Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
SeriouS

ONA & ON #25 BRODATY_ZBIR & Krejzolka

Rekomendowane odpowiedzi

onaIon.png

Witajcie w kolejnej, już 25 odsłonie z serii Ona&On!

Tym razem udział mają okazję wziąć @11ruk3q.jpgBRODATY_ZBIRoraz @11ruk3q.jpg'Krejzolka' ♥którzy urzędują na serwerze Only DD2

Czy podobnie jak w przypadku upodobań serwerowych są tacy sami? A może raczej mają odmienne zdania?

Przekonajcie się sami czytając ich poniższe wypowiedzi na moje pytania!

Zapraszam do lektury!

reddd.png

Jakie zwierzę najbardziej opisuje twój charakter?

reddd.png

ona1.png

Dość trudne pytanie, ale myślę że w ogromnej części jest to leniwiec.

on1.png

Zwierzę, które opisuje mój charakter to orzeł. Jestem osobą pewną siebie, dumną i ambitną. Na co dzień staram się realizować wyznaczone cele. Zachowuję odpowiedni dystans w kontaktach międzyludzkich. Zarówno w miłości, jak i w przyjaźni, poszukuję nietuzinkowych partnerów do pracy, a także rozmowy. Moja druga połówka musi być ciekawa i intrygująca, przynajmniej w połowie tak bardzo, jak ja sam.

reddd.png

Jest jakaś decyzja w życiu którą chciał/abyś zmienić?

reddd.png

ona1.png

Nie,każdy podjęty przeze mnie wybór był lekcją w moim życiu.

on1.png

Oczywiście, że tak, aczkolwiek już jest na to za późno. Taką decyzją niestety byłaby moja pierwsza szkoła średnia, przez którą miałem same kłopoty, a wtedy uważałem, że to będzie najlepszy wybór w moim życiu (wiadomo, myślenie nastolatka). Najlepsze jest to, że sam tych kłopotów sobie nie narobiłem. Przysporzyła mi ich Pani od języka polskiego (serdecznie nie pozdrawiam), tylko i wyłącznie dlatego, że nie pochodzę z Polski, a mówię lepiej niż niejeden Polak…

reddd.png

Jakie jest twoje największe marzenie?

reddd.png

ona1.png

Pewnie to przereklamowane, ale chciałabym mieć szczęśliwą rodzinę, żeby żyło nam się w spokoju z jak najmniejszą liczbą problemów.

on1.png

Jakie jest moje największe marzenie? W tym momencie nie umiem na nie odpowiedzieć wprost, bo praktycznie to o czym marzyłem to mam, ale jak już muszę odpowiedzieć to chyba domek w Nicei na południu Francji, zakochałem się w tym miejscu jeżdżąc do babci na wakacje, zdecydowanie domek na klifie z prywatnym molo i do tego najpiękniejsza łódka na świecie „Riva 110 DolceVita”.

reddd.png

Dokąd chciał/abyś pojechać w przyszłości?

reddd.png

ona1.png

Chciałabym bardzo pojechać jeszcze raz do Włoch, wrócić w te piękne miejsca. 

on1.png

W przyszłość nigdy się nie zagłębiam, ale Malediwy, trochę świata już zwiedziłem, patrząc na mój zawód. Dlaczego akurat tam? Chodzą słuchy, że niedługo tego miejsca nie będzie, ponieważ oceany po prostu je zaleją, ponadto jest to mega urokliwe miejsce i do tego jedno z niewielu gdzie prawie nie ma internetu…

reddd.png

Jakie miejsce chciał/abyś zwiedzić?

reddd.png

ona1.png

Myślę że na mojej liście na pewno byłaby Hiszpania i Francja.

on1.png

Miejsce do zwiedzania? Nie mam takowego, raczej jak już gdzieś jadę to staram się zwiedzić każde miejsce, w którym obecnie się znajduję, ale moje serce od kilkunastu lat zajmuje polski Sopot…nie wiem co w nim takiego jest, ale jak tam jestem to mam wrażenie, że jestem w domu, a zawsze zwiedzenie czy przechadzka uliczkami tego miasteczka sprawia mi frajdę.

reddd.png

Co sądzisz o homoseksualistach?

reddd.png

ona1.png

Nie przeszkadza mi to do momentu kiedy Ci zaczynają się z tym zbyt mocno obnosić w miejscach publicznych.

on1.png

Ochoo…wkraczamy na bardzo śliski temat. Homoseksualiści, wiem jakim krajem jest Polska i wiem jak tu się żyje, ludzie często sami sobie potrafią podłożyć kłody pod nogi ot tak po prostu. Tolerancja jest poniżej normy, jak w innych państwach. Dla mnie osobiście niech sobie żyją, nie jestem typem osoby, która będzie ubliżać komuś bo jest na to „moda”, każdy ma prawo do życia, a ja nie zaglądam w sfery prywatne innych ludzi. Jeżeli się z tym nie obnosi na forum, lub nie dotyczy mnie, niech robi co chce. Wiem natomiast, że ¾ projektantów mody lub architekci to właśnie homoseksualiści i są to najlepsi kumple modelek…lul

reddd.png

Kogo nominujesz do następnej edycji?

reddd.png

ona1.png

@11ruk3q.jpgWszystkoJasne

on1.png

@ Paulina :D

• Piwko 9
  • Winko 2
  • Wódeczka 2

Napisano (edytowany)

Zazwyczaj homoseksualisci nie pokazują kim tak naprawdę są w miejscach publicznych, ponieważ bywa to dla nich kłopotliwe. Aczkolwiek są takie osoby które tego nie ukrywają, cieszą się chwilą i to im wystarczy. Bardzo cieszy mnie to, że oni szukają partnerki/ra na cale życie. A nie zmieniają ich częściej niż skarpetki. Co do artykułu-bardzo ciekawy. @11ruk3q.jpgBRODATY_ZBIRnie chce obrażać naszej ojczyzny, ale lekko mówiąc polska to gówno. Nie jestem politykiem, ale masz rację- tolerancja jest na poziomie 1.2 a to jak sobie kłody pod nogi walimy, to.. Szkoda gadać po prostu. @11ruk3q.jpg'Krejzolka' ♥tez kiedyś chciałam pojechać do Francji, ale w chwili obecnej jest tam za dużo uchodźców.. (nie to, że coś do nich mam). 

Huh ale się rozpisalam XDDXD :pika1:

@11ruk3q.jpgBRODATY_ZBIRteż bym nie zamieniła Polski na inny kraj, bo tu cudem ataki terrorystyczne nas omijają Kappa Nie no żart XD Może jestem za surowa, ale cóż poradzę. :/

Edytował/a przez ZrobieCiNalesniki:)
  • Piwko 1
  • Winko 2
  • Wódeczka 1

:lajk:

• Piwko 1

Dobra robota :)

@11ruk3q.jpgBRODATY_ZBIRTeraz to na pewno Cię tam oznaczę. Kappa

Ciekawe odpowiedzi, nawet wyszło.

• Piwko 1
  • Winko 1

Piweczko. 

• Piwko 1

Napisano (edytowany)

@11ruk3q.jpgZrobieCiNalesniki:)nie no nie przesadzaj, gówno to nie...kiedyś Piłsudski powiedział, bardzo mądre słowa: " Naród wspaniały, tylko ludzie k**wy" i to jest chyba idealne określenie. Nie zamieniłbym Polski na inny kraj...

@Adelka dzięki, dziękii Kappa2

@ Radeckytylko spróbujesz kurła! :2081889754_piese:

@Marszaadzięki bejbe o to chodziło, ale nie przygotowałaś sobie scrolla na tę okazję...lecz i tak czekam na Ciebie u siebie w biurze! Kappa2

Edytował/a przez BRODATY_ZBIR
  • Piwko 4
  • Winko 1

Tak wiem, moje odpowiedzi krótko, zwięźle i na temat :hrhr: byłam pewna że @11ruk3q.jpgBRODATY_ZBIRsię nie będzie tak mocno rozpisywał więc i ja nie robiłam tego samego

Ogólnie to dobra robota, leci 🍻 

• Piwko 2
  • Winko 1

Dobra robota, leci piwko!

Świetnie napisane @11ruk3q.jpgBRODATY_ZBIR 

przyjemne dla oczu, dobra robota. ;) 

@11ruk3q.jpgBRODATY_ZBIRjak  Ty mnie zaimponowałeś w tej chwili :pop: Myszka nie nadążała przewijać, a księgowa w szoku Kappa

• Winko 1

Dobra robota leci piwko:)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.