Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sandersss96

Chilling Adventures of Sabrina

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowany)

Może ktoś się zainteresuje. :D Serial Netflix'a, którego akcja rozgrywa się w Greendale (kto oglądał Riverdale będzie wiedział o co chodzi)

Nastoletnia Sabrina, w której żyłach płynie krew wiedźm i ludzi, próbuje łączyć życie zwykłej śmiertelniczki z rodzinną tradycją. 

W dzieciństwie lubiłam oglądać bajkę "Sabrina nastoletnia czarownica". Moim zdaniem serial jest mega fajny i bardzo się wyciągnęłam. Tak jak było  powiedziane, w którymś ze zwiastunów "to już nie ta sama Sabrina, która pamiętasz z dzieciństwa". Dziewczyna kroczy na lini miedzy dwiema ścieżkami jakie dyktuje jej natura: prawo ludzkie i prawo magiczne. Gdy była jeszcze niemowlęciem jej ojciec podpisał pakt z diabłem przez co Sabrina musi być posłuszna i wpisać się do księgi bestii. Wielokrotnie waha się ona między postępowaniem dobrze, a źle  (wg prawa ludzkiego źle). Z powodu niewyjaśnionej śmierci obojga rodziców mieszka ona z dwiema ciotkami i kuzynem uczęszcza jednocześnie do dwóch szkół jednak przychodzi czas, w którym musi podjąć decyzję. Przeżywa wiele przygód i zmaga się z wieloma problemami. Dzięki pomocy rodziny i przyjaciół zawsze wychodzi z nich cało. :)

Tutaj zwiastuny: https://www.filmweb.pl/video/zwiastun/nr+1+sezon+1%2C+polski-48003 

Edytował/a przez sandersss96
  • Winko 1

Ogladałem obydwa sezony , gorąco polecam?

• Piwko 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.