Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
laresse

przyjęty [Opiekun "DD2 #3"] laresse

Rekomendowane odpowiedzi

-Imię: Miłosz
-Nick: @11ruk3q.jpglaresse
-SID:  STEAM_0:1:417933674
-Doświadczenie w prowadzeniu serwera: Z doświadczeniem nieco gorzej takowego niestety nie posiadam, ale wiadomo człowiek się uczy całe życie. 
-Znajomość AMXX* (0-5): 1 
-Ile godzin jesteś w stanie poświęcić dla serwera:  W zależności od dnia. Czasem może być tak, że kilka godzin dziennie a czasem 30 minut, każdy ma swoje życie prywatne, którym tez musi się zająć czy tego chce, czy nie.
-Napisz coś o sobie : Coś o sobie hmmmmm :D Na imię mi Miłosz jak już napisałem wyżej. Pochodzę z małego miasteczka z okolic Torunia, aczkolwiek od prawie 3 lat mieszkam w Anglii. Uczę się na pierwszym roku w collegu na profilu „Sport” jest to coś w stylu „AWF” w Polsce. W dni wolne od szkoły przeważnie wychodzę ze znajomymi na miasto lub pograć w piłkę. Uczęszczam od jakiegoś czasu na siłownię. Bardzo Lubie sport w jakiejkolwiek formie, który w moim życiu jest ze mną praktycznie cały czas, dlatego taki kierunek w szkole. Przed wyjazdem do Anglii ćwiczyłem pływanie przez prawie 7 lat, jak i grałem w piłkę nożną w drużynie z mojego miasta ;) Po wyjeździe niestety te pasje troszkę odłożyłem na bok mówiąc w skrócie przestałem pływać i grać w drużynach raczej teraz jak gdzieś idę czy pograć, czy popływać jest to bardziej w celach  rekreacyjnych . Jestem osobą dosyć komunikatywną, która lubi zawierać nowe przyjaźnie. Lubię poznawać nowych ludzi odkąd pamiętam nie miałem z tym problemu. Staram się  pomagać innym i jeśli ktoś przyjdzie i poprosi o pomoc zawsze ją dostanie, jeśli mam taką możliwość. Jestem sumienny i  staranny, staram się nie odkładać żadnych obowiązków na później raczej wole zrobić coś teraz, żeby później mieć wolne. Praktycznie cały czas jestem uśmiechnięty z dobrym humorem, którym staram się zarazić innych.

-Jakie zmiany chciałbyś wprowadzić na serwerze?: Na sam początek chciałbym odciążyć właścicieli serwera w sprawach związanych z forum bynajmniej, dopóki nie załapie trochę wiedzy. W późniejszym terminie pewnie zacznę organizować różnorodne konkursy, wgłębiać się w całe działanie serwera, pluginy i całą resztę. Więc również odciążę @ PEJTERi @ .:Grand-Master:.z propozycjami z wgrywaniem skinów, rs'ów i innymi rzeczami związanymi z serwerem. Z drobnymi poprawkami czy problemami, które wynikną na serwerze. Wiadomo nie zacznę od razu od nie wiem czego bez doświadczenia :D 

W podaniach o stanowiska forumowe mogą wypowiadać się tylko użytkownicy posiadający rangę na forum inną niż użytkownik, lub jakikolwiek zielony naramiennik.

• Piwko 3
  • Wódeczka 2

Nawet ładne i sensowne podanie. Wydajesz się osobą naprawdę ogarniętą i dość szybko przyswajającą wiedzę.

Ja będę na TAK.

Jesteś dość aktywny na serwerze jak i na forum. Myślę, że sobie poradzisz.

• Piwko 1
  • Winko 1

Jest jedna rzecz, która mi się spodobała w Twoim podaniu - mamy podobny tok myślenia - oczywiście w tej kwestii. 

