Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
SeriouS

10 Najniebezpieczniejszych przestępców na PR!

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!
W dzisiejszym artykule przedstawię wam 10-najniebezpieczniejszych osób na tej sieci.

Oczywiście artykuł powstał w celach humorystycznych i nie ma na celu nikogo obrażać.

Proszę go traktować z przymrużeniem oka.

Nadawcą tego pomysłu był:

@ SeriouS& @11ruk3q.jpgZrobieCiNalesniki:)

10. @ DG123

Robert Urodzony: 31.07.2001r. Jest on słynnym nożownikiem. Na swoim koncie liczy ogromną ilość zabójstw oto tym właśnie przedmiotem. Według społeczności jest to jedyny taki na ziemi, swoimi umiejętnościami przebija rodziców którzy gotują zupę, czasami uważa się że kroi lepiej marchewki niż nie jeden szef kuchni. Jego umiejętności tym przedmiotem przekraczają granice normalności. Mieszka on w Szczecinku każda osoba która zamieszkuje obok tego osobnika jest przerażona tym faktem i stara się go omijać Kappa

Obraz może zawierać: 1 osoba, drzewo, niebo, zbliżenie i na zewnątrz

9. @11ruk3q.jpgZrobieCiNalesniki:)

Marysia Urodzona: 16.03.2004r. Jest ona słynną "naleśnikarnią" osoba która zadrze z tą kobietą wraca z naleśnikiem na twarzy lub w innych zakątkach ciała. Na swoim koncie liczy  skromną ilość zabójstw z naleśników. Zamieszkuje ona Czarnobyl, według legendy naleśniki które przyrządza są zakażone tamtejszym promieniowaniem, praktycznie nikt jej nie zna, ze względu na to że jest samotnym osobnikiem zamieszkującym jedynie że szczurami Kappa

NIE ZNANE

8. @11ruk3q.jpgUnluku

Karol Urodzony: 17.07.1997r. Jest on słynnym "pestkownikiem" tą umiejętność wykazuje na każdym serwerze, jego taktyka jest prosta: Wejście na trupiarnie, a następnie jedno kliknięcie w myszkę i jest już jedno zabójstwo na koncie, jego konto liczy ponad 1654-Zabójstw. Jego ulubionym przeciwnikiem jest @MarszaaNie raz słyszeliśmy ile ten oto osobnik leżał w dolnym trupie i lizał pięty temu przestępcy. Kappa

NIE ZNANE

7. @ flash m4

Patrycja Urodzona: 04.08.1998r. Jest ona słynną "Gaśnicą" jej umiejętności kończą się na zgaszeniu jakiegoś użytkownika na forum i na serwerze. Głównie jej zabójstwa to w 99% Fart. Jej konto ma ponad 183-Zabójstwa. Ulubionym przeciwnikiem jest @laresse. Zamieszkuje ona tereny Świdnicy i Warszawy. Jeśli ktoś zauważy szybkie auto M4, może się szybko ewakuować są to jej najlepsze samochody w kolekcji. Kappa

83E885CB-0E55-4561-96E6-F31C2E652051.jpeg

6. @Marszaa

Wiktoria Urodzona: Nie Znane. Jest ona słynną "Kanciarą" Jej zakres kanciarstwa jest większy niż u krupierów w Las Vegas. Czasami popełnia malutkie błędy ale to nie zaszkodzi jej by okradać niewinne dzieci na serwerach 4MAPS. Jej admin na tym serwerze jest tylko przykrywką pod tą 2-duszą jest to bezlitosna kanciarka. Nawet jej rodzice nie znają jej daty urodzenia ze względu na to że ukrywa się lepiej niż igła w sianie. Zamieszkuje ona tereny Konina. Interesuje się ona sportem dlatego jej mięśnie są większe niż Brunetki. Kappa 

IMG_1818.JPG

5. @ mirabelka 蛇

Patrycja Urodzona: 27.01.2001r. Jest ona słynną "Przywódczynią" gangu wraz z @11ruk3q.jpgUnlukui inną ekipą. Jej umiejętności szerzą się głównie na Desert Eagle. Jej strzały słuchają się jej jak pani, dlatego nosi ona przydomek "Mama" Jej gang posiada takie umiejętności  że, spokojnie mogłaby się dostać do ESL'a w CS:GO. Ale póki co osób z gangami nie wpuszczają. Zamieszkuje ona tereny Nieznane. Kappa 

iPc2Z3q.jpg

4. @SoBeK

Łukasz Urodzony: 04.03.1992r. Jest on słynny ze swoich umiejętności "kulinarnych" wraz z czerwonym @VakosIch umiejętności kulinarne przekraczają poziom zawodowy. Serwer na którym ten oto pan gra, jest zatruty jego jedzeniem tworzy on  herbatę która ma bardzo trudny przepis. Dlatego jest on uznawany za niebezpiecznego kucharza na serwerze i forum, że względu na to że nikt nie wie co w tych daniach jest Kappa

