Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

W dzisiejszym artykule przedstawię wam jeden z największych gangów na PR Kappa

Oczywiście artykuł powstał w celach humorystycznych i nie ma na celu nikogo obrażać.

Undead PR- Gang ten został założony w 2018r. Przez @mibras gang ten był gotowy od początku miał przygotowanych członków grupy, na samym początku grupa miała tylko robić malutkie napady, ale kiedy  się rozwinęła zaczynała napadać na miejsca z wyższej półki. Niestety do tej pory nikt nie wie co się stało z tym gangiem, gdyż każdy odszedł po nie udanej akcji i zmienił swój pseudonim.

A więc zacznijmy od dawnych członków gangu!

@mibras

@ mirabelka 蛇

@Meliodas12

@Adelka

@SoBeK

@Closed

@dr1.pngDystopia dr2.png

@11ruk3q.jpgszeva 龙

@11ruk3q.jpgUnluku

@<<GaLaRa>>

Każdy z nich tworzył gang nie do przejścia, mieli osobne atrybuty i umiejętności które tworzyły z tego gangu lepszą jednostkę niż Polska Policja Kappa

Ale kiedy przechodzili do największego skoku... A dokładniej skoku na "Sklep spożywczy w Warszawie" Kappa

Podczas wejścia do  sklepu został uruchomiony cichy alarm, kiedy na miejsce przyjechała Policja jedna z osób została postrzelona był to @<<GaLaRa>>kiedy jego ekipa to zauważyła ruszyła na odwet jak Cracovia z maczętą, ostatecznie walkę tą wygrali ale niestety @<<GaLaRa>>było już za późno niestety, wykrwawił się i zmarł podczas tego skoku. Ostatecznie skok się udał ale stracili swojego przyjaciela, zrobili mu pogrzeb, a jako że nie mieli ciała wsadzili mysz do trumny Kappa i odprawiali mszę świętą w intencji @<<GaLaRa>>. Wtedy to właśnie gang ten się rozsypał każdy odszedł w swoją stronę zmieniając swoje pseudonimy, teorie niektóre mówią że gang dalej istnieje ale nikt nie wie gdzie,  @<<GaLaRa>>żyje tylko lekarze popełnili błąd który naprawili, niestety nikt tego nie wie. Kiedy każdy z nich wybierał miejsce do którego odchodzi każdy powiedział swój zakątek:

@mibrasNorwegia: Oslo

@ mirabelka 蛇Włochy: Rzym

@Meliodas12Portugalia: Lizbona

@AdelkaPolska: Białystok

@SoBeK Szwajcaria: Sklep z pączkami.

@ClosedRosja: Moskwa

@dr1.pngDystopia dr2.pngCzechy: Praga

@11ruk3q.jpgszeva 龙Brazylia: Brasilia

@11ruk3q.jpg'Krejzolka' ♥USA: Waszyngton

@<<GaLaRa>>Miejsce nie znane.

Przez jedną akcje cały dorobek gangu przejął @SoBeKktóry wykupił sobie fabrykę pączków na własność. Kappa 

@Adelkazałożyła Agencje sprzątająca, a reszta kontynuowała prace jako zwyczajny człowiek.

Po kilku latach wielkiej żałoby cała ekipa zjednoczyła się nad grobem swojego kolegi @<<GaLaRa>>kiedy ceremonia nadchodziła końcu, każdy z nich zobaczył rzecz niesamowitą aż @mibraszaczął wierzyć w boga Kappa Ich kolega żył, pojawił się przy grobie i śmiał się że ma grób, wtedy każdy z nich przytulił się do niego i cieszyli się że nie odszedł. Wtedy @Adelkawpadła na genialny pomysł, że skoro ma firmę sprzątającą to ich zatrudni, i powstał wtedy nowy gang ale nie terrorystyczny a wręcz wybuchowy gang sprzątający o nazwie "Adelka i spółka" 

The END
Mam nadzieję że się podobało Kappa

Ciąg dalszy nastąpni

• Piwko 8
  • Winko 3
  • Wódeczka 1

Napisano (edytowany)

Kolejny artykuł dobry do poczytania dla rozrywki. +

Edytował/a przez Mategros

Nie no,kreatywne Kappa

• Piwko 1

Każdy wie ze vovo to największy rozrabiaka i gangus i niekulturalny niewychowany patus i wgl pali jakies nielegalne narkotyki @<<GaLaRa>>Kappa2

• Piwko 2

Widzę, że rozkręcasz się coraz bardziej!Kappa2

SeriouS,

Historia tworzy się na twoich oczach :D

Kurla, moredeczko nie wiem co bierzesz ale daj połowę. Dobre fantazje. Przyzwoicie się czyta. Lecisz dalej :p Adelka i spółka, sprząta gang brudasow :D

@Sprint. 

Może trochę poleciał, ale jeśli to kogoś bawi, jeśli ma chęci, jeśli nie robi nic złego, a próbuje ożywić forum to czemu nie. Nie robi nic złego. Ostatnio się niektórzy skarżyli na kij w dupie i toxic atmosferę. To teraz jest okazja do smiania się, choć może nie każdego to bawi, bo jednak to fantazja. Ale lepiej fantazja niż obraża kogoś itp. Jeśli chodzi o art. Z świata czy coś, to trochę nudą powiewa i nie każdy czyta, tu Chociaz widać duże zainteresowanie, patrząc na czas dodawania postow. Ale ostatecznie każdy ma swoje zdanie na ten temat :)

• Piwko 1

Nie wiem skąd ty te pomysły chopie bierzesz.

Jak masz taką bujną wyobraźnię to zostań Mickiewiczem.

I don't know czy ty te posty piszesz w celach "zarobkowych":

[reputacja],

[posty],

czy może chcesz popisać się przed forum, rozmieszyć publiczność, bo jak widzisz

na mnie to nie działa. :)

Niby masz tego redaktora, ale taką wyobraźnię to ja miałem w pierwszej klasie podstawówki. Napisz artykuł o czymś

ze świata, wymyśl coś jak masz ciekawe pomysły, napisz jakąś recenzję, a nie piszesz głupoty...

SeriouS,

Nie zależy mi na "celach zarobkowych" Głównie staram się rozśmieszyć, spokojnie to że od czasu do czasu pisze takie "artykuły' nie znaczy że nie będzie nic że świata :)

Co typ pojechał xd hahahaha

No w sumie śmiechawa xDDDDD

Obym w następnej części dostał jakąś spoko rolę. Kappa

SeriouS,

Załatwione!

Ja naprawdę nie wiem jakim cudem biorę się w tych wszystkich nieprawdziwych gangach itp. Ja jestem spokojnym człowiekiem i nikomu nigdy krzywdy nie zrobiłem Kappa2 

@ mirabelka 蛇 Ten Rzym prawie tak piękny jak Ty Kappa2 

No ciekawe, ciekawe. No nie powiem, aż będę wyczekiwał co się dalej podzieje :P

Napisano (edytowany)

@ SeriouSnie robisz tego w celach zarobkowych hmm Kappa Kiedyś się zemszcze na Tobie Ty poczwarko 

*Boga z dużej litery 

Edytował/a przez ZrobieCiNalesniki:)

Super artykuł;)

Nie no zarąbiste ^^ Leci piwko :) 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.