Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowany)

Nick: biedak

Powód: AB, Super Ban
Admin banujący: Quan-_-, Redux
Data i godzina zdarzenia: około 21:35
Mapa: deathrun_all_green?
Wycinek z konsoli: Nie posiadam wycinka ponieważ doznałem szoku i odrazu wyszedłem z gry. 

Chciałbym dopisać tutaj kilka zdań, otóż przed chwilą wszedłem sobie do gierki aby sobie normalnie pograć, i nagle Redux napisał "biedak AB", po czym dostałem bana z nazwą SUPER BAN. jeszcze 20 min temu nie widziałem do końca co to znaczy, więc sobie wygooglowałem, no ale nieważne. Zszkowało mnie to ponieważ niewiedziałem o co dokładnie chodzi. Spojrzałem więc w AmxBansa i wszystko stało się jasne. Wczoraj ktoś niewiem o której wszedł na moim nicku i zaczął zapewne wyzywać i dostał bana za obraze, później z tego co jest pokazane, wszedł na innym steam id, znów używając mojego nicku i dostał perma. Niewiem o co chodzi, ale nie chce bakać za to że jakiś "cep" sobie robi jaja, który niejednokrotnie próbował już się włamać na mój nick (na co również mam świadków, zachęcam do złożenia zeznań). Podsumowując, nie dostałem wczoraj bana, dostała go osoba podszywająca się. Poniżej załączam screeny z AmxBansa (dla ciekawych). 

A i chciałbym dodać, możliwe że mnie to lekko zdyskwalifikuje, lecz gram na dwóch platformach Steam oraz NonSteam, z tego co wiem steam id można zmienić, lecz grałem już niejednokrotnie na Nsi'e i grali również wtedy admini, którzy mnie dobrze znają, bo już nie raz nimi rozmawiałem w gierce na różne tematy. Dziękuję i życze miłego dnia/wieczoru ;d

@edit  Żeby nie było, nie jestem zły na żadnego admina czy coś, wykonali swoją robotę, ja poprostu nic nie wiedziałem i oberwałem.

xxxxx.PNG

xxxx2.PNG

Edytował/a przez biedak
  • Piwko 1

Admin banujący wyjaśnił co i jak.

Spróbuj czy możesz wejść na serwer 

• Winko 1

Działa wszystko jak należy. Dzięki za fatyge:). Pozdro

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.