Spoiler

ale wiadomo człowiek się uczy całe życie

Każdy kiedyś chciał zacząć coś dawać, a nie tylko brać. Uważam, że jest to odpowiedni czas dla Ciebie jako Opiekun Serwera - staż już masz, doświadczenie z czasem zdobędziesz, ale pamiętaj najważniejsze są chęci, a widzę po samym podaniu, że Ci zależy. 

Sam zaczynałem od Admina, a później działałem jako Opiekun i powiem Ci szczerze, że praca jako OS jest bardzo fajna, bo to Ty w głównej mierze zatwierdzasz dane propozycje, czy przyjmujesz Adminów - jest to bardzo ważna rzecz dla rozwoju serwera, a pamiętajmy, że DD2 #3 jest to najbardziej rozwinięty serwer na sieci - mówię tutaj o ilości graczy na serwerze. 

Dobry Opiekun = dobry serwer - tak skrótem. 

Podanie same w sobie jest napisane z sensem - krótko i na temat i to się ceni w takich podaniach. 

Mało tego Opiekun się przyda ponieważ @ PEJTERjak i @ .:Grand-Master:.nie mają tylko jednego serwera + w grę wchodzi życie prywatne - na pewno w jakimś stopniu ich odciążysz. 

Do plusów można zaliczyć wiele więcej rzeczy:

• Steam,

• Wiek,

• Staż, 

• Pagon,

• Posiadanie Admina na TS3, 

Kontakt z graczami. 

Na sam koniec jedyne co Ci mogę napisać to powodzenia. 

• Piwko 1
  • Winko 1

+Podanie 

+Wiek 

+ Jesteś Ogarnięty 

- Amxx do nauczenia 

Jestem za daniem szansy chłopakowi 

Tak 

• Piwko 1

Jestem na tak. Przekonało mnie Twoje podanie. 

+ pagon

+ wiek

Jeżeli chodzi o amxx i naukę, możesz podbić do mnie :) Nauczę Cię podstaw w miarę możliwości.

To nic ciężkiego i skomplikowanego, wgranie pluginy to praktycznie kopiuj wklej i dodać plugin do plugins.ini, a następnie dodać cvary i ustawić pod serwer. 

Czasem jest tak, że musisz edytować plugin, ale to też proste - edytujesz plik - nazwapluginu.sma następnie konwertujesz na plik amxx :)

Edytował/a przez Archi
poprawa interpunkcji
  • Piwko 1

Jak zauważyłem nie raz zgłaszałeś problem jak był lub coś trzeba było poprawić na serwerze. Jesteś pomocną osobą co widać na obu stanowiskach. Można na Ciebie liczyć jest, to pewne! Jesteś obiektywny oraz komunikatywny.
Znajomość AMXX, to nie problem. Wiem, że sobie poradzisz z tym i z czasem będziesz miał większe doświadczenie jako opiekun.

Po prostu widzę Ciebie na tym stanowisku także masz ode mnie zielone światło! POWODZENIA!

Spoiler

green-traffic-signal-500x500.jpg

• Piwko 1
  • Wódeczka 2

+pagon

+staż

+/- doświadczenie, ale każdy od czegoś zaczynał ;]

Na Tak.

Pozdrawiam! o7

• Piwko 1

Myślę, że na chwilę obecną przyda się prawa ręka dla @ PEJTER& @ .:Grand-Master:.

Do tej pory wydajesz się spokojną i ogarniętą osobą, więc jak najbardziej na plus.

+Pagon

+Wiek

+Staż

Z mojej strony TAK

• Piwko 1

Jak dla mnie tak , pracowity , aktywny , z czasem wiadomo każdy ma też swoje sprawy na głowie.. Myśle że jesteś odpowiednią osobą która mogłaby pomóc chłopakom w prowadzeniu serwera.. Wszystkiego sie kiedyś nauczysz . Trzymam kciuki i powodzenia  :D 

• Piwko 2

przyjete.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.