Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
Adele :>

Colin Mcrae rally 2005 recenzja

Rekomendowane odpowiedzi

Colin Mcrae rally 2005

zygKq4G.jpg

CMR 2005 oferuje nam kilka trybów rozgrywki: mistrzostwa, kariera, wyzwanie i Internet. Zacznijmy od kariery, która po raz pierwszy w historii serii miała być przełomowym i nieliniowym sposobem na dotarcie na sam szczyt kariery rajdowca. Grę w tym trybie rozpoczynamy od podania swojej ksywki (imienia) i wybrania narodowości. Kariera składa się z tak zwanych „serii rajdowych”. Podczas owych wyścigów, wraz z osiąganiem dobrych wyników, kolekcjonujemy „punkty kierowcy”, które są niezbędną przepustką do wzięcia udziału w kolejnych, bardziej prestiżowych wyścigach. Każda impreza składa się z określonej liczby rajdów i tras oraz umożliwia odblokowanie nowych aut i zdobycie lepszych podzespołów do samochodu. 

Do dyspozycji jest ok. 30 samochodów klas 2WD i 4WD i tradycyjnie nie tylko tych nowych, ale też i tych używanych kilkadziesiąt lat temu. Ich modyfikacje zwiększające ich jakość można zdobywać poprzez pomyślne wykonywanie testów. W trybach kariery, rajdu i mistrzostw jak zwykle można dłubać w ustawieniach rajdowego pojazdu oraz go naprawiać według starego systemu. Do 8 rajdów po 8-9 odcinków z poprzednich części dołączył rajd Niemiec.

Gra świetna jak na tamte czasy. Najlepiej grywało się we dwójkę, choć nie powiem że moje rodzeństwo

nie dawało za wygraną. Najważniejsza była zabawa i radość. Własnie ta gra sprawiała wiele śmiechu i próbę

chęci wygrania pojedynku i pokazaniu się kto "lepsiejszy". Osobiście wiele mam wspomnień z tą grą,

więc chętnie wracam się do niej wspomnieniami, a także znów pograłabym z towarzyszem obok.

źródło:klik

• Piwko 3
  • Wódeczka 1

Gra mojego dzieciństwa wraz ze słynnymi Undergroundami :D Fizyka jak na tamta epokę dorównuje niektórym grą z tego i poprzedniego rocznika :D. Niezliczone godziny spędzone na przechodzeniu kariery ^^ 

• Piwko 1

Ograłem wszystki Coliny zaczynając od 2.0 na PSX. Oczywiście dwa pady, dzielony ekran i jazda z kumplem. Fajne czasy :)

• Piwko 1
  • Winko 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.