Obraz może zawierać: 1 osoba

3. @Adelka

Dominika Urodzona: 24.09.1998r. Jest słynna ze swoich "magicznych" umiejętności ostrzeżeń. Jest ona niczym Inspektor Gadżet. Tylko że szybsza i chytrzejsza niż kobra królewska. Każda osoba która miała z nią styczność wie jaka ona jest chytra i surowa. Zamieszkuje ona tereny Dębicy. Kappa

TxjHUyf.jpg

2. @Joanna

Joanna Urodzona: 11.11.****. Jest ona opiekunką redaktorów, chociaż to tylko zwykła przykrywka. Jej brutalne umiejętności wyzywa na swoich redaktorach @ SeriouS& @ flash m4. Posiada również magiczne  permisje dzięki którym może nakładać ostrzeżenia i bany.  Dla każdego użytkownika jest to udręka. Kappa

TWARZ NIE ZNANA NIE POTRZEBNY URAZ MONITORA Kappa

1. @ K3IMaN aKa $hootinG.;ver百万

Kamil Urodzony: 30.05.1999. Jest on Antycheat'em chociaż sam jest cheaterem. Jego umiejętności polegają na gaszeniu osób słowami dlatego każda osoba którą ten oto pan zgasił jest jego "przydupasem" Jego umiejętności serwerowe są większe niż przy krojeniu ogórków. Dlatego jego jego urywki które są dostępne na serwisie YouTube są chronione prawami autorskimi. Zamieszkuje on tereny Białymstoku, czyli tereny Podlasia i najprawdopodobniej ma on prąd z ziemniaka Kappa

NIE ZNANE

• Piwko 7
  • Winko 3
  • Wódeczka 8

Aha?

toż to już mogłeś dać ulubionego @zeico.pngDiego....:japierdole:

@dr1.pngNiceK dr2.png a to dopiero początek!❤️❤️

• Piwko 4

Boję się. :klotnia:

• Piwko 1

Napisano (edytowany)

No nieźle Kappa

Już, już usuwam nooo xDD Mówiłam ,ze mojego zdj nie znajdziesz hehe

@Xanzuto był mój pomysł KURŁA, a on mi go zabrał :(

Edytował/a przez ZrobieCiNalesniki:)
SeriouS,

Żebranie piwek = Usunięcie posta !

• Piwko 2

W O W Kappa 

• Piwko 1

xDDDDDDDD

No śmiechłem xD

• Piwko 1

Kurła co to ma być. Prawa autorskie! Nie życzę se. Leci warn Kappa

Ps. Chytra? Na jakiej podstawie to stwierdzenie:nosacz:? A nie surowa i groźna, a wykonująca swoją pracę :facerage:

PS: Plusik oczywiście za pomysl :)

• Piwko 1
  • Winko 1

Nie mam pytań co Ty tu zrobiłeś  xDDD  Ulubionym przeciwnikiem tego botka nie jestem ja tylko @11ruk3q.jpgUnluku

• Piwko 1
  • Winko 2

Napisano (edytowany)

Kurde, widzę że już znają mają datę i styl grania, będzie trzeba zmienić to wszystko bo zaraz odkryją kim jestem Kappa 

Świetna robota! o7 

@ mirabelka 蛇Widzę że dalej Cie trzyma choroba Kappa 

Edytował/a przez Unluku
  • Piwko 1
  • Winko 1

fak, wszystko się wydało :notlikethis:

• Piwko 2
  • Winko 2

XDD

co za troll

• Piwko 1
  • Winko 1

XD

• Piwko 1

E no kurwa skąd masz moje zdj ? :> Kto ci je dał ? 

Pomysł dobry ale z tym opisem to ładnie poleciałeś xdd 

• Piwko 1

No to ładnie😂

• Piwko 1

Haha mordka @SoBeK wygrała <3
To, że @ K3IMaN aKa $hootinG.;ver百万 jest niebezpieczny widzę po permie co tydzień na naszych serwerach :pies:
A i @Adelka +++ za zdjęcie :3

Sam pomysł ciekawy, brawo @ SeriouS :lajk:

• Piwko 3

Genialne :D, @SeriouS  wielkie brawa :oklaski:

Myślałem że ja jestem przeciwnikiem @ flash m4bo lubi mnie niszczyć i mordować nawet w realu ;p.

• Piwko 1

Zacne. Będą kolejne edycje? >.>

SeriouS,

Oczywiście, będą.

Hahaha nie zle się bawicie xd 

Same zakazane twarze :P Nice.

• Piwko 2

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.