Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
Pan Fiuk

Zmiana de_aztec na inną mape.

Zmiana De_aztec  

4 użytkowników zagłosowało

1. 1. Jaka mapa by najbardziej pasowała zamiast De_Aztec?

• De_Train
      1
    • De_Mirage
      3

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Jak w temacie, proponuje by zmienić plansze na inną, ponieważ zaobserwowałem, ze przy tej mapie serwer kompletnie się wyludnia. Nic dziwnego, ponieważ aztec przy 20 graczach, jest hardkorowy i gra na tej mapie z przyjemnością niewiele ma wspólnego. Osobiście lubię te mapkę, ale nie lubię gry w pojedynkę.

Biorąc pod uwagę pozostałe mapy, pasowałaby tam jakaś klasyczna, moje propozycje:

- train

- mirage

Co o tym sądzicie?

Mapy niedawno był zmieniane przez właścicieli.

Dodając de_train ponownie pojawią się narzekania na kampienie pod pociągami, podzielne zdania na temat że mapa dobra lub nie. (takie 50/50 z reguły było słychać)

Dobrym pomysłem byłaby mapa de_tuscan, ale w tym miesiącu mapy NIE będą zmieniane.

Grając dzisiaj jakoś nie słyszałem narzekań, dodatkowo od początku do końca na mapie grało blisko 16 osób.

Edit:

@Pan Fiuk Nie martw się za bardzo ponieważ ze względu na otrzymaną rangę mam zamiar zadbać o jedyny serwer na którym gram :D. Z czego można wywnioskować  iż  będę "truł dupę" @ PEJTER oraz @ .:Grand-Master:. w sprawach związanych z mapami, pluginami oraz błędami do tego stopnia by uzyskać dostęp  do FTP.  Oczywiście umożliwi mi to samodzielną naprawę mojego ulubionego serwera, tylko i wyłącznie po to bym mógł grać "fear play":), a co do map, tak jak up bd zmieniał co miesiąc najmniej grywalną (ew. tą mapę na którą bd gracze najwięcej narzekać) co MIESIĄC.

Edit #2

Co miesiąc postaram się dodawać temat wraz z zmianą mapy (oczywiście tej "najmniej grywalnej") Więc @Pan Fiukmam złą wiadomość, ponieważ NIGDY nie bd zmieniane ostatnio wgrane mapy (rzecz jasna istnieją wyjątki).

Co do zmian:

de_aztec; - obecna

de_inferno; - obecna

de_nuke; - obecna

de_dust2; - obecna

de_dust;

de_train;

de_westwood; - odpada

de_mirage; - odpada

...

Coś w tym typie bd dodawał listy do propozycji map (rzecz jasna gracze będą mogli dodać własne propozycje map).

Oczywiście ostateczną decyzję mają właściciele, więc jedyne co mogę zrobić to "ZAWRACAĆ GŁOWĘ" ile wlezie :) [ To mi akurat wychodzi perfekcyjnie, że tak to ujmę ^^]

Tak więc temat uważam za zamknięty, wznowię podobny z początkiem kwietnia :).

• Piwko 1
  • Wódeczka 1

Napisano (edytowany)

@DrizztBardzo miło czytać, ze wreszcie ktoś podejmuje rękawice. Miałbym prośbę abyś pewną kwestią zajął się priorytetowo.

Chodzi mi o kulture na serwerze, a mianowicie o kulturę wygrywania i przegrywania. Co zdumiewające, w przeciwieństwie do większości serwerów, tutaj część dobrych graczy obraża słabszych. Kompletnie tego nie rozumiem. Nie mam problemu z tym, ze ktoś jest lepszy i co runde mnie nokautuje. Problem mam wtedy gdy gość, spamuje na say, teksty typu "hahahahha', "nooob", "kuuurwo", "easy" itd. Jednym słowem prowokuje do tego by go obrazić. Skoro jest cenzura na czacie, zadbajmy o to by nie wyglądała komicznie. No bo jak inaczej nazwać sytuacje gdzie gracz ma nick "ogur = kurwo", na say pisze "hahahaha kurwo", a jak mu człowiek chce odpisać żeby się za przeproszeniem odpierdolił to wyskakuje Ci info * I love this serwer *.  Jest pewien gracz, który nagminnie wchodzi obrażać. Jak sobie zajrzysz w listę graczy, to jest tam pełno nicków typu "SHOCK = KUURWO", "Ogur = KUURWO" itd. Niejednokrotnie pisałem na sb, by ktoś wszedł tego gagatka usunąc, jednak chyba jesteś jedyną osobą, która ma admina na serwie, więc nie ukrywam że liczę na Ciebie, nie po to wbiłem dwa nicki w topkę, zeby zmieniać serwer xd

PS.

Jak już będziesz cisnął właścicieli serwa, to przypomnij im o adminach. Nie chodzi mi tylko o moje podanie - rozumiem , że nie wszystkie można rozpatrywać pozytywnie, jednak adminów brakuje zupełnie i moim zdaniem decyzje powinny zapadać nieco szybciej, ponieważ na braku adminów tracił cały serwer. 

PS2. 

Jeszcze mam jedno pytanie/propozycje - dlaczego po śmierci można obserwować zawodników tylko z tej drużyny w której grasz? Dla mnie jako gracza z kilkuletnim stażem jest frustrujące to aby zobaczyć czy gracz, który mnie ciągle zabija dobrze gra, czy ma jakieś wspomagacze, muszę wyjść na spectate. 

Proponuje by kamere po śmierci ustawić na obdywa teamy :)

@Drizztco do mapek rozumiem, aczkolwiek moim zdaniem pozostałe mapy są super - ponieważ są to podstawowe mapki :)

Skoro z moich porpozycji odpada zarówno train jak i mirage to proponuje dust :)

Edytował/a przez Pan Fiuk
  • Piwko 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.