famas potem p90 i tak dalej dalej idalej 

po dobiciu wszystkich broni zwykłych będa złote a po złotych legendarne np: te co teraz są 80 lveli to trzeba jakos je urozmaicić 

tu jest filmik o co mi chodzi taki exp byscie zrobili jak na tym filmiku by to przyciągneło graczy na 100% 

https://www.youtube.com/watch?v=IgJ0dSgXMEs&t=174s 

3 godziny temu, saimonxd napisał:

1 zecz 80lveli tak a może zrubcie wiecej broni

Y I K E S :japierdole:
Proszę Cie bardzo, naucz się pisać a dopiero potem cokolwiek proponuj, na prawdę - nie da się tego czytać.
Nie proponuj złotych broni bo opiekunowie mają już plany co do serwera, tylko nie ma kto ich zrealizować hehe kmwtw :pies:
Co do samej propozycji jestem na nie, chociażby dlatego, że nic z niej nie zrozumiałem.

• Piwko 2

17 minut temu, Xanzu napisał:

Nie proponuj złotych broni bo opiekunowie mają już plany co do serwera, tylko nie ma kto ich zrealizować hehe kmwtw :pies:
Co do samej propozycji jestem na nie, chociażby dlatego, że nic z niej nie zrozumiałem.

Tak jak Kewin napisał.
Maxymalny lvl 80 zostanie.
Chcemy również zwiększyć ilość expa za wygraną rundę.
Co do dodania nowych broni to tak średnio niestety zależy to od nas.
No i mógłbyś popracować trochę nad składaniem zdań, bo więcej musiałem się domyślać niż zrozumiałem z twojej propozycji.
Podsumowując.

• Piwko 4

odrzucona.png

• Piwko 2

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.