Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko :> 

Wakacje, jeziorko i imprezka - coś pięknego prawda? XD Razem z @SoBeK mamy w planach zorganizować spotkanie PR. Wszystko zależy od Was, ile osób zadeklaruje, że przyjedzie - o atmosferę nie musicie się martwić bo zawsze jest się z czego pośmiać albo z kogoś XD Spotkanie zaplanowane jest w woj. Świętokrzyskim a mianowicie jezioro Sielpia.

Ważne informacje:

*Miejsca i godziny spotkania jeszcze Wam nie podamy aktualnie bo nie wiemy ile osób się zadeklaruje i czy to wszystko wypali.

*Wypad nad jeziorko jest planowany na ostatni tydzień lipca/pierwszy tydzień sierpnia, dwie noce w domku na łóżeczku i obok kąpielisko :> (Dokładnej daty nie jesteśmy aktualnie podać bo po prostu nie dostałem jeszcze odpowiedzi o wolne terminy XD)

*Na przyszłość - jeżeli wszystko pójdzie w dobrą stronę i wypad wypali NIE PONOSIMY ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA SZKODY WYRZĄDZONE PRZEZ DANĄ OSOBĘ PODCZAS POBYTU - ZA TO PŁACICIE Z WŁASNEJ KIESZENI.

*Jeżeli osoby niepełnoletnie puszczą rodzice (nie, to nie jest atak w waszą stronę ani szyderstwo z Was) wymagamy zgody rodziców, w razie jakiegoś nieszczęścia odpowiadamy za Was.

*Wstępny koszt wypadu (w każdej chwili może on się zmienić, zależy od ilości osób!) na 10 osób. 

Wynajmujemy 2 domki w których jest m.in lodówka, łóżka (WOWWWW), czajnik, szafa, taras i łazienka z kabiną prysznicową. Przy 10 osobach koszt pobytu na 2 noce to 80 zł. Alkohol i inne używki są we własnym zakresie XD Ewentualnie jakaś szybka ściepa i kupujemy wspólnie, chociaż proponuję na własną rękę. Do tego oczywiście doliczcie przyjazd/powrót. 

Plany:

Nie ma co się rozpisywać, jeżeli będzie skwar oczywiście wypad nad jeziorko do którego mamy 3 minuty i kto będzie chciał będzie się kąpał, wieczorkiem jakiś grill przy wódeczce/piwku a na drugi wieczór obok jest bar/pub/miejscowa impreza (nie pamiętam czy jest selekcja ale wątpię) no i oczywiście w grę wchodzi after party po każdym piciu dla zaawansowanych xd Więcej atrakcji nie ma (chyba, że ktoś będzie wytrwały i będzie robił za kierowcę do Kielc to tam można skoczyć XDDD) 

Jest to wszystko tylko w planach a co z tego wyjdzie - zależy od nas wszystkich. Jeżeli dostanę informację o terminach na 2 domki od razu edytuję temat więc warto obserwować. Wypowiedzi typu "może będę" bądź "jak znajdę czas to będę" nie będę brał SZCZEGÓLNIE pod uwagę bo jednak to jest domek nad jeziorem i to jeszcze w sezonie więc trzeba jak najszybciej rezerwować :/ Temat będzie wisiał kilka dni i jeżeli zbierze się fajna grupka zaczniemy wszystko ogarniać i będę edytował na bieżąco temat a jeżeli będzie słabo to zostanie zamknięty bo planowany jest melanż na większą skalę a nie jedna noc i papa bo nie zamierzamy dokładać sporych sum ze swoich portfeli :> 

Zastanawiajcie się jak najszybciej bo z takim @SoBeKwarto jest przeżyć popijawkę :hrhr:

SoBeK,

Nie interesuje mnie czy was nie będzie, czy się zastanawiacie. Jeśli nie będzie prostego przekazu "tak" i przelewiku jak już ustalimy wszystko to usuwam wam posta!

• Piwko 2
  • Wódeczka 2

Byłbym na TAK! Ale nie wiem czy to wypali ;D;D

• Piwko 1
  • Wódeczka 1
  • Piwo bezalkoholowe 1

To dajcie ten numer konta. Na który mam wysłać przelew oczywiście, bo będę :D

• Piwko 1

@ sredniomineralizowana woda Zastanawiajcie się jak najszybciej bo z takim @SoBeKwarto jest przeżyć popijawkę :hrhr:

A kurła ze mną to nie?

Nr konta na PW poproszę

SoBeK,

z Tobą jak najbardziej :D

• Piwko 1
  • Wódeczka 1
  • Piwo bezalkoholowe 1

Może i ja będę :pijacy2:

SoBeK,

nie masz wyboru.

najpierw podajcie dokładny termin aby ludzie mogli sobie wolne zaplanować, a dopiero proście o konkretne zdecydowanie się ;) 

SoBeK,

Masz podany, ostatni weekand lipca, albo pierwszy weekand sierpnia:P

• Winko 1

Ja 1 sierpnia wyjeżdzam na wakacje , tak że podawać dokładniejszy termin proszę. 

Ps: i NIE PONOSIMY ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA SZKODY WYRZĄDZONE PRZEZ DANĄ OSOBĘ PODCZAS POBYTU - ZA TO PŁACICIE Z WŁASNEJ KIESZENI.  

@SoBeKto chyba do ciebie :P

SoBeK,

Drzwi same w krk prawie wypadły! A winowajcy nie widać xd

<<GaLaRa>>,

Po obrazie w tarnobrzegu i tak będzie na ciebie :)

• Piwko 1

Jak będą jacyś zawodnicy do wypicia to wpadnę ?

niech to szlag! za daleko jak dla mnie, nie dam rady ;/ bym wam pokazal jak sie pije w Nowym Stawie ;)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.