Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
vovoxhit

Mini spotkanie PR dla tych co nie mogli

Rekomendowane odpowiedzi

Wraz z @ Radecky chcieliśmy ogłosić, że organizujemy takie mini spotkanie dla ludzi z sieci w Rzeszowie.  

Na ostatnim  zlocie w Krakowie dużo osób nie było ponieważ albo nie mogły albo miały bardzo daleko. Jako że wiele osób na sieci jest z Podkarpacia, bardzo miło było by was wszystkich poznać, bądź jeżeli rozmawialiśmy już kiedykolwiek, zobaczyć. Jeżeli chodzi o termin to w opcje wchodzi któryś weekend w Marcu ( 16-17/23-24/30-31).

Dlatego chciałbym aby osoby które mogły by przyjechać podały w komentarzu jaki termin bardziej im odpowiada. Co do wybrania terminu 11 Marca napiszemy oficjalny termin:] Jeżeli chodzi o plan i atrakcje, Rzeszów to bardzo elastyczne miasto i nawet na spontanie można zrobić w nim wiele wiele fajnych rzeczy :pijacy2:

Co do planu o jakim myśleliśmy z chłopakami to:

FlyPark (park trampolin), zabawa przednia szczególnie w grupie, jeżeli ktoś już kiedyś coś skakał do pianek albo robił salta. Mają bardzo fajne trampoliny dla zaawansowanych :0girl_witch:

~ ShareLock (escape room), tu chyba tłumaczyć nie muszę, mega fun osobiście nigdy nie byłem ale ponoć czujesz się tam jak w filmie akcji 

~ Jeżeli chodzi o ciepłe miejsce dobry alkohol to o to się martwić nie musicie, Rzeszów żyje do rana, sam osobiście znam pare zajebistych knajp z mega wystrojem w których wszyscy sie pomieścimy i pogramy w Alkochińczyka :3

~ Spanie to kwestia indywidualna ale mój znajomy ma swój hotel więc jeżeli bym z nim pogadał może bym coś wytargował :)

Nie przedłużając, ludzie z Podkarpacia myśle że z miłą chęcią przyjadą, co do reszty to zapraszamy i oferujemy miłą zabawę! 

Prosze wypowiadać się w kwestii terminu oraz obecności :3 Więcej informacji, wkrótce! 

• Piwko 7
  • Wódeczka 2

16 - 17 auu 

Zly termin im out

• Piwko 2

Bardziej preferowałbym 23/24, no ale można coś się dogadać Kappa 

• Piwko 3

Mi pasuje każdy weekend i bardzo chętnie przyjadę :pika1:

• Wódeczka 2

KUSI KUSIIII AJJ

• Wódeczka 1

Ehhh dlaczego marzec, dlaczego tak późno info :/ ja bym przyjechała, ale prośby odnośnie grafiku mam do  polowy miesiąca, teraz musze zapytać czy dałoby rade wcześniej wyjść, jeśli nie to szkoda. 

• Winko 1

Ja mogę, ale zrezygnuje głównie z powodu takiego, iż po ostatnim zlocie moja wątroba do dziś ma problem z regeneracją xD Kappa

• Piwko 3

Napisano (edytowany)

ja tylko jak juz to przyjade na picie czy balet, nie chce mi sie lazic niewiadomo gdzie

Edytował/a przez Audi a4
  • Piwko 1

Super, teraz mam jeszcze dalej:LUL:

• Piwko 1
  • Wódeczka 4

Niestety, ale i na tym zlocie być nie będę mogła :C

Napisano (edytowany)

Zamiast na środku Polski, gdzie wiele ludzi może przyjechać bo będzie miało blisko to nieeee - lepiej zrobić jak najdalej :v 

Takie akcje tylko na PR :D 

@11ruk3q.jpgvovoxhit - Aaa, ok ok - dziś trochę coś słabo potrafię myśleć :/

Edytował/a przez NiceK
  • Winko 1

Napisano (edytowany)
23 minuty temu, NiceK napisał:

Zamiast na środku Polski, gdzie wiele ludzi może przyjechać bo będzie miało blisko to nieeee - lepiej zrobić jak najdalej :v 

Takie akcje tylko na PR :D 

Ale to nie zlot tylko spotkanie dla tych co nie mogli być w Krk:) W centrum bedziesz mial na majówke

@dr1.pngNiceK dr2.png większośc ludzi z którymi rozmawiałem a propo zobaczenia się są z Podkarpacia, więc to dla nich kieruje ten post ;]

Edytował/a przez vovoxhit
  • Piwko 2

Dnia 5.03.2019 o 13:49, Adelka napisał:

Ehhh dlaczego marzec, dlaczego tak późno info :/ ja bym przyjechała, ale prośby odnośnie grafiku mam do  polowy miesiąca, teraz musze zapytać czy dałoby rade wcześniej wyjść, jeśli nie to szkoda. 

Zgadzam się z koleżanką. Mój grafik cały ustalony nie wykombinuje 2 dodatkowych dni by przyjechać i wrócić. Jakby było w kwietniu to, by szybciej mogłabym coś załatwić. Więc tym razem odpadam.

• Piwko 1

Moim skromnym zdaniem takie Eventy powinny być ogłaszane z 5 miesięcznym wyprzedzeniem.. Połowę ludzi z forum tutaj  pracuje i nie może zmienić grafików z dnia na dzień.... Tak więc Jeśli był by dłuższy termin z poinformowaniem dostosował bym swój grafik  albo zastąpił bym te dni urlopem a tak to  szkoda bo z chęcią  napił bym się z Wami piwa  :) 

Niby 4 godziny drogi.. Zagłosujcie na któryś z weekendów i zobaczymy co da się zrobić :D

• Winko 1

Napisano (edytowany)

Rzeszów z chęcią bym wbił bo to rzut beretem :D. Ale niestety wyjazd się zbliża :<

Edytował/a przez 𝕲𝖗𝖆𝖇𝖆𝖗𝖟𝖚

Z tego co wiem to też dużo osób z śląska :P

• Piwko 2
  • Winko 1

Dajcie znać który weekend i jak coś Mielec wbija. ;) 

Myślę że to już jest ten czas w którym śmiało można powiedzieć że spotykamy się 23 Marca w Rzeszowie, zbieramy sie o godzinie 12/13 w centrum przed Galerią Rzeszów, osoby które będą niech dadzą mi znać na PW na sto procent. Co do parku trampolin to będę dzwonił z rezerwacją gdzieś w piątek lub początkiem przyszlego tygodnia wiec tez chętni proszę dać znać cena to pewnie 20/40 zobaczymy. Jeżeli ktoś będzie szybciej później tez proszę dać znać żeby nikt się nie zgubił. 

Poki co mam pewne reszta osób proszę pisać 

@11ruk3q.jpgvego21

@ Seraphinate

@ Radecky

@waleczny czajnik

@Audi a4

@vovoxhit

• Piwko 1
  • Wódeczka 1

Melduję się :D

tzn ja jeszcze nie wiem 

16 marca mam urodziny ;D

24 minuty temu, Axanek napisał:

16 marca mam urodziny ;D

@Axanekspotkanie jest 23 XD

2 minuty temu, vovoxhit napisał:

@Axanekspotkanie jest 23 XD

coś mi się poebało :D

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.