Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko! Jako iż w moich żyłach płynie wysoko-oktanowa benzyna, będzie to prawdopodobnie jeden z paru działów w którym zobaczycie moje posty :D 

Mam nadzieję że znajdę tu małe grono odbiorców co lubią czytać takie wypociny :D. W swoim garażu w sumie posiadam pae aut z pod znaku BMW i audi oraz 5 motocykli enduro. Może moje doznania i wypociny przekonają kogoś z forum do zakupu danego auta/motocykla. Jeżeli post ci się spodoba zostaw to piwko a ja będe miał motywacje do pisania innych postów ^^

Jako iż tematem owego posta jest moje oczko w głowie a nie jest to śmieć" bo to tylko upalarka do opon na tory. Lecz auto które na drodzę budzi większe większe porządanie niż passat somsiada przez które ludzie idący drogą myślą że jedzie biznesmen i sie zagłubił w szarych i ponurych Kielcach a jest nim Bolid Młodzieży Wiejskiej e38 4.4 v8. Auto posiadam od wakacji na które sam zapracowałem na budowie w Belgii i sprowadziłem z danego kraju. 

BMW e38 serii 7, model 740 w wersji poliftowej.

Na drogi wyjechała w roku 2000. Beemka wyposażona jest w silnik 4.4 v8 o mocy 286koni który jest połączony z 5-cio biegowym automatem Steptronic który umozliwia manualną zmianę biegów.

Jestem jej drugim właścicielem nigdy belg jej nie bił, podobno szanował bardziej niż żone bo od niego odeszła xD. Auto bezwypadkowe z rzadkim lakierem Birritzblau Metallic.

O wyposażeniu zbytnio nie ma co się rozpisywać chodz jest to wersja invidual oprócz standardowych funkcji w tej wersji posiada:

-Tuner tv

-ASR

-ESP

-Regulowane zawieszenie

-Oryginalne i świetnie zachowane skóry

-Poduszki powietrze chroniące kolana

-Zegary Alpina

-Wspomaganie kierownicy Servotronic

-Wydech BMW Alpina Boysen

Samochód świetnie sprawuje się na polskich drogach, chodź pali średnio przy mojej jeździe 20-25itrów na setke to i tak bym jej nie zamienił na nic innego. Auto przyciąga uwagę i widzę sam że w moich okręgach jest to jedna z niewielu e38 w dobrym stanie estetycznym i mechanicznym. Przebiegu ma 127tyś(przebieg udokumentowany car passem).

rNLedeV.png

• Piwko 2

Widzę, że miłośnik motoryzacji. Czekam na następne, a teraz łap piwko!

To teraz co masz z Audi? :D

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.