Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowany)

Cześć mam propozycje zrobienia nowego konkursy na teraz lub na przyszłość, otóż konkurs polegał by na zdobyciu jak największej ilości fragów na mapie.

Na innych serwerach działało to tak, że gdy zabiło się przeciwnika poprzez strzał w głowę killa liczyło x2 (to też by można było dodać), a zwykłe zabójstwo x1.
Tak druga propozycja to czy dałoby rade zrobić, że jak wyrzucę swoją broń ze skinem to inna osoba jak podniesie tę broń to będzie miała mój skin.
Czekam na opinie :)
Pozdrawiam graczy i administracje.
@<<GaLaRa>>
Edit. Jeszcze jedna sprawa gdy mam już skina np. ak-ufo to czy mogę trafić drugiego takiego i będę miał pokazane, że mam je dwa?

Edytował/a przez PlayerTheCounterStrike :D
  • Piwko 1

Napisano (edytowany)

jeśli chodzi o skiny, to jestem jak najbardziej na NIE.

Wybacz, ale nie po to inni kupują\zdobywają skiny aby je tak po prostu podnosić, z tego co wiem to były już podobne propozycje.
Konkursik, no,no może być- TAK

pozdrowionka! :kotek:

PS.

Nie, nie możesz wydropić takiego samego skina, jeśli masz już owego. ^^

Edytował/a przez ZrobieCiNalesniki:)
  • Piwko 5
  • Wódeczka 1

Na konkurs jestem za, nie było jeszcze go. 

Do tych kili jestem na nie, są na innych serwerach i po co to ma być tutaj? Lepiej się odróżnić od innych :D.

Może dobre by to było z tymi broniami, ale każdy ma swój skin ulubiony i dobrze mu się gra z niego. 

• Piwko 3

Co do konkursu na pewno w przyszłości takowy zorganizujemy. Podwójny frag za headshot odpada - to po prostu jest zbędne, na chwilę obecną zostaje tak jak jest, a jeśli chodzi o podnoszenie broni ze skinem jego właściciela @ZrobieCiNalesniki:)wyjaśniła. Dany skin na serwerze można posiadać tylko 1.

• Piwko 5
  • Wódeczka 1

Witam @PlayerTheCounterStrike :D, co do konkursu pewnie czemu nie . Myślę że możemy taki konkursik na marzec trzasnąć. 

A jeśli chodzi o resztę to myślę że reszta ci to wyjaśniła , na nie . Powodzonka 

• Piwko 3
  • Wódeczka 2

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.