Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nequsek

Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowany)

Nie moge wejsc na zaden serwer w cs (nawet gra na boty). Reinstalowalem cs i nic. Nie moge nic z tym zrobic, ladownie dochodzi do konca i w momencie gdy powinno mnie wrzucic na serwer wywala mine do menu lub calkowicie wylacza cs. Cs na STEAM. Na serwery wchodze przez najnowsze IP. Spojnosc plikow nie pomaga.

EDIT: Wylacza calkowicie cs przy probie dolaczenia

EDIT: jest Host_Error: CL_EntityNum: 2040 is an invalid number, cl.max_edicts is 2025

EDIT: Nadal nic

Edytował/a przez Nequsek
  • Wódeczka 1

Mam do ciebie pytanie.

Czy mógłbyś wysłać ss'a konsoli lub tekst który pisze podczas wyrzucenia do menu głównego Cs'a?

• Piwko 1

Miałem taki sam problem jak ty i mam pytanie czy masz może pliki typu overwolf itd... Jeśli tak to musisz to odinstalować i będzie działać jak należy

• Piwko 1

Tak jak kolega wyżej sam posiadałem taki błąd. Posiadałem Overwolf'a który najprawdopodobniej podczas bycia na Teamspeak'u lub działania w tle edytuje coś w plikach cs 1.6 Ale nie jestem pewien.

• Piwko 2

Hey! Wyjaśnił byś mi co to te pliki typu overwolf itd ?? Jak tego szukac i gdzie to moze sie znajdowac?? z góry dziękuje :)

Overwolf jest że tak powiem "pluginem" oraz "programem" na komputerze znajdziesz go z ikonką białego "lisa" wspomaga on Rozmowe na teamspeaku oraz robi krótkie nagrywki np z Cs'a

Wpisz sobie overwolf w "start" i powinno ci wyskoczyć

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.