Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Dare Davil

Używanie mikra przycina CSa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pewien problem

Otóż mam ustawione mikro na C oraz na K. 

Do dzisiaj wszystko było dobrze, nic nie zawodziło

Dzisiaj odpaliłem CSa i gdy naciskam "C" bądź "K" to mam ścinke która trwa około sekundę. 

Był reinstal CSa wraz z usunięciem wszystkich plików, lecz to nie pomogło

{tak, widziałem że Keiman utworzył podobny temat, lecz u niego działo się tak po puszczeniu klawisza} 

steam/ns?

oczywiście że steam 

Jeżeli reinstal robiłeś i to nie pomogło to problem nie jest po twojej stronie. Spróbuj poczekać kilka dni i zobaczysz czy dalej problem występuje. Bo wiesz, niekiedy, żeby jakis problem się naprawił wystarczy czas i nic więcej. :)

• Wódeczka 1

Napisano (edytowany)

A masz słuchawki z mikrofonem czy wbudowane w kompa? Czytałem kiedyś o tym problemie i pomagało korzystanie z wbudowanego mikro. Ewentualnie jeszcze ze sterownikami popróbuj. Na forum steam jest parę wątków: https://steamcommunity.com/app/440/discussions/0/558754900098237694/?ctp=1

Edytował/a przez Nizarlak podlaski
  • Wódeczka 1

Napisano (edytowany)

Mikro mam w słuchawkach, wbudowany w laptopie oraz dołączany poprzez mini jack'a. 

Sprawdzałem na tych trzech i za każdym razem to samo. Problem pojawia się również w CS Condition Zero, zarówno na serwerach jak i na singlu

Edytował/a przez Dare Davil

Mam słuchawki, z podwójnym wejściem( zielone słuchawki, czerwone mikro). Mam tylko jedną "dziurkę" w laptopie, więc korzystam z wbudowanego mikro w laptopie

zacina tylko przy pierwszym "mówieniu" chyba że robie przerwę dłuższą niż 1h :D

Polecam mowić do adminów, jak padniesz, odetnie się akurat jak nowa runda będzie :D No i szumu zbytnio nie narobi bo adminów mniej niż graczy :V 

• Wódeczka 1

Dziękuję bardzo z pomoc, ale znalazłem już winowajcę. 

Te ścinki to wina słuchawek które zakupiłem. Są to słuchawki wraz z mikrem ale posiadają jede wspópne wejście USB. 

Niby wyłączyłem w opcjach ich działanie jako mikra i podłączałem zestaw mikrofonu z minijackiem, 

jednak w trakcie używania gra i tak odbierała działanie obu mikrofonów, lecz po sekundzie odłączało niakatywny i to powodowało ścinki.

Także dzięki jeszcze raz za próby pomocy. 

Można zamknąć sprawę

• Piwko 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.