Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
baby

Imiona dla psów

Rekomendowane odpowiedzi

Sieem! Planuję w najbliższym czasie przygarnąć dwa psiaki i kotkę. Wszystkie w wieku "szczenięcym", aczkolwiek jeden z psów będzie wilczakiem czechosłowackim, drugi zwyczajnym (ale równie kochanym!) kundelkiem, a kotka będzie zwyczajnym dachowcem. Oprócz wilczaka, którego planuję pozyskać z hodowli, pozostała dwójka jest jest upatrzona ze schroniska. Ale teraz pojawił się kłopot: imiona. Nigdy nie byłem zwolennikiem reksów, devilów itd. :D Akurat co do kotki, to widzi się mi się Troja, aczkolwiek to nadal nic pewnego. Wszystkie googlowe słowniczki imion dla zwierzaków zawiodły. Pomożecie przy wyborze imion? Szczególnie dla kundelka i wilczaka (samce). 

• Piwko 1

Oskar, Cezar, Brutus, Dzeki, Alex, Dino, Kespi, Burek, Bady, Bakuś, Derek, Milo, 

Po za tyn google nie boli, ludzie nazywaja psy nawet w agielkich nazwach dni tygodnia czy miesiaca.

To jest paradoks wujka google: szukasz w google i znajdujesz fora, na których odsyła się do... wujka google. Od tego jest chyba dział dyskusji, czy ewentualnie off topic, aby zasięgać pomysłów i opinii innych. Podkreśliłem zresztą, że słowniczki GOOGLE zawiodły, bo zawierają głównie wymienione przez ciebie standardowe pozycje. Jeśli już się czepiasz, to "poza", a nie po za. A druga sprawa, że wspomnianą przeze mnie Troję podsunął mi znajomy, nigdzie wcześniej - mimo poszukiwań - nie spotkałem się z tak oryginalnym imieniem/pseudonimem. Liczę więc na kreatywność tutejszych :)

Edytował/a przez baby

Hektor,Santo,Yukon,Best,Bingo

• Wódeczka 1

Hektor.. że też nie pomyślałem ziomeczku. Będzie troja, hektor i ajax! 

• Piwko 1

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.