Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:ĎẸϻỖŇ
Steam_ID :STEAM_0:1:459224152
Doświadczenie:Wsumie to bardzo spore mam doświadczenie byłem opiekunem serwera jak i nie jednokrotnie adminem
Znajomość AMXX(1-5) :4
Link do Twojego gametracker'a: https://www.gametracker.com/player/ĎẸϻỖŇ/54.38.141.231:27015/
Czy byłeś banowany na naszych serwerach?: Niestety tak za kulturę ale to się zmieni wygadałem się z mibrasem na pv i po jego rozmowie ogarnąłem się i teraz wszystko dobrze jest

Sprawny Mikrofon?:tak
Zapoznałeś się z obowiązującymi regulaminami?:tak

Osoby niepełniące rang na serwerze 4Maps, które wypowiadają się na temat danego kandydata mają obowiązek dodać do własnego postu link ze swoim GT z serwera.

No to tak. Zastrzeżeń większych jako tako nie mam, ale w bansie wygląda to blado. Skoro wiesz, że chcesz startować na admina - to musisz pokazać, że Ci zależy... że kultura i ogólne zachowanie jest na pierwszym planie. 6 banów w ciągu 4dni. Kultura to jedno, a obraza drugie. Nie pozwolimy, aby nasi gracze czuli się źle. Każdemu należny się szacunek. Tu masz duuuży minus ode mnie. Jednak jest plusik - GT. I w zasadzie to chyba tyle ode mnie... Musisz to poprawić, bo wypada to "kiepskawo". Neutral.

Osoby z blokadami VAC, nie przyjmujemy.

• Piwko 5
  • Wódeczka 2

odrzucone.png

• Piwko 2
  • Wódeczka 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.