Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
Unluku

Pytanie do właścicieli i opiekunów.

Rekomendowane odpowiedzi

Moje pytanie brzmi, kiedy zaczniecie działać na serwerze? Ja rozumiem że każdy ma swoje sprawy i czasami ciężko znaleźć czas na ogarnięcie serwera, ale naprawdę niektóry propozycje czy też sprawy leżą już naprawdę długą... 

- nowe skiny (zaakceptowane bodajże w grudniu tamtego roku) 

- prawie połowa lutego a nadal brak nowych rs'ów 

Szkoda że #3 to chyba najaktywniejszy serwer na całej naszej sieci, a szczerze mówiąc jest bardzo zaniedbywany ;x 

• Piwko 9
  • Wódeczka 5

Rsy są z mojej winy, nie skończyłem ich w wyznaczonym przez siebie terminie z różnych przyczyn. Co do Właścicieli serwera mają teraz ważny okres w swoim życiu dotyczący nauki, a być może i ich przyszłości. Pewnie nie zauważyłeś iż Pejter jest na zwolnieniu na czas nie określony. Dawid natomiast oprócz wcześniej wspomnianych obowiązków ma też pięć serwerów na głowie do ogarnięcia. Nikt serwera nie zaniedbuje tak jak to przedstawiłeś. Zawsze służymy pomocą w zależności od sytuacji.

Rsy może uda mi się dziś skończyć i wrzucić na serwer, natomiast skiny też się ogarnie w niedługim czasie.

• Wódeczka 1

17 minut temu, vego21 napisał:

Rsy są z mojej winy, nie skończyłem ich w wyznaczonym przez siebie terminie z różnych przyczyn. Co do Właścicieli serwera mają teraz ważny okres w swoim życiu dotyczący nauki, a być może i ich przyszłości. Pewnie nie zauważyłeś iż Pejter jest na zwolnieniu na czas nie określony. Dawid natomiast oprócz wcześniej wspomnianych obowiązków ma też pięć serwerów na głowie do ogarnięcia. Nikt serwera nie zaniedbuje tak jak to przedstawiłeś. Zawsze służymy pomocą w zależności od sytuacji.

Rsy może uda mi się dziś skończyć i wrzucić na serwer, natomiast skiny też się ogarnie w niedługim czasie.

Rsy nieskończone z różnych przyczyn? Nie ma problemu, wystarczyłoby napisać albo poinformować że rs'y się pojawią później, temat z propozycjami własnych rs'ów pojawił się 20 stycznia, szkoda że potem został całkowicie olany, jestem prawie pewny że gdybym go tutaj nie poruszył dalej nie byłoby ich.

Dalej, nauka i inne obowiązki? Jasne, wszystko rozumiem, są sprawy ważne i ważniejsze. Co do zaniedbywania serwera, no jeśli dla Ciebie spóźnianie się rs'ów 2tygodnie, ze skinami nawet nie wspomnę to nie jest zaniedbywanie to nie wiem jak Ty to nazwiesz :D 

Jasne że służycie pomocą, ale mi bardziej chodzi o ogarnięcie serwera ;3 

Co do skinów, nie chce żeby to zostało uznane za jakiś atak czy coś podobnego, ale szczerze mówiąc dosyć często przypominałem o tym i najczęściej dostawałem odpowiedź "Nie mam czasu, nie chce mi się", szkoda bo wydaje mi się że takie odświeżenie skinów fajnie by zrobiło serwerowi. 

Kończąc to nie jest żaden atak w waszą stronę a bardziej zapytanie bo troszkę się naczekałem na obie sprawy, pamiętając że rs'y ze Stycznia nie działały większości ludziom z serwera, wiem że Pejter próbował naprawić i się nie dało :D 

Tylko nie widzisz, iż w tym czasie od początku roku zostały wykonane przeróżne działania związane ze zmianami na serwerze, które miały większy priorytet od przytoczonych przez Ciebie wieści. Masz PW i steam do nas, masz propozycje, pytania? Pisz.

Temat zamykam i zapraszam choćby na steam.

• Winko 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.