Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
DarO

Typowanie #8 Lotto Ekstraklasa 7.02.2019

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czas na Lotto Ekstraklasę.

Powodzenia w typowaniu!

Przypominam za spóźniony post to oczywiście warn   (oczywiście jeżeli chodzi o datę i godzinę meczu danego a nie całość) :) 

 

Za prawidłowe wytypowanie zwycięzcy otrzymuje się 2 punkty.

Za wytypowanie prawidłowego wyniku spotkania otrzymamy  3 punkty.

Za złe wytypowanie zwycięzcy dostaje się 0 punktów.

Typy wpisujemy w środku pomiędzy nazwami drużyn.

Wzór:

Miedź Legnica - Jagiellonia Białystok (typujemy do 8.02 do godziny 18:00)
Lech Poznań - Zagłębie Lubin (typujemy do 8.02 do godziny 20:30)
Śląsk Wrocław - Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 9.02 do godziny 15:30)
Cracovia - Piast Gliwice (typujemy do 9.02 do godziny 18:30)
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin (typujemy do 9.02 do godziny 20:30)
Arka Gdynia - Korona Kielce (typujemy do 10.02 do godziny 15:30)
Wisła Płock - Legia Warszawa (typujemy do 10.02 do godziny 18:00)
Górnik Zabrze - Wisła Kraków (typujemy do 11.02 do godziny 18:00)

Moje typy:

Miedź Legnica 1-2 Jagiellonia Białystok (typujemy do 8.02 do godziny 18:00)
Lech Poznań 1-0 Zagłębie Lubin (typujemy do 8.02 do godziny 20:30)
Śląsk Wrocław 2-1 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 9.02 do godziny 15:30)
Cracovia 1-0 Piast Gliwice (typujemy do 9.02 do godziny 18:30)
Lechia Gdańsk 2-1 Pogoń Szczecin (typujemy do 9.02 do godziny 20:30)
Arka Gdynia 3-1 Korona Kielce (typujemy do 10.02 do godziny 15:30)
Wisła Płock 2-1 Legia Warszawa (typujemy do 10.02 do godziny 18:00)
Górnik Zabrze 1-1 Wisła Kraków (typujemy do 11.02 do godziny 18:00)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miedź Legnica 1-3 Jagiellonia Białystok (typujemy do 8.02 do godziny 18:00)
Lech Poznań 2-0 Zagłębie Lubin (typujemy do 8.02 do godziny 20:30)
Śląsk Wrocław - Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 9.02 do godziny 15:30)
Cracovia 1-2 Piast Gliwice (typujemy do 9.02 do godziny 18:30)
Lechia Gdańsk 2-2 Pogoń Szczecin (typujemy do 9.02 do godziny 20:30)
Arka Gdynia 3-2 Korona Kielce (typujemy do 10.02 do godziny 15:30)
Wisła Płock 3-2 Legia Warszawa (typujemy do 10.02 do godziny 18:00)
Górnik Zabrze 0-2 Wisła Kraków (typujemy do 11.02 do godziny 18:00)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miedź Legnica 3-2 Jagiellonia Białystok (typujemy do 8.02 do godziny 18:00)
Lech Poznań 1-2 Zagłębie Lubin (typujemy do 8.02 do godziny 20:30)
Śląsk Wrocław 2-1 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 9.02 do godziny 15:30)
Cracovia 1-2 Piast Gliwice (typujemy do 9.02 do godziny 18:30)
Lechia Gdańsk 2-1 Pogoń Szczecin (typujemy do 9.02 do godziny 20:30)
