Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
NoHackThisisSkill

Rysuneczek

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to rysunek Alistara z League of Legends zrobiony przez moją dziewczynę. Nie zajmuję się ona rysunkami ani niczym podobnym, jest to jej 1 rysunek a wydaje mi się, że wyszedł prześwietnie.

Według mnie mój skarb ma talent a według was? Alistar.thumb.jpg.4b95e158dde17f8bc639e5fd1843ed63.jpg

• Piwko 3
  • Wódeczka 2

Napisano (edytowany)

Tak jak napisałem na AB, jak na pierwszy raz, to nieźle, choć jak na razie to takie o. Ale jak się podszkoli i będzie ćwiczyła rysowanie, to zbiegiem czasu będzie robiła coraz lepsze rysunki :)

Za bardzo podkreśla kontury, szczególnie niepotrzebnie używa czarnej kredki lub ołówki, które wskazują gdzie jest bok postaci, a także nie użyła w ogóle cieni. Co do kontrastu kolorów trzeba przyznać, że w niektórych miejscach nawet dobrze sobie z tym poradziła, ale też są miejsca, gdzie kontrasty są za ostre i kolory ciemne nie zbyt pokrywają się z jasnymi kolorami. 

Jeśli natomiast chodzi o całokształt to jak najbardziej szacun :) Podam przykład mojego szkicu i tu zaznaczę od razu 2 błędy, które ja sam popełniłem:

KR.jpg

Pierwszym moim błędem jest miecz, gdyż tu akurat szczególnie w górnej części miecza niepotrzebnie użyłem konturów.
Drugim moim błędem jest to, że narysowałem za duży tułów temu rycerzowi.

Na razie nie mam czasu na szkicowanie, ale jak będę miał, to postaram się podszkolić w tym zakresie :)

Edytował/a przez Szwadron97
  • Piwko 1

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.