Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowany)

Z racji iż trochę przegrałem sobie na waszym serwerze pod wieloma nickami to rzucę i swoje propozycję na temat serwera bo to co się dzieje aktualnie na nim to ta gra to unlucky jest +D

Wiem, wiem jest wzór do tego tematu jednak wolę z niego nie korzystać, żeby wszystko przejrzyście wyglądało, administracja serwera i tak będzie wiedziało o co kaman więc myślę, że złościć się nie będą.

1. Usunięcie pluginu na Campienie.... na serwerze nie grywa jakaś duża liczba graczy, załóżmy, że przy 32/32 taki plugin to chyba oczywiście by się przydał ale gdy na serwerze jest do 15 graczy max to po co trzymać taki plugin? Ludzie wybierają duże mapy, gdzie i tak kampienie jest niemożliwe. Poza tym plugin ten według mnie źle działa, gdy jestem na jakiejś mapie na 'dachu' chodzę cały czas po nim ale plugin ciągle zwiększa mi % kampienia, według mnie to jest bezsensu skoro nikt nie kampi. Tak czy siak niepotrzebne to jest na serwer GunGame.

2. Dodanie FLASHA bądź SMOKE na ostatni poziom. Na serwerze nie grywa za dużo graczy przez co na ostatnim poziomie ciężko w ogóle kogoś zabić, dodanie flasha bądź smoke napewno ułatwiłoby przetrwanie na ostatnim poziomie rozgrywki - preferuję jednak FLASHA.

3. Hmm.. nie wiem czy to jakiś błąd serwera czy może bug ale strzelanina nie jest jakaś taka 'prawdziwa'. Z metra strzelam do przeciwnika z m3, żeby go zabić a ten w ogóle nie ginie, mało tego muszę oddać jeszcze około 2/3 strzałów, żeby go zabić - gdzie tu logika? Poza tym na innych broniach to samo jest. Przegrałem na różnych serwerach ale tutaj pierwszy raz się spotykam z takim czymś.

4. Gdy zabijemy kogoś to można dodać plugin, gdzie ekran robi na przebłysk na niebiesko. Widziałem to na niektórych DM'ach i GunGame i szczerze bardzo mi się podoba, myślę, że tutaj też by się przydało aby umilić grę graczom.

5. Gdy zabijemy kogoś z kosy to zamiast mu zabierać lvl to może sobie dodawać +1 do zabójstw bądź +1 do lvl'a  ew. zabierać i sobie dodawać. - szybsza i łatwiejsza rozgrywka a nie bawienie się w zabieranie ludziom lvl'a, gdzie niekiedy zdarza się komuś odebrać z kosy po 15 razy na mapę hehe.

6. Usunięcie ochrony na start, bezużyteczna - w końcu to taki mini DM. Może wydaje się to złe ale wkurzająca jest ta ochronka na odrodzenie - biegam przez mapę nagle odradza się jakiś przeciwnika i wtedy ochrona ta jego trwa - swoją drogą nie wiem ile sekund ona trwa - i on mnie może bić a ja jego nie.. do bani ten pomysł z ochronką jest.

Edytował/a przez Shezo
  • Piwko 1

1. Plugin zostaje pomimo, że nie gra dużo graczy.
2. Flash zostanie dodany.
3. Sprawdzę czy rzeczywiście coś jest nie tak z broniami. Piszę tak, ponieważ zwykle nie widziałem różnicy podczas strzelania z innymi serwerami. Ewentualnie nagraj demko z rozgrywki i podeślij mi prywatnie!
4. Zbędne.
5. Tutaj nie będzie zmian. Odpada!
6. Ochrona zostaje.

• Piwko 1
  • Piwo bezalkoholowe 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.