Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Głównie patrząc na aktywność serwera (last 7 days) kieruje tutaj propozycje nowej mapy.

559994375_aktywnonaserwie.png.bf0234d550dfbbe3f6dbafe68dd867d3.png 

Słuchając "przeważnie" negatywnych opinii od graczy na serwerze dotyczącej obecnej mapy de_dust2_newb (https://gamebanana.com/maps/14796. Chciałbym zaproponować Wam mapę która była już na serwerze za moich czasów gdy właśnie mniejsza ilość graczy bywała na serwerze, mianowicie mapa css_dust2x2 https://gamebanana.com/maps/187641 (only gala i long) bardzo możliwe że kilku graczy będzie znało doskonale tą oto mapę. Chciałbym żeby gracze jak i administracja wypowiedziała się na temat tej mapy i odpowiedziała pytanie czy jest możliwość przetestowania jej na naszym serwerze ?

Serdecznie pozdrawiam :) 

@Fr3GaJasne że może denerwować przy 20-30 osobach, jak widzisz na serwie nie ma szału a szczyt to ledwo 24-25, doceniam szczerą wypowiedź ale tu chodzi bardziej o testy, jak to się sprawdzi nie musi zostać ona na zawsze :)  

Jeśli chodzi o votemap to już oddzielny temacik można go podpiąć pod ten 

Edytował/a przez Pawelek xd
  • Piwko 4

Jak dla mnie na NIE.

Dlaczego?  

Jeżeli na serwerze będzie przykładowo 20 osób to będzie przysłowiowy "młyn". 

Już widzę tą chmarę  TT biegnącą longiem czy galą.

Innym rozwiązaniem było by dodanie komendy votemap :)

Był bym bardziej za dodaniem jakiejś większej mapy, ponieważ też mnie denerwuje ta mapa ;D

Pozdrawiam. 

Edytował/a przez Fr3Ga
  • Piwko 2

Jestem na TAK.

Dla innych graczy to zawsze coś nowego. Jeśli chodzi o starą mapę to jest potworna, moim zdaniem. :)

• Piwko 1
  • Piwo bezalkoholowe 2

Powiem tak co do map to każdy ma co chwile jakieś pretensje bo tu za dużo kamp do ct bo to jest pod tt i ciągle zażalenia. 

Co do nowej mapy oczywiście można wgrać czemu nie? Już nie raz była wgrywana nowa mapa nie podobała się to galara czy ktoś znajdował inną i się je zmieniało proste. Nikomu nigdy się nie dogodzi jak dla mnie to jestem na TAK. ;)

• Piwko 3
  • Piwo bezalkoholowe 1

Jestem na tak i to samo co pisze @xKozbiikażdemu jakaś z map co chwila się nie podoba i trzeba by było chyba wgrać więcej i dodać komendę ''votemap'' :xD:

• Piwko 1

Coś czuję że będzie więcej banów za txt ale mniejsza... Testy? Czemu nie... Zawsze można spróbować. Co do tej "nowej" mapy. Sam często wychodzę z niej jak jest bo ilość skrótów i lamp mnie zniewala. Wracając do głównego wątku dodania mapy to jestem jak najbardziej za ale mógłby być jakiś maksymalny próg graczy grających na mapie no do 16 osób jak na nie których serwerach jest opcja /malamapa

Jestem na Tak

• Piwko 2
  • Wódeczka 1

Szczerze to przyda się mniejsza mapa :v komu by się chciało latać we 4 po takiej mapie lepiej mniejsza :v i oczywiście tak jak kiedyś było z limitem osób :p potem rozpoczyna się głosowanie na mapę. A co do tego kijowego dusta to jestem osobiście za zmianą tego xD Pozdrawiam cieplutko dzieciaczki xD

• Piwko 3

Nie gram już praktycznie, ale ostatnio wpadłem na chwilkę i widziałem tą nową mapkę. Ciężka do ogarnięcia i nie grało mi się na niej fajnie. GT chyba mówi samo za siebie. 

Ale mapa, którą zaproponowałeś chyba będzie za mała nawet na tych 24-25 graczy. 

Jest jeszcze kwestia "malamapa" -komenda, którą gracze mogą wpisywać kiedy będzie ich mało (np. godziny wieczorne, kiedy jest do 10 osób).

Edytował/a przez Dzielny Tabaluga

Takie mapy można na mniej więcej 10 graczy wgrać, ale nie przy 20+. Dorze by było mieć ze 2 małe mapy na wieczorki i poranki, a jak dużo ludu to zostawić normalne dd2 a nie jakieś rumuński newb, które tylko serwer opróżnia. Pomysł dobry, tylko dopracować.

Witam wszystkich oraz oczywiście naszego nieocenionego @Pawelek xd , który powrócił do nas z zaświatów :P 

A teraz tak na poważnie , co do wgrania mapki zaproponowanej przez @Pawelek xdjestem jak najbardziej na tak , jednak że będzie ona zależna od ilości graczy . Czyli tak jak wspomnieli niektórzy będzie dostępna na prośbę , czyli /malamapa .

Co do mapki  de_dust2_newb (https://gamebanana.com/maps/14796) , również często dostaje sygnały , że nie zbyt wiele graczy jest nią zachwycona . Tak więc czas na zmianę . Zostanie wprowadzona nowa mapka sea_dust2 https://maps.cs-bg.info/maps/cs/2825/ . Również jest troszku bardziej rozbudowana jednak , że jest o wiele prostsza od newb. 

• Piwko 1
  • Wódeczka 2

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.