Arka Gdynia 3-1 Korona Kielce (typujemy do 10.02 do godziny 15:30)
Wisła Płock 2-3 Legia Warszawa (typujemy do 10.02 do godziny 18:00)
Górnik Zabrze 1-1 Wisła Kraków (typujemy do 11.02 do godziny 18:00)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miedź Legnica 1-2 Jagiellonia Białystok (typujemy do 8.02 do godziny 18:00)
Lech Poznań 2-1 Zagłębie Lubin (typujemy do 8.02 do godziny 20:30)
Śląsk Wrocław 2-1 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 9.02 do godziny 15:30)
Cracovia 2-1 Piast Gliwice (typujemy do 9.02 do godziny 18:30)
Lechia Gdańsk 2-1 Pogoń Szczecin (typujemy do 9.02 do godziny 20:30)
Arka Gdynia 2-1 Korona Kielce (typujemy do 10.02 do godziny 15:30)
Wisła Płock 1-2 Legia Warszawa (typujemy do 10.02 do godziny 18:00)
Górnik Zabrze 1-2 Wisła Kraków (typujemy do 11.02 do godziny 18:00)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miedź Legnica 1-2 Jagiellonia Białystok (typujemy do 8.02 do godziny 18:00)
Lech Poznań 2-1 Zagłębie Lubin (typujemy do 8.02 do godziny 20:30)
Śląsk Wrocław 2-1 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 9.02 do godziny 15:30)
Cracovia 2-1 Piast Gliwice (typujemy do 9.02 do godziny 18:30)
Lechia Gdańsk 2-1 Pogoń Szczecin (typujemy do 9.02 do godziny 20:30)
Arka Gdynia 1-2 Korona Kielce (typujemy do 10.02 do godziny 15:30)
Wisła Płock 1-2 Legia Warszawa (typujemy do 10.02 do godziny 18:00)
Górnik Zabrze 1-2 Wisła Kraków (typujemy do 11.02 do godziny 18:00)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miedź Legnica 1-1 Jagiellonia Białystok (typujemy do 8.02 do godziny 18:00)
Lech Poznań 3-0 Zagłębie Lubin (typujemy do 8.02 do godziny 20:30)
Śląsk Wrocław 1-1 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 9.02 do godziny 15:30)
Cracovia 2-1 Piast Gliwice (typujemy do 9.02 do godziny 18:30)
Lechia Gdańsk 3-2 Pogoń Szczecin (typujemy do 9.02 do godziny 20:30)
Arka Gdynia 1-2 Korona Kielce (typujemy do 10.02 do godziny 15:30)
Wisła Płock 2-2 Legia Warszawa (typujemy do 10.02 do godziny 18:00)
Górnik Zabrze 4-1 Wisła Kraków (typujemy do 11.02 do godziny 18:00)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miedź Legnica 1-0 Jagiellonia Białystok (typujemy do 8.02 do godziny 18:00)
Lech Poznań 2-1 Zagłębie Lubin (typujemy do 8.02 do godziny 20:30)
Śląsk Wrocław 0-3 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 9.02 do godziny 15:30)
Cracovia 2-1 Piast Gliwice (typujemy do 9.02 do godziny 18:30)
Lechia Gdańsk 3-2 Pogoń Szczecin (typujemy do 9.02 do godziny 20:30)
Arka Gdynia 3-2 Korona Kielce (typujemy do 10.02 do godziny 15:30)
Wisła Płock 1-4 Legia Warszawa (typujemy do 10.02 do godziny 18:00)
Górnik Zabrze 2-2 Wisła Kraków (typujemy do 11.02 do godziny 18:00)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miedź Legnica 1-2 Jagiellonia Białystok (typujemy do 8.02 do godziny 18:00)

Lech Poznań 1-0 Zagłębie Lubin (typujemy do 8.02 do godziny 20:30)

Śląsk Wrocław 2-1 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 9.02 do godziny 15:30)

Cracovia 1-1 Piast Gliwice (typujemy do 9.02 do godziny 18:30)

Lechia Gdańsk 2-1 Pogoń Szczecin (typujemy do 9.02 do godziny 20:30)

Arka Gdynia 1-0 Korona Kielce (typujemy do 10.02 do godziny 15:30)

Wisła Płock 1-3 Legia Warszawa (typujemy do 10.02 do godziny 18:00)

Górnik Zabrze 2-0 Wisła Kraków (typujemy do 11.02 do godziny 18:00)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miedź Legnica 0-3 Jagiellonia Białystok (typujemy do 8.02 do godziny 18:00)
Lech Poznań 1-1 Zagłębie Lubin (typujemy do 8.02 do godziny 20:30)
Śląsk Wrocław 4-1 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 9.02 do godziny 15:30)
Cracovia 2-2 Piast Gliwice (typujemy do 9.02 do godziny 18:30)
Lechia Gdańsk 3-1 Pogoń Szczecin (typujemy do 9.02 do godziny 20:30)
Arka Gdynia 0-2 Korona Kielce (typujemy do 10.02 do godziny 15:30)
Wisła Płock 1-2 Legia Warszawa (typujemy do 10.02 do godziny 18:00)
Górnik Zabrze 1-1 Wisła Kraków (typujemy do 11.02 do godziny 18:00)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miedź Legnica 0-1 Jagiellonia Białystok (typujemy do 8.02 do godziny 18:00)
Lech Poznań 2-0 Zagłębie Lubin (typujemy do 8.02 do godziny 20:30)
Śląsk Wrocław 1-0 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 9.02 do godziny 15:30)
Cracovia 0-1 Piast Gliwice (typujemy do 9.02 do godziny 18:30)
Lechia Gdańsk 2-0 Pogoń Szczecin (typujemy do 9.02 do godziny 20:30)
Arka Gdynia 1-0 Korona Kielce (typujemy do 10.02 do godziny 15:30)
Wisła Płock 0-3 Legia Warszawa (typujemy do 10.02 do godziny 18:00)
Górnik Zabrze 2-0 Wisła Kraków (typujemy do 11.02 do godziny 18:00)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miedź Legnica 1-1 Jagiellonia Białystok (typujemy do 8.02 do godziny 18:00)
Lech Poznań 2-1 Zagłębie Lubin (typujemy do 8.02 do godziny 20:30)
Śląsk Wrocław 1-1 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 9.02 do godziny 15:30)
Cracovia 2-1 Piast Gliwice (typujemy do 9.02 do godziny 18:30)
Lechia Gdańsk 1-0 Pogoń Szczecin (typujemy do 9.02 do godziny 20:30)
Arka Gdynia 2-0 Korona Kielce (typujemy do 10.02 do godziny 15:30)
Wisła Płock 1-2 Legia Warszawa (typujemy do 10.02 do godziny 18:00)
Górnik Zabrze 1-1 Wisła Kraków (typujemy do 11.02 do godziny 18:00)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miedź Legnica 1-2 Jagiellonia Białystok (typujemy do 8.02 do godziny 18:00)
Lech Poznań 1-2 Zagłębie Lubin (typujemy do 8.02 do godziny 20:30)
Śląsk Wrocław 2-1 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 9.02 do godziny 15:30)
Cracovia 1-2 Piast Gliwice (typujemy do 9.02 do godziny 18:30)
Lechia Gdańsk 2-1 Pogoń Szczecin (typujemy do 9.02 do godziny 20:30)
Arka Gdynia 1-3 Korona Kielce (typujemy do 10.02 do godziny 15:30)
Wisła Płock 1-2 Legia Warszawa (typujemy do 10.02 do godziny 18:00)
Górnik Zabrze 1-1 Wisła Kraków (typujemy do 11.02 do godziny 18:00)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miedź Legnica 1-3 Jagiellonia Białystok (typujemy do 8.02 do godziny 18:00)
Lech Poznań 1-2 Zagłębie Lubin (typujemy do 8.02 do godziny 20:30)
Śląsk Wrocław 2-1 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 9.02 do godziny 15:30)
Cracovia 0-2 Piast Gliwice (typujemy do 9.02 do godziny 18:30)
Lechia Gdańsk 1-0 Pogoń Szczecin (typujemy do 9.02 do godziny 20:30)
Arka Gdynia 0-2 Korona Kielce (typujemy do 10.02 do godziny 15:30)
Wisła Płock 1-2 Legia Warszawa (typujemy do 10.02 do godziny 18:00)
Górnik Zabrze 0-1 Wisła Kraków (typujemy do 11.02 do godziny 18:00)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

480035153_wynikitypowania.png.4991467687dd4ebac73d66537aa6217d.png

Miedź Legnica 0-3 Jagiellonia Białystok 
Lech Poznań 1-2 Zagłębie Lubin 
Śląsk Wrocław 2-0 Zagłębie Sosnowiec 
Cracovia 2-1 Piast Gliwice 
Lechia Gdańsk 2-1 Pogoń Szczecin 
Arka Gdynia 1-2 Korona Kielce 
Wisła Płock 0-1 Legia Warszawa 
Górnik Zabrze 2-0 Wisła Kraków 

Punktacja:

@ BRAINDEADFIFI15

@ letdown.15

@ K3IMaN aKa $hootinG.;ver百万13

@Raptor13

@zeico.pngApoLLo.12

@Ostry11

@MajkelG11

@RdN10

@zimny browarek10

@DarO9

@xShatanek`7

@PlayerTheCounterStrike :D7

@ mateusz 1422

Gratuluję zdobytych punktów i zapraszam do dalszego typowania.

273821094_typowaniezakonczone.png.64f2839f7ea00acd9f7f527a5bac8ab7.png

  • Piwko 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×