Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
kprosto49

Typowanie #1 PlusLiga 15/16/17.03.2019

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zapraszam na siatkówkę, a dokładnie na 25 kolejkę PlusLigi.

Powodzenia w typowaniu!

Przypominam za spóźniony post to oczywiście warn   (oczywiście jeżeli chodzi o datę i godzinę meczu danego a nie całość) :) 

 

Za prawidłowe wytypowanie zwycięzcy otrzymuje się 2 punkty.

Za wytypowanie prawidłowego wyniku spotkania otrzymamy się 3 punkty.

Za złe wytypowanie zwycięzcy dostaje się 0 punktów.

Typy wpisujemy w środku pomiędzy nazwami drużyn.

Wyniki mogą być 3-0, 3-1, 3-2, 2-3, 1-3, 0-3.

 

WZÓR:

1. Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów (Typujemy do 15.03.2019 17:30)

2. MKS BędzinChemik Bydgoszcz (Typujemy do 15.03.2019 20:30)

3. GKS Katowice - ZAKSA Kędzierzyn Koźle (Typujemy do 16.03.2019 14:45)

4. Cerrad Czarni Radom - Trefl Gdańsk (Typujemy do 16.03.2019 17:30)

5. Aluron Virtu Warta Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn (Typujemy do 17.03.2019 14:45)

6. Onico Warszawa - Jastrzębski Węgiel (Typujemy do 17.03.2019 17:30)

 

MÓJ TYP: 

1. Cuprum Lubin 1-3 Asseco Resovia Rzeszów (Typujemy do 15.03.2019 17:30)

2. MKS Będzin 3-0 Chemik Bydgoszcz (Typujemy do 15.03.2019 20:30)

3. GKS Katowice 2-3 ZAKSA Kędzierzyn Koźle (Typujemy do 16.03.2019 14:45)

4. Cerrad Czarni Radom 3-1 Trefl Gdańsk (Typujemy do 16.03.2019 17:30)

5. Aluron Virtu Warta Zawiercie 3-0 Indykpol AZS Olsztyn (Typujemy do 17.03.2019 14:45)

6. Onico Warszawa 3-1 Jastrzębski Węgiel (Typujemy do 17.03.2019 17:30)

  • Piwko 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Cuprum Lubin 0-3 Asseco Resovia Rzeszów (Typujemy do 15.03.2019 17:30)

2. MKS Będzin 3-1 Chemik Bydgoszcz (Typujemy do 15.03.2019 20:30)

3. GKS Katowice 0-3 ZAKSA Kędzierzyn Koźle (Typujemy do 16.03.2019 14:45)

4. Cerrad Czarni Radom 1-3 Trefl Gdańsk (Typujemy do 16.03.2019 17:30)

5. Aluron Virtu Warta Zawiercie 3-1 Indykpol AZS Olsztyn (Typujemy do 17.03.2019 14:45)

6. Onico Warszawa 2-3 Jastrzębski Węgiel (Typujemy do 17.03.2019 17:30)

  • Piwko 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Cuprum Lubin 1-3 Asseco Resovia Rzeszów (Typujemy do 15.03.2019 17:30)

2. MKS Będzin 1-3 Chemik Bydgoszcz (Typujemy do 15.03.2019 20:30)

3. GKS Katowice 0-3 ZAKSA Kędzierzyn Koźle (Typujemy do 16.03.2019 14:45)

4. Cerrad Czarni Radom 1-3 Trefl Gdańsk (Typujemy do 16.03.2019 17:30)

5. Aluron Virtu Warta Zawiercie 3-0 Indykpol AZS Olsztyn (Typujemy do 17.03.2019 14:45)

6. Onico Warszawa 0-3 Jastrzębski Węgiel (Typujemy do 17.03.2019 17:30)

  • Piwko 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Cuprum  Lubin 1 - 3 Asseco Resovia Rzeszów 

 

2. MKS Będzin 3 - 2 Chemik Bydgoszcz 

 

3. GKS Katowice 3 -  1 ZAKSA Kędzierzyn Koźle 

 

4. Cerrad Czarni Radom 0 -  3 Trefl Gdańsk 

 

5. Aluron Virtu Warta Zawiercie 3 - 2 Indykpol AZS Olsztyn 

 

6. Onico Warszawa 3 -  0 Jastrzębski Węgiel 

  • Piwko 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Cuprum Lubin 1-3 Asseco Resovia Rzeszów (Typujemy do 15.03.2019 17:30)

2. MKS Będzin 1-3 Chemik Bydgoszcz (Typujemy do 15.03.2019 20:30)

3. GKS Katowice 3-1 ZAKSA Kędzierzyn Koźle (Typujemy do 16.03.2019 14:45)

4. Cerrad Czarni Radom 3-1 Trefl Gdańsk (Typujemy do 16.03.2019 17:30)

5. Aluron Virtu Warta Zawiercie 3-1 Indykpol AZS Olsztyn (Typujemy do 17.03.2019 14:45)

6. Onico Warszawa 3-1 Jastrzębski Węgiel (Typujemy do 17.03.2019 17:30)

  • Piwko 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Cuprum Lubin 3-1 Asseco Resovia Rzeszów (Typujemy do 15.03.2019 17:30)

2. MKS Będzin 2-3 Chemik Bydgoszcz (Typujemy do 15.03.2019 20:30)

3. GKS Katowice 0-3 ZAKSA Kędzierzyn Koźle (Typujemy do 16.03.2019 14:45)

4. Cerrad Czarni Radom 2-3 Trefl Gdańsk (Typujemy do 16.03.2019 17:30)

5. Aluron Virtu Warta Zawiercie 1-3 Indykpol AZS Olsztyn (Typujemy do 17.03.2019 14:45)

6. Onico Warszawa 3-2 Jastrzębski Węgiel (Typujemy do 17.03.2019 17:30)

 

  • Piwko 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Cuprum Lubin 2-3 Asseco Resovia Rzeszów (Typujemy do 15.03.2019 17:30)

2. MKS Będzin 2-3 Chemik Bydgoszcz (Typujemy do 15.03.2019 20:30)

3. GKS Katowice 1-3 ZAKSA Kędzierzyn Koźle (Typujemy do 16.03.2019 14:45)

4. Cerrad Czarni Radom 3-1 Trefl Gdańsk (Typujemy do 16.03.2019 17:30)

5. Aluron Virtu Warta Zawiercie 3-2 Indykpol AZS Olsztyn (Typujemy do 17.03.2019 14:45)

6. Onico Warszawa 3-0 Jastrzębski Węgiel (Typujemy do 17.03.2019 17:30)

  • Piwko 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Cuprum Lubin 1-3 Asseco Resovia Rzeszów (Typujemy do 15.03.2019 17:30)

2. MKS Będzin 2-0 Chemik Bydgoszcz (Typujemy do 15.03.2019 20:30)

3. GKS Katowice 1-3 ZAKSA Kędzierzyn Koźle (Typujemy do 16.03.2019 14:45)

4. Cerrad Czarni Radom 3-1 Trefl Gdańsk (Typujemy do 16.03.2019 17:30)

5. Aluron Virtu Warta Zawiercie 3-0 Indykpol AZS Olsztyn (Typujemy do 17.03.2019 14:45)

6. Onico Warszawa 3-1 Jastrzębski Węgiel (Typujemy do 17.03.2019 17:30)

  • Piwko 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Cuprum Lubin 3-1 Asseco Resovia Rzeszów (Typujemy do 15.03.2019 17:30)

2. MKS Będzin 3-0 Chemik Bydgoszcz (Typujemy do 15.03.2019 20:30)

3. GKS Katowice 3-0 ZAKSA Kędzierzyn Koźle (Typujemy do 16.03.2019 14:45)

4. Cerrad Czarni Radom 1-3 Trefl Gdańsk (Typujemy do 16.03.2019 17:30)

5. Aluron Virtu Warta Zawiercie 0-3 Indykpol AZS Olsztyn (Typujemy do 17.03.2019 14:45)

6. Onico Warszawa 3-1 Jastrzębski Węgiel (Typujemy do 17.03.2019 17:30)

  • Piwko 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Cuprum Lubin 1-3 Asseco Resovia Rzeszów (Typujemy do 15.03.2019 17:30)

2. MKS Będzin 2-3 Chemik Bydgoszcz (Typujemy do 15.03.2019 20:30)

3. GKS Katowice 0-3 ZAKSA Kędzierzyn Koźle (Typujemy do 16.03.2019 14:45)

4. Cerrad Czarni Radom 3-2 Trefl Gdańsk (Typujemy do 16.03.2019 17:30)

5. Aluron Virtu Warta Zawiercie 1-3 Indykpol AZS Olsztyn (Typujemy do 17.03.2019 14:45)

6. Onico Warszawa 3-2 Jastrzębski Węgiel (Typujemy do 17.03.2019 17:30)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Cuprum Lubin 1-3 Asseco Resovia Rzeszów (Typujemy do 15.03.2019 17:30)
2. MKS Będzin 3-1 Chemik Bydgoszcz (Typujemy do 15.03.2019 20:30)
3. GKS Katowice 2-3 ZAKSA Kędzierzyn Koźle (Typujemy do 16.03.2019 14:45)
4. Cerrad Czarni Radom 2-3 Trefl Gdańsk (Typujemy do 16.03.2019 17:30)
5. Aluron Virtu Warta Zawiercie 3-1 Indykpol AZS Olsztyn (Typujemy do 17.03.2019 14:45)
6. Onico Warszawa 3-2 Jastrzębski Węgiel (Typujemy do 17.03.2019 17:30)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Cuprum Lubin 1-3 Asseco Resovia Rzeszów (Typujemy do 15.03.2019 17:30)

2. MKS Będzin 1-3 Chemik Bydgoszcz (Typujemy do 15.03.2019 20:30)

3. GKS Katowice 0-3 ZAKSA Kędzierzyn Koźle (Typujemy do 16.03.2019 14:45)

4. Cerrad Czarni Radom 2-3 Trefl Gdańsk (Typujemy do 16.03.2019 17:30)

5. Aluron Virtu Warta Zawiercie 3-1 Indykpol AZS Olsztyn (Typujemy do 17.03.2019 14:45)

6. Onico Warszawa 3-0 Jastrzębski Węgiel (Typujemy do 17.03.2019 17:30)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Cuprum Lubin 0-3 Asseco Resovia Rzeszów (Typujemy do 15.03.2019 17:30)

2. MKS Będzin 0-3 Chemik Bydgoszcz (Typujemy do 15.03.2019 20:30)

3. GKS Katowice 1-3 ZAKSA Kędzierzyn Koźle (Typujemy do 16.03.2019 14:45)

4. Cerrad Czarni Radom 0-3 Trefl Gdańsk (Typujemy do 16.03.2019 17:30)

5. Aluron Virtu Warta Zawiercie 3-2 Indykpol AZS Olsztyn (Typujemy do 17.03.2019 14:45)

6. Onico Warszawa 0-3 Jastrzębski Węgiel (Typujemy do 17.03.2019 17:30)

  • Piwko 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Cuprum Lubin 0-3 Asseco Resovia Rzeszów (Typujemy do 15.03.2019 17:30)

2. MKS Będzin 2-3 Chemik Bydgoszcz (Typujemy do 15.03.2019 20:30)

3. GKS Katowice 0-3 ZAKSA Kędzierzyn Koźle (Typujemy do 16.03.2019 14:45)

4. Cerrad Czarni Radom 1-3 Trefl Gdańsk (Typujemy do 16.03.2019 17:30)

5. Aluron Virtu Warta Zawiercie 2-3 Indykpol AZS Olsztyn (Typujemy do 17.03.2019 14:45)

6. Onico Warszawa 3-2 Jastrzębski Węgiel (Typujemy do 17.03.2019 17:30)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xxx.png.b48df5cd77f9f6a191a377cff70818ef.png

Wyniki spotkań:

1. Cuprum Lubin 3-0 Asseco Resovia Rzeszów (Typujemy do 15.03.2019 17:30)

2. MKS Będzin 1-3 Chemik Bydgoszcz (Typujemy do 15.03.2019 20:30)

3. GKS Katowice 1-3 ZAKSA Kędzierzyn Koźle (Typujemy do 16.03.2019 14:45)

4. Cerrad Czarni Radom 3-0 Trefl Gdańsk (Typujemy do 16.03.2019 17:30)

5. Aluron Virtu Warta Zawiercie 3-0 Indykpol AZS Olsztyn (Typujemy do 17.03.2019 14:45)

6. Onico Warszawa 3-0 Jastrzębski Węgiel (Typujemy do 17.03.2019 17:30)

Punktacja:

@ kprosto499 punktów.

@RdN4 punkty.

@ sredniomineralizowana woda8 punktów.

@StaR ★5 punktów.

@ BRAINDEADFIFI9 punktów.

@xѕнαтαηєк 8 punktów.

@mateusz 14212 punktów.

@zeico.pngApoLLo.10 punktów.

@sn1p3r.4 punkty.

@DarO8 punktów.

@ letdown.6 punktów.

@dr1.pngzawis8 dr2.png10 punktów.

@ sredniomineralizowana woda7 punktów.

@zimny browarek6 punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×