Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Avenx

<span data-tooltip="" class="ipsBadge ipsBadge_red" id="anonymous_element_13">[ODRZUCONY]</span>Podanko

Recommended Posts

Napisano (edytowany)
Teraz mnie nie było jakiś czas, miałem sporo sprawdzianów. Niestety nie udało mi sięich napisać, gdyż zachorowałem. Na froum wróciłem tylko gdy poczułem się lepiej. Niestety przez moją nieobecność coś mi się nie udało i uprzedzam, że mój konkurs zostanie przesunięty do około połowy maja.

Myślę, że moderator byłby ostanią pełnianą przezemnie funkcją. Mam sporo czasu, ale jednak już starczy tych rang.

Ukryta zawartość

Zaloguj się, aby zobaczyć ukrytą zawartość
/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" />

* Minimum 16lat. - Jak w każdym podaniu ;/

* Spędzić na forum minimum 24h. + Ok. 7 dni.

* Posiadać minimum 100 postów na forum. + Ok. 300

* Wykazywać się aktywnością. +

* Bardzo dobra znajomość zasad gry oraz bardzo dokładna znajomość regulaminu ogólnego forum. + 

* Nie mieć na koncie żadnego ostrzeżenia. +

* Podczas pisania postów, musisz je pisać z zachowaniem zasad polskiej ortografii. Staram się jak mogę! +

* Posiadanie naramiennika 9ad4pj.png i wyższe. +

Imię: Patryk

Coś o sobie: Myślę, że niektórzy mnie już znają, a Ci co nie znają to poznają.

Ukryta zawartość

/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" /> Więc jestem (staram się być) zwykłym gimbusem.  

Staram się być miły, ogarnięty, wesoły i sympatyczny, ale nie zawszę mi to wychodzi. Do moich minusów należą lenistwo i straszna skleroza.

Ukryta zawartość

Mieszkam w małym mieście w woj. Opolskim. Jestem dosyć towarzyski, ale nie zawsze znajduję czas dla przyjaciół i szkoły. Mam dość średnie oceny. Nie uczę się, ale nigdy nie byłem z niczego zagrożony.

Jestem konsekwentny i trudno mnie sprowokować. Łatwo się denerwuje, ale swoje emocje zachowuje dla siebie.

Ukryta zawartość

Pełnię już tu kilka funkcji i staram się jak mogę, nie było na mnie żadnych skarg.

Interesuje się mangą, anime, grami i muzyką. Gram na wszystkim czym się da!

Ukryta zawartość

/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" /> (nie wiem czemu ;/)

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Teraz mam na to mniej czasu, ale myślę, że 2-4h dziennie mi się uda. Weekendy dłużej.

Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?: Odeszły dwie osoby pełniące to stanowisko. Chciałbym pomóc OMFG! i [email protected] Oczywiście, będę karał warnami za wykroczenia, zamykał stare tematy i przenosił w odpowiednie miejsca tematy, które zostały napisane w złym dziale.

Co swoją osobą możesz wnieść na forum?: Myślę, że miłą atmosferę (Jak już napisałem, staram siębyć miły i nie daje się sporwokować), wyższy poziom kultury (Na serwerze bardzo jej pilnuję i zwracam każdemu uwagę za jedno małe przekleństwo, lub obrażnie innego gracza), porządek (Będę zamykał stare tematy i przenosił te, które wylądowały w złym dziale. Będę karał warnami osoby nieprzestrzegające regulaminu forum)

Dlaczego macie mnie wybrać (przekonaj nas): Chcę odciążyć innych moderatorów i karać użytkowników nieprzestrzegających regulaminu forum. Oczywiścię bez przesady, nie będę stawiał warna za wszystko co wyda mi się wykroczeniem, a nim nie będzie!

Postanowiłem sobie skomentować odpowiedzi:

@Kszaczek

Cytat 1 - Wiem nie ma najmniejszego znaczenia jak dla mnie, KoKsiK swego czasu sobie radził.

Ukryta zawartość

Cytat 2 - Byłem bardzo aktywny, tylko w ciągu ostatnich dni moja aktywność zmalała z powodu szkoły, wszystko już jest w normie.

Cytat 4 - Miałem na myśli to, że staram się być normalny.

Edytował/a przez Avenx

* Minimum 16lat. - Jak w każdym podaniu ;/

Rozumiem to, że masz 14 lat i może jesteś ogarnięty, ale pomyślmy logicznie.

Wejdzie nowy użytkownik na forum, zobaczy 14-sto letniego moderatora i pomyśli, że sieć jest niepoważna, dlatego pod tym względem nie uważam tej kandydatury za odpowiednią.

* Posiadanie naramiennika 9ad4pj.png i wyższe. - Nie miałem niestety czasu na forum, już wszystko jest w normie i przy następnych awansach powinien być.

Ukryta zawartość

/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" /> Myślę, że kwestia tych kilku dni nie jest wielką przeszkodą

Tutaj piszesz, że nie miałeś niestety czasu na forum, a tutaj, że jesteś aktywny?

* Wykazywać się aktywnością. +

Niestety, ale jedno z drugim się nie klei kompletnie, dlatego też na obecną chwilę jestem na NIE, gdyż masz zbyt małą aktywność w ostatnim czasie na forum.

Coś o sobie: Myślę, że niektórzy mnie już znają, a Ci co nie znają to poznają.

Ukryta zawartość

/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" /> Więc jestem (staram się być) zwykłym gimbusem.  
Staram się być miły, ogarnięty, wesoły i sympatyczny, ale nie zawszę mi to wychodzi. Do moich minusów należą lenistwo i straszna skleroza.

Jak można pisać takie coś starając się o tak poważną funkcję na forum?

"Staram się być zwykłym gimbusem?!"

Proszę Cie...

Kompletnie nie nadajesz się obecnie na moderatora.

FB zaniedbany, admin serwera zaniedbany i nie opłacony = duże nie!

Ja też nie widzę jak na razie Ciebie jako Moderatora. Ogarnij najpierw obowiązki które masz teraz nadane a później przyjmuj kolejne

Ukryta zawartość

Nie dajesz rady z tymi obowiązkami co masz teraz. Popraw się i próbuj ponownie

Ukryta zawartość

Ukryta zawartość

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować