Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
BRAINDEADFIFI

Obstawienia pieniędzy na dwóch ostatnich graczy.

OBSTAWIANIE NA DWÓCH OSTATNICH GRACZY.  

10 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy obstawianie na dwóch ostatnich graczy powinno być usunięte? (podaj powody w tym temacie)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Temat piszę z myślą o Was, bo to Wy podsyłaliście mi lub @[email protected]propozycje na temat usunięcia obstawiania pieniędzy na dwóch ostatnich graczy. Zapraszam do oddawania swoich głosów oraz do wspólnej dyskusji. 

• Piwko 2

Gracz, który postawi więcej {z reguły VIP, któremu $$ zbierają się co rundę} wygrywa obstawianie a jemu pieniądze są tak naprawdę zbędne a pozostali "potrzebujący", którzy brali w tym udział tracą cały swój wkład, czyli w sumie biednie w obu drużynach, przynajmniej przez pierwsze rundy {nie wliczając ww. VIP'ów} 😂 z drugiej strony, jeszcze nigdy się z tym nie spotkałam i w sumie czasem bywało śmiesznie przy tym obstawianiu, ale jak dla mnie opcja do wyrzucenia 😊

• Piwko 3
  • Winko 1

Dla mnie jest to ciekawa opcja na zarobienie trochę szmalu. Jednak tak jak Iza napisała, VIP nie potrzebuje szmalu więc obstawia wszystko, przez co zgarnia sam 3/4 puli. Można by zrobić jakiś maxymalny pułap wygranej. Czasem bywa że 1 osoba wygrywa 30k. Zamiast tego mogłaby wygrać 16k a resztę rozdziela się dalej. 

Dla mnie to zabawa, więc bym zostawił. 

• Piwko 3

Napisano (edytowany)

Powielam wypowiedź kolegi i koleżanki, że plug ma się nijak do pluginu z vipami. A jeśli chodzi wam o zabawę to ten plugin którego używacie jest odchudzony. Pierwsze wersję wychodziły z wygraną nie tylko $ ale równieź xtra live i podwojone hp (wtedy zwykły user byłby na równi z vipami). Jestem albo za taką wersją albo za wyłączeniem pluginu dla vipów.

PS Mam też trzecią propozycję usunąć vipy całkowicie ale połowa graczy by zniknęła :)

Edytował/a przez MzKzMzUzE
  • Piwko 3

Zgadzam się z @iza.jak dla mnie również opcja jest do wyrzucenia. Dla Vipow nie znaczy to wlasciwie nic, zyskują tylko na tym lub tracą gracze bez vipa których na serwerze jest coraz mniej :)

• Piwko 2

Ja mam taką propozycję dla zastąpienia obstawiania. Po prostu jeśli dany gracz z danej drużyny wygra pojedynek 1 vs 1 to w tedy każdy gracz z tej drużyny dostaje np. 2000 $. To taki mój pomysł na zastąpienie obstawiania ;P

• Piwko 1

A może wygrany dostawałby np. 10hp w next rundzie..?

Warunek = stawianie całym hajsem :D

• Piwko 1

A co masz na myśli pisząc, że wygrany dostawałby +10 HP w kolejnej rundzie? 

Wygrany - każda osoba która obstawiła zwycięzcę czy ta, która poprawnie wytypowała i postawiła najwięcej $? 

Bo wiadomo, jeden gracz może mieć na koncie 16k inny 10k. Wtedy który dostaje +10 HP? Każdy bez względu na kwotę? {cały czas zakładam, że wkładem jest cały posiadany hajs} 

I co wtedy z tymi pieniędzmi postawionymi? Bo mieć 110 HP super, ale zostać z deaglem albo mp5 w najlepszym wypadku {jeśli wygra gracz z Twojego teamu to coś $ wpadnie} w momencie kiedy większość {nie każdy chciałby ryzykować cały hajs} szaleje z ak czy m4 to też biednie. 

Wiadomo, że nie dla każdego, bo VIP tutaj mógłby jedynie zyskać. 

Ale mogłam czegoś nie zrozumieć. 

• Piwko 2

Hmm, blokada - kto 1 z drużyny obstawi, ten blokuje całą resztę ( zablokowanie powstrzymało by od latania wszystkich z deaglem)

nie zdąrzyłaś postawić? Trudno, padnij pierwsza to dasz radę :D 

obojętnie co byście zrobili, VIP i tak będzie miał w każdym wypadku lepiej.. bo ma darmowe bronie.

ps. wymyślcie coś kreatywnego, albo usuńcie to w … xD

• Piwko 1

Nie da się dobrze zbalansować obstawiania 2 ostatnich graczy, co by nie zrobić to VIP zawsze będzie miał lepiej. Chyba, że obstawianie bedzie możliwe tylko dla zwykłych graczy, bez vipow, wtedy miałoby to jakiś sens bo VIP nic nie zyskuje nic nie traci bo ma darmowy zestaw broni co runde, a kazdy inny gracz może na tym zyskać lub stracic jak na loterii.

• Piwko 1
  • Wódeczka 1

Hm, mnie osobiście cały czas przekonuje, żeby na obstawianiu wygrywało się to HP. Może tak, że jak zostaje 1 vs 1, obstawienie zwycięzcy wiązałoby się z wygraniem dodatkowego życia, ale w ten sposób, żeee, np:

- wkład 5k > + 10 HP

- wkład 10k > + 15 HP

- wkład 15k > + 20 HP 

{lub coś w tym stylu} 

Wtedy gracz mógłby zaryzykować, a gdyby nie chciał to kalkuluje za ile może obstawić, żeby zostało mu na broń, albo w razie gdyby obstawił źle, to żeby na tym koncie jakieś pieniądze zostały. 

• Piwko 2
  • Wódeczka 1

Witam . Osobiście nie przeszkadza mi obstawianie i przy monotonnej grze jest to jakiś przerywnik  i trochę zabawy. Bardziej skupiłbym się nad brakiem graczy. 

• Piwko 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.