Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
BeHeaD

[Skarga] In 4 Mator.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: 1629 Gronie <<TYSKIE>>
Nick oskarżonego: In 4 Mator

SID oskarżonego: STEAM_1:0:1809935071
Powód:
Opis sytuacji: pisząc wielokrotnie na [email protected] admin nie reagował  na moje prośby by wyrzucić gracza o nicku xXx który non stop mnie fleszował pisałem 3x na [email protected] lecz zero reakcji ale jak ja rzuciłem fleszem nagle dostałem bana na 30 min wiec to jest śmieszne trochę stanowczo jestem na nie by on nadal był adminem nie wypełnia swoich obowiązków tak samo jak tt stoi na respie  do 1:00 ten nic tylko sobie gra jak by gdyby nigdy nic  wycinek z konsoli : [AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
[AMXBans] Pozostalo ci 19 minut i 7 sekund bana. 
[AMXBans] Zbanowany Nick: 1629 Gronie <<TYSKIE>> 
[AMXBans] Powod: 'fb swoim na respie' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ Pijemy-Rozrabiamy.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:8659811' 
[AMXBans] Twoje IP: '88.156.129.49' 
[AMXBans] =============================================== 
Kicked by Console:  Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole.
Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole.

Dowody (demko lub ss):

Przepraszam Cię bardzo ale to nie ja dałem ci bana :)

tylko ty byles na serwie jako admin

@BeHeaD, ten ban był wykonany przez @11ruk3q.jpgKIKA, chociaż naucz się sprawdzać zanim kogoś oskarżysz :P

ps. NIE DAŁEŚ ANI DEMKA ANI SS

Brak dowodów = skarga nie ma racji bytu :)

• Piwko 3

Bana dostałeś od admina @11ruk3q.jpgKIKA (link do bana) http://serwery.gameclan.pl/bany/ban_list.php?bid=62506

Chciałbym cię poinformować, że gracz "xXx" również dostał bana  (link do ban)  http://serwery.gameclan.pl/bany/ban_list.php?bid=62508

I kolejna rzecz jest taka, że nie ty oceniasz czy admin się nadaje czy nie i nie zawsze wszystko widzimy od razu tylko po zgłoszeniu musimy wejść na specta i to sprawdzić więc nie zawsze banujemy od razu, ale na pewno nie ignorujemy zgłoszeń możesz o to być spokojny.

@55.byłeś adminem u nas i sam wiesz, że nie zawsze wszystko widać co jest pisane na [email protected] podczas gry dużo się dzieje tym bardziej jak jest sporo osób na serwie, ale pogadam z adminem i postaram się aby sytuacja się nie powtórzyła. 

Myślę, że wszystko wyjaśniłem i mogę zamknąć temat.

///Skarga niesłuszna. 

• Piwko 2

Dziękuję opiekunowi serwera za odblokowanie tematu.

Więc teraz ja zabiorę głos odnośnie tego danego bana.

Nie wiem nie widziałem i nie słyszałem czy wcześniej było zgłaszane na [email protected] nim doszedłem do gry, że xXx rzucał fb swoim, nie wiem ilu wcześniej było obecnych adminów nim sprawę przejąłem w swoje ręce ? Natomiast Ty rzucałeś na respie swoim dwa razy i miedzy innymi ja byłem oślepiony Twoim fb, zbagatelizowałem nie nadając Ci kary, później owszem widziałem jak admin @11ruk3q.jpgIn 4 Mator. upomniał xXx o nie rzucaniu fb swoim, coś w tym stylu, a Ty kolego mimo to chciałeś wymierzyć karę swoim sposobem rzucając ponownie fb na respie ze słowami cyt "a macie kurwy" ponownie dostałem fb od Ciebie i dlatego zostałeś zbanowany za celowe fb swoim a mało tego powinienem Ci dać jeszcze na dłużej bana z powodem za kulturę i słowa obrażające graczy. Więc jeśli chodzi o moją osobę ban był zasadny i raz jeszcze podkreślę że żałuję że nie na dłużej plus kultura i słowa obraźliwe.

• Piwko 2
  • Wódeczka